Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TANIEC z GWIAZDAMI :D i Taniec oczekiwany przez Polskę :D

Interesujące programy TV komercyjnych.
Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: Martin » (czw) 04 maja 2006, 20:48

Ale jaja :shock: :

PRZEGLĄD PRASY. Miliony Polaków oglądają "Taniec z gwiazdami" przekonani, że ich ulubione gwiazdy to wyłącznie taneczni amatorzy. Tak jednak nie jest, bo Ola Kwaśniewska jest instruktorem tańca - donosi "Super Express".


Córka byłego prezydenta styl funky trenuje od siedmiu lat i wzięła udział w niejednym warsztacie salsy! A przed programem, przypomina "SE", twierdziła, że jest jak kłoda.

- Nie wiedziałam, że to tyle kosztuje, by właściwie poruszać biodrami - narzekała Kwaśniewska. Jednak już pierwsze odcinki "Tańca..." pokazały, że z tą częścią ciała Ola nie ma problemów. - Po kim ma pani ten ruch bioder? - niedowierzał jeden z jurorów, Piotr Galiński. Teraz wiadomo, że to nie wrodzony talent tylko miesiące treningów salsy, w której ten ruch jest bardzo istotny.

"SE" pisze, że Ola mogła mieć problemy jedynie z cha-chą, bo salsa wyrabia odwrotne nawyki. - W cha-chy zamiast mieć ręce odwiedzione na boki, przyciąga się je na brzuch - czytamy na stronie internetowej szkoły tańca, w której uczy Kwaśniewska. I rzeczywiście - ponoć partner Oli z programu dwoił się i troił, że oduczyć ją złych nawyków.

Na stronie szkoły można poczytać o Oli i jej przygodzie z tańcem.
Uważam, że szanowna Ola Kwaśniewska powinna zostać zdyskwalifikowana. Jak tak, to ja już Mroczka wolę :twisted:

A oto ze strony szkoły. Szczere wyznania Oli Kwaśniewskiej:
Ola o sobie:


Przygodę z tańcem rozpoczęłam za pacholęcia, w wieku lat siedmiu, kursem tańca towarzyskiego, który po roku zaowocował mym pierwszym występem publicznym (dla rodziców..), kiedy to tańcząc z pewnym rudzielcem, najmniejszym chłopcem w grupie (ale to nic, bo ja byłam najmniejszą w grupie dziewczynką) straciłam w trakcie tańca buta (skutek „skrobnięcia marchewki”) i trauma tego zdarzenia zniechęciła mnie do dalszej kariery tanecznej. Wielki powrót nastąpił w związku z tym dopiero za dojrzałości, gdy po maturze rozpoczęłam naukę tańca funky pod okiem międzynarodowego autorytetu w tej dziedzinie - Alassana Wata. Romans z funky trwał lat sześć i wszelki sentyment pozwala mi sądzić, że gorzałby do dziś, gdyby na horyzoncie nie pojawiła się salsa (trzy wykrzykniki i parę grzmotów). Wydarzenie to miało miejsce w 2003 roku, po powrocie z Sycylii, na której to po raz pierwszy zaznałam w nogach latynoskich rytmów. Wówczas na fali powakacyjnego uniesienia, zapisałam się na kursy do niemal każdej warszawskiej szkoły salsy, a najdłużej miejsca zagrzałam w Salsa Libre, gdzie przeszłam wszystkie możliwe poziomy, aż zaliczając po raz czwarty poziom zaawansowany, zostałam zaproszona przez Basię i Słonia do współpracy w Latin Groove. Ponieważ jestem nieprawdopodobnie wręcz fajna i ambitna, doskonaliłam swe umiejętności na rozlicznych warsztatach z zagranicznymi salsowymi znakomitościami, a nawet odwiedzając wakacyjnie mą drogą przyjaciółkę Katarzynę D. podczas jej stypendium w Granadzie, dzieliłam czas (z trudem) pomiędzy plażę, wycieczki krajoznawcze i intensywny kurs salsy, po którym pozostało mi podszyte adrenaliną zamiłowanie do akrobacji i blizna na prawej ręce.
Jeśli chodzi o bonusy, to posiadłam niezwykłą umiejętność formułowania niekończących się wypowiedzi. Ponadto lubuję się w językach, w tym w polszczyźnie, a moje ulubione słowa to „najsampierw” i „wszakże”.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: Grzesioo » (czw) 04 maja 2006, 20:51

