Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TANIEC z GWIAZDAMI :D i Taniec oczekiwany przez Polskę :D

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
PabloOoOo
Chipsy przyszły
Posty: 71
Rejestracja: (pn) 06 lut 2006, 12:35
Lokalizacja: Z nikąd

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: PabloOoOo » (pn) 10 kwie 2006, 14:37

Co fascynującego jest w Tańcu ?
Już odpowiadam :) Piękne tańce , gwiazdy i ich taneczne popisy , fajne studio , muzyka , prowadzący , i wogóle wszystko jest super :)
Ranczo? Nie ogladam głównie dlatego że gra tam p. Żak którego nie traiwe :)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: Ania » (pn) 10 kwie 2006, 14:42

5,1 mln gdy emitowane w tym samym czasie "Ranczo" miało 5,0 mln (już prawie 5,1 mln). Jeszcze trochę i "Taniec..." straci pozycję lidera w niedzielny wieczór.
To tylko dowodzi ze społeczenstwo głupieje coraz bardziej :/

Nie dziwi mnie to wcale. Poziom żartów i rozmów Huberta U. oraz Kasi S. potrafi skutecznie odstraszyć nie jednego widza Poza tym na dłuższą metę ten program jest naprawdę wyjątkowo nudny i nie trzymajacy w napięciu.
Poziom zartów Huberta jest żałosny... ale Ranczo jest bardziej żałosne więc nie ma się czym przejmować :]
Z resztą raczej niewiele osób ogląda ten program dla Huberta...
Myślę że ta seria ma powodzenie głównie ze względu na prezydentówne ... :) ja też dlatego zaczęlam oglądać ale w sumie wciągnęlo mnie. Bardzo fajny program rozrywkowy. Faustuchu docenisz jak puszczą po TzG kolejnego Big Brothera :]

Co do wczoraj to najleposzy Mroczek oczywiście a najgorsza Dancewicz ona powinna wylecieć...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 10 kwie 2006, 16:17

PabloOoOo pisze:Co fascynującego jest w Tańcu ?
Już odpowiadam :) Piękne tańce , gwiazdy i ich taneczne popisy , fajne studio , muzyka , prowadzący , i wogóle wszystko jest super :)
Ranczo? Nie ogladam głównie dlatego że gra tam p. Żak którego nie traiwe :)
No tak - scenografia studia, muzyka i oprawa kupione u Brytyjczyków. Jedyna zmiana polegała na wprowadzedniu języka polskiego. Szkoda czasu na takie badziewie. Tym bardziej, że ludzie podniecają się "gwiazdami" a nie ich tańcem. Wszak ile osób w Polsce zna się na tańcu?! Owszem dla Oli Kwaśniewskiej warto włączyć ten program, ale na minutę, nei więcej :x

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: ArO » (pn) 10 kwie 2006, 16:27

doktorfaustus1 pisze:ludzie podniecają się "gwiazdami" a nie ich tańcem.
Dokładnie. Mało kogo interesuje studio, światła. Ludzie chcą popatrzeć na gwiazdy. Dlatego przecież ściągali dwie z najpopularniejszego serialu w Polsce, córke byłego prezydenta.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: Ania » (pn) 10 kwie 2006, 17:36

To tak samo jak Załż się szkoda czasu na ten badziew... gwiazdy oprawa i żenada... :x
A jednak TgZ jest bardziej ambitną i ciekawszą propozycją na wieczór :)
btw Załóż się nie jest czasem na licencji ?
Tym bardziej, że ludzie podniecają się "gwiazdami" a nie ich tańcem.
Hmmm pewnie dlatego że to Taniec z GWIAZDAMI a nie kurs ESKK naucz się samby w 15 min :x
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 10 kwie 2006, 17:38

GWIAZDY to może i tam są, ale TAŃCA nigdy nie było i nie będzie. :x

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: ArO » (pn) 10 kwie 2006, 17:41

doktorfaustus1 pisze:GWIAZDY to może i tam są, ale TAŃCA nigdy nie było i nie będzie.
Dobre :x

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 10 kwie 2006, 17:50

:ok: :mrgreen: Ale podejrzewam, że i tak zaraz zakczyczą nas fani tego programu. Jak mówi mądre przysłowie :arrow: :mur: :x :x :x

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: Ania » (pn) 10 kwie 2006, 18:23

GWIAZDY to może i tam są, ale TAŃCA nigdy nie było i nie będzie.
Hmm to moze nigdy tańca nie widziałeś :> ????
Proponuje jednak włączyć i zobaczyć sądze ze taka Pavlovic, Głogowska czy Maserak mają o tym większe pojecię niż Ty :x

Trzeba sobie było obejrzeć taniez Cichopek czy pseudo gwiazdki Formemniak :] z zeszłej edycji... :]
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 10 kwie 2006, 18:27

A nie mówiłem :x
Aniu to, że ktoś porusza się zgodnie z rytmem i ładnie keci dupcią nie oznacza jeszcze, że np potrafi tańczyć Tango. Takich tańców uczy się latami, a "gwiazdy" zaledwie ocierają się o dany taniec. Co do komisji - zapłacili im to mówią. W dodatku wiedzą, że oceniają amatorów, którym star pomóc się zawodowiec. Ale nie każdy zawodowiec moze być dobrym nauczycielem.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: Ania » (pn) 10 kwie 2006, 18:50

Owszem nie tańcza w 100 % turniejowo ;) ale jednak tańczą dany taniec wykonują kroki itp :]
^@^
Obrazek

Kajetan
Przeciętniak
Posty: 181
Rejestracja: (pt) 18 mar 2005, 14:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: Kajetan » (pn) 10 kwie 2006, 20:04

Oj Faustusie i ArO nie rozumiem waszej krytyki "Tańca..", naprawdę :> To nie byle jakie show, a jednak program który na całym świecie ostatnio odnosi sukcesy.. Nie widzę nic złego w tańcu gwiazd, program rozrywkowy powinien być lekki i przyjemny, jednocześnie nie głupi, prawda? :evil: Skoro np ty Faustusie uważasz, że to program dla ludzi czytających FAKT i SE (większa część Polaków jakby na to nie patrzeć) i kur domowych podaj przykład jakiegokolwiek obecnie nadawanego programu rozrywkowego w TV - ambitnego, kierowanego do ludzi wykształconych itd. :twisted: Badania (nie wiem na ile wiarygodne, ale AGB) :twisted: mówią same za siebie, Taniec przyciąga widzów miastowych, z różnym wykształceniem :] Myślę, że większość osób wykształconych itd. jak już tv włączy to woli odpocząć przy nim i się rozerwać..

Gwiazdy przyciągają.. a co ma przyciągnąć, hę?! Przeciez to TANIEC Z GWIAZDAMI, a Polacy tańce jednak obserwują, zachwycają się nimi, obserwują jak ulubione gwiazdki tańczą, się uczą itd. :? I przy okazji są oceniane 8) (chyba nie liczysz Faustusie by te GWIAZDY tańczyły jak profesjonaliści, a w te kilka tygodnii i tak dużo się nauczą).

Aaa i jeszcze do ArO: przecież nie zarzuciłem ci, że piszesz o jakimś drastycznym spadku, tylko zaznaczyłem, że jest niewielki a TANIEc wciąż jest hitem (TVNowym) :x
183 posty - i super! ]

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: ArO » (pn) 10 kwie 2006, 23:33

Kajetan pisze:Aaa i jeszcze do ArO: przecież nie zarzuciłem ci, że piszesz o jakimś drastycznym spadku, tylko zaznaczyłem, że jest niewielki a TANIEc wciąż jest hitem (TVNowym)
Nie mam dostępu do wcześniejszych danych OBOP więc nie będę się kłócił o to ile było. Wiem tylko, że na pewno nie było tak mało. Bliżej 6 mln, a nie 5.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 11 kwie 2006, 9:40

Kajtku nie wiem w jaki sposób można odpocząc i rozerwać się oglądając ten program. Powtarzam już po raz kolejny - Hubert Urbański i Kasia Skrzynecka oraz ich głupie i rozmowy niczym z Familiady działają na mnie jak czerwona płachta na byka. Współczuje też mieszkańcom "dużych miast", którzy nie potrafią znaleźć sobie innej rozrywki. Ten program można zobaczyć jeden lub dwa razy, ale nie więcej...
PS Kajtku daruj sobię te marketingowe gadki TVNu - to, że ktoś mieszka w dużym mieście nie świadczy jeszcze o niczym. Równie dobrze może być tępym ochroniarzem...
Ostatnio zmieniony (ndz) 16 kwie 2006, 16:13 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 2 razy.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: viper » (ndz) 16 kwie 2006, 15:51

Kajetan pisze:To nie byle jakie show, a jednak program który na całym świecie ostatnio odnosi sukcesy..
Masz rację - niedawno wystartowała edycja niemiecka pt. "Let's Dance", emituje ją RTL.

ODPOWIEDZ