Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

W 11 vs Detektywi

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#76

Post autor: Ania » (śr) 14 lis 2007, 23:11

i odnoszę wrażenie, że wcale nie jest taka chuda
Jest jest :) ona ma na sobie sukienkę a pod spodem coś jeszcze. Ale jest szczupła i delikatna...
Studio Złote Tarasy wspominam jak koszmar, tyle godzin czekałam, a dostałam drastycznie skrócony materialik w którym najbardziej było widać i słychać niejaką Schejbalową teraz już nawet nie chcę oglądać zajawek, nie chcę niczego wiedzieć,
Chu***a na maxa jeszcze Ankę Potaczek obraziła ale na szczęscie się odszczeknęła :-D

Kuby bardzo żal fajny był :) a Ankę Palkę lubię, Rafał jest taki mrukowaty ale w realu zupełnie inny :)
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#77

Post autor: AsiaMaria » (czw) 15 lis 2007, 10:45

Jest jest :) ona ma na sobie sukienkę a pod spodem coś jeszcze. Ale jest szczupła i delikatna..
aha :) nie wiedziałam że ma na sobie coś jescze, ale jak wtedy ją zobaczyłam, wydała mi się być grubsza niż dotychczas. Prze pewien moment myśłałam że jest w ciąży :lol: :lol: i jeszcze tak dziwnie siedziała :smiech:
Ale rzeczywiście wyglądała ślicznie i delikatnie, jak to Asiulek :loveyou: i się zawsze wyróżnia.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#78

Post autor: viper » (pt) 16 lis 2007, 20:40

Pamiętam, jak TVN emitował odcinki W11 nagrane jeszcze w lecie. Kiedy Joanna Czechowska występowała w nich, miała sandałki na bosych nogach! Tak chyba nie powinna ubierać się policjantka śledcza w akcji, chociaż jest po cywilnemu.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#79

Post autor: Ania » (sob) 17 lis 2007, 9:16

Mam bardzo podobne zdanie :x zawsze lałam z tych sandałków przecież one do biegania się nie nadają ;)
W ogóle Aśkę okropnie ubierają jak widze ta koszulę wpszuszczoną w spodnie :/ masakra...

Ale za to ostatnio był piękny odcinek z Aską normalnie jak nam złagodniała :D super...
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#80

Post autor: AsiaMaria » (pn) 19 lis 2007, 9:01

Ale za to ostatnio był piękny odcinek z Aską normalnie jak nam złagodniała :D super..
Akurat ten odcinek miałam okazję widzieć :D :D :D :D miałam nosa, że poszłam wcześniej do domu :x :x i sobie zobaczyłam.
Gdy czytałam opisy odcinków na oficjalnej stronie, już wiedziałam że to będzie fajny odcinek; nie podejrzeałam jednak że aż tak... początkowo myślałam że ten mały już nie żyje, ale potem Asiunia go znalazła i wzięła na ręce, potem ten przestępca przystawił jej pistolet do głowy :( :(
ale najlepsza scena była jak Asiunia tak się uśmiechnęła do tego dzieciaka, to było rozbrajające :loveyou: nikt nie umiałby tak zagrać, normalnie ostatni odcinek bije na głowę nawet kultową :D drugą część "Piotrusia".

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#81

Post autor: Ania » (pn) 19 lis 2007, 23:59

A ja własnie nie widziałam Piotrusia ? Co tam ciekawego Aska robiła ?
Dla mnie kultowy był Synek kiedy ta małą tuliła na końcu i kiedyś tam Ostatni kurs czy tam Poźny kurs jak jej dziewczyna na rękach umarła. No i jak Sebę porwali.
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#82

Post autor: AsiaMaria » (wt) 20 lis 2007, 10:45

ja własnie nie widziałam Piotrusia ? Co tam ciekawego Aska robiła ?
Piotruś był emitowany bardzo dawno jakieś 2 lata temu; sprawą, którą zajeli się komisarze było zaginięcie małego chłopca, Piotrusia właśnie. W drugiej częśći okazało się, że chłopiec został zamordowany, i jeszcze jeden zaginął( i teraz już nie pamiętam, czy zaginęło dwóch chłopaków, czy jeden) ale w każdym bądż razie apogeum nastąpiło w momencie, gdy Asia znalazła tego zaginionego chłopczyka, przytuliła go do siebie i powiedziała takim miekkim tonem coś w rodzaju: "Już wszystko dobrze, pójdziemy do mamy". W ogóle była bardzo przejęta tą sprawą. I to był właśnie ten kluczowy moment: scena, w której Asia przytula dzieciaka( co zresztą było wtedy szeroko komentowane :D , w ogóle pisali wtedy że Asia jest najlepsza, najpiękniejsza itd. itd. :) )

A jeśli chodzi o kultowy odcinek to dla mnie trudno jest wskazać jakiś, bo tych odcinków jest masa :smile: :smile: :smile: zarówno Synek, jak i Piotruś Dziewczyna z Rajskiej( to tylko nie które przykłady). Moim zdaniem, W-11 już zasługuje na miano kultowego, ten klimat, i komisarze( Asia np. czy Kuba i Aniela) :smile:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#83

Post autor: Ania » (sob) 24 lis 2007, 13:12

Oj tak dziewczyna z Rajskiej też rewelacyjna i Aśka w ciemnych włosach :x :smiech: ostatnio coś strasznie mało Aski z Sebą... :/

Ale teraz z innej beczki , żeby nie reklamować, wiesz pewnie o jakiego bloga chodzi ? To już przeszło wszelkie granice, oburzajace. Nawet nie chce myśleć co Aśka z Sebą czują czytając takie coś...
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#84

Post autor: AsiaMaria » (pn) 26 lis 2007, 8:58

Ale teraz z innej beczki , żeby nie reklamować, wiesz pewnie o jakiego bloga chodzi ? To już przeszło wszelkie granice, oburzajace. Nawet nie chce myśleć co Aśka z Sebą czują czytając takie coś...
Nie, niestety nie wiem o jakiego bloga Ci chodzi :shock: ja w ogóle trzymam się z daleka od niedawna od blogów tych różnych dzieciaków,bo mnie wkurzają te różne "zeszyciki" i fotomontaże :evil: nawet na swoje forum już nie wchodzę, bo zaczęły mnie drażnić posty niektórych użytkowników, którzy bardzo lubią sobie "Gdybać..." na tematy komisarzy :/ :/ :/ :/ dla mnie już to jest oburzające :zly: :zly: :zly: :zly: :zly: (już nie będę szerzej pisać o co chodzi, bo nie chcę już na te tematy dyskutować, po prostu nie mam już siły... :/ ) :evil: :evil: :evil: to o co chodzi z ty blogiem?
ostatnio coś strasznie mało Aski z Sebą... :/
To znaczy? Chodzi ci o to, że za mało ich?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#85

Post autor: Ania » (pn) 26 lis 2007, 16:23

Najpierw hicior dnia dzisiejszego ->>> Obrazek

to o co chodzi z ty blogiem?

czytaj na włąsną odpowiedzialność :]
[hide]
Aska-Musze ci cos w domu powiedziec cos z czego nie wiem czy sie ucieszysz czy nie
Po paru minutach w domu
Aska- Sebastian jestem w ciąży
Seba- Z kim jestes w ciąży ??
Aska- Z tobą Sebastian jestem w ciąży
Seba No to skoro tak to moze zróbmy sobie dwojkę dzieci
Aska-Serio chciałbys dwoje dzieci
Seba-Pewnie ja lubie dzieci
Seba-Sie rozbiera
Aska-rowniez sie rozbiera
Seba-Liże cipkę Aski i wkłada paluszki głęboko w jej cipkę
Aska-Jęczy głośno
Seba-Wkłada penisa w cipkę Aski
Aska-znowu jęczy
Seba-Wali sobie konia i cieknie mu sperma na cipe Aski
Aska-Zlizuje sperme Sebastiana
Seba- sciska i całuje piersi Aski a jej sutki sprawiają ze mu penis robi sie sztywny
Aska- bawi sie jajami Sebastiana zaczyna mu lizac
Seba- Coraz mocniej wpycha penisa Asce w jej cipe oraz w tyłek stosują tzw. Anala i Orala
Aska-Jęczy tak głośno ze az z tego wyszedł tak zwany orgazm
Seba-Całuje Askę w usta tak namiętnie (CENZORED)
Kilku miesięcy poźniej
Asce i Sebastianowi urodziło sie dwoje synów
Aska-nazwala pierwszego Wojtek
Seba-nazwał drugiego Maks[/hide]

No chodzi mi o to ze zobacz przez ostatnie 4 tygodnie byli 2 razy :/
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#86

Post autor: AsiaMaria » (wt) 27 lis 2007, 10:47

Nie mogę, ja po prostu jestem w szoku po tym co przeczytałam :/ :/ :/ :/ :/ to jest niesmaczne i ohydne :evil: :evil: :evil: :evil: i dlaczego spotyka to akurat naszych komisarzy?
To już przechodzi wszelkie granice, ten cały stosunek niektórych internautów do komisarzy od zawsze był chory, to nie ulega wątpliwości, te wszystkie scenariusze, w których Asia i Seba są szczęśliwym małżenśtwem, mają dzieci itd. wszystkie fotomontaże - to było chore, ale to co jakiś debil/debilka do sześcianu naskrobał świadczy o tym że ma jakieś zaburzenia psychicczne i powinien chyba iśc do odpowiedniego specjalisty.
Najpierw hicior dnia dzisiejszego ->>>
Przypuszczam że teraz zaczną się plotki :what: :what: :what: w tych wszystkich po*** brukowcach :/ :/ btw a Fredzio to chyba miał przedtem żonę i syna, nie? Czyżby sodówka uderzyła mu do głowy? :x :x :x :x :x :x :smiech:

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#87

Post autor: Ania » (wt) 27 lis 2007, 14:18

Niesmaczne chamskie i ohydne a co najlepsze ludzie z onetu nawet po naszych mailach nie widza powodu do usunięcia tego scierwa...

A Friedek nawet 2 dzieci ma ;)
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#88

Post autor: AsiaMaria » (śr) 28 lis 2007, 9:47

Niesmaczne chamskie i ohydne a co najlepsze ludzie z onetu nawet po naszych mailach nie widza powodu do usunięcia tego scierwa...
Nie, to już kompletny skandal :evil: :evil: :evil: :evil: powinni usunąć to jak najszybciej, bo jeśli Asia i Seba to zobaczą to potem będzie bardzo niedobrze :/ :/ ale pewnie, co