Czytaj forum gazety tam o tym było już z dwa tygodnie temu :D.
Ostatnio też powrócił ten temat.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: Ania » (pt) 05 maja 2006, 19:49

No zaraz zaraz ale Mroczek też jest po szkole tanca więc o co biega :] ? spokojnie...

Ciekawe kto odpadnie w tym tygodniu :D
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#64

Post autor: Grzesioo » (pn) 08 maja 2006, 20:54


Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#65

Post autor: Ania » (wt) 09 maja 2006, 10:49

No to mamy Kwaśniewska w finale ;) ale sądze ze skoro Show time wygrał Mroczek to i TgZ wygra Mroczek ;) dziwi mnie odpadniecie Jabłczyńskiej w zeszłym tygodniu wszak gra milsza postać w NW niż niejaka Koroniewska w MjM :D
^@^
Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#66

Post autor: Martin » (ndz) 14 maja 2006, 21:39

Zwycięzcami trzeciej edycji Tańca z Gwiazdami są... Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska To dobrze, TVN udowodnił, że nie było tu żadnego przekupstwa ze strony Kwaśniewskich. :/

Awatar użytkownika
Bartuś
Coś z niego/niej będzie
Posty: 280
Rejestracja: (pn) 01 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Nowy Sącz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#67

Post autor: Bartuś » (ndz) 14 maja 2006, 21:47

Właśnie !! Rewelacyjnie !! Ale szczerze mówiąc się zdziwiłem :D bo czytałem gdzieś :x , ze podobno wszystko już jest ustwione i ma wygrać Aleksandra :smiech: :smiech: :smiech:
Gratulujemy źródła i wiarygodności :x
No i gratulacje dla zwycięzców :D
Wracam :D

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#68

Post autor: Grzesioo » (ndz) 14 maja 2006, 21:54

Cały PiS, Samoobrona i LPR głosowały na Mroczka, przeciw Kwaśniewskiej :x

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#69

Post autor: Martin » (ndz) 14 maja 2006, 22:02

Grzesioo pisze:Cały PiS, Samoobrona i LPR głosowały na Mroczka, przeciw Kwaśniewskiej :x
I cała widownia M ( prawie jak Matoły). 8)

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#70

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 15 maja 2006, 8:35

Martin pisze: To dobrze, TVN udowodnił, że nie było tu żadnego przekupstwa ze strony Kwaśniewskich. :/
Phi! Też mieliby powód - walka o kawałek plexi hucznie nazwanego szklaną kulą... Nie wiem co miałbym zrobić z takim paskudztwem - stłuc, wręczyć teściowej, schować w garażu, obciążyć ołowiem i wrzucić do jeziora...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#71

Post autor: Ania » (pn) 15 maja 2006, 11:18

Przecie z oni walczyli o 100 000 nie o kawalek plexi ;)

Ale Mroczek we freestyle byl rewelacyjny :D
^@^
Obrazek

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#72

Post autor: Kajetan » (pn) 15 maja 2006, 16:05

Wczorajszy finał oglądałem, ale to jednak już nie te emocje, które towarzyszyły mi podczas finału drugiej edycjii.. Kibicowałem wtedy z całego serca Małgosii, miałem nadzieję na jej wygraną, rozum jednak mówił mi, że wygra Kaśka :? :lol: Wczoraj nie trzymałem jakoś kciuków za Olę czy Rafała, wolałem jednak tego drugiego, tańczył chyba jednak lepiej niż ta, a i chciałem porażki Maseraka :twisted: (jak ja go nie cierpię, dobrze mu tak, widać było jego rozczarowanie) :x Free Style w przypadku dwóch par ciekawy, u Oli Whitney Houston (ach, Bodyguard :D ), u Mroczka fajnie żywiołowo :D Cichopkowa z Haklem przytyli, widać było wyraźnie chociażby po jej nogach :lol:

Na widownii dostrzec można było byłą pierwszą damę, Łepkowską (ach, jak ona lubi to show, w którym tańczą gwiaZdki z jej serialu), Mroczka z narzeczoną (prowadzi The CLUB w Tele5 :lol: ) czy Piotra Waltera, prezesa, który pewnie jest dumny z sukcesu programu.. 7,4 mln - tylu widzów zasiadło wczoraj przed tvn, zapowiada się, że będzie czwarta edycja (ja już nie chcę) :D
183 posty - i super! ]

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#73

Post autor: Grzesioo » (wt) 16 maja 2006, 11:33

Wielka kasa dla wszystkich

Chociaż Ola Kwaśniewska (25 l.) przegrała walkę o Kryształową Kulę w "Tańcu z gwiazdami", to jej trud nie poszedł na marne, a nawet się opłacił. Według informacji "Super Expressu" prezydentówna za udział w programie zarobiła 80 tysięcy złotych.

Nawet triumfujący Rafał Mroczek (24 l.) jej nie przegonił. Gwiazdor serialu "M jak miłość" zarobił 20 tys. mniej. Partnerka Mroczka, Aneta Piotrowska (20 l.) i tańczący z Kwaśniewską Rafał Maserak (23 l.) zarobili po 20 tys. zł na głowę. W finale kasa była jednak mniej ważna. Obie pary chciały sięgnąć po drogocenną statuetkę. Jednak zaanagażowanie prezydentówny przegrało z uczuciem Mroczka - donosi gazeta.

Jak pisze "Super Express", za udział w każdym odcinku 3. edycji programu, Rafał inkasował 6 tys. zł, a Aneta 2 tys. Tyle samo zgarną za udział w jednym z 11 występów w objazdowym show "Tańca z gwiazdami". Plotkuje się jednak, że zwycięska para może podpisać gwiazdorski kontrakt opiewający na sumę dwukrotnie wyższą. Dodatkowo za 15-minutowy występ na zamkniętej imprezie Rafał i Aneta mogą otrzymać nawet 10 tys. zł. Mroczek wystąpił też w reklamie jednego z koncernów naftowych, zgarnął podobno 40 tys.

Honorarium Oli Kwaśniewskiej to pilnie strzeżona tajemnica. Plotkowano, że za każdy odcinek dostawała 10 tys. zł. Według informacji dziennika Ola miała najwyżej 8 tys. Podobną gażę zainkasuje za objazdowy "Taniec z gwiazdami". Jej partner, Rafał Maserak, musiał zadowolić się 2 tysiącami za odcinek.

Hubert Urbański twierdzi, że w "Tańcu z gwiazdami" nie ma przegranych. I ma rację. Zarobiły pary finałowe, zarobił i on. Prezenter za jeden odcinek inkasował od 12 do 15 tysięcy złotych, co daje razem ładną sumkę ponad 120 tys. zł.
Źródło

Chyba wybiorę się na jakiś casting. Może dostanę jakąś role w MjM i kiedyś zatańcze w TZG za parę złotych :D Podobnie jak Mroczek nic niezwykłego sobą nie reprezentuje :x

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#74

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 16 maja 2006, 11:52

Być może niektórzy z Was wiedzą, że mam brata bliźniaka. (Ostrzegam - bliźnięta są niebezpieczne :x ) Kilka dni temu jeden ze starych znajomych spytał mnie jak to jest, że takie potowory i nieudaczniki robią karierę w TV, a ja męczyłem się przez ileś miesięcy w każdy weekend męczyłem się na kasie w Hyper. Może tez pójdę na casting i będę rywalizował z Grzesiem o ten kawałek plexi, hucznie nazywany Kryształową kulą...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#75

Post autor: Ania » (wt) 16 maja 2006, 16:22

Juz Ci tłumaczyłam ze nie o kule tu chodzi :x
Ja trzymałam kciuki za Anetę Piotrowska :D Maserak też dobry ale jednak talent tej laski jes niesanowity...
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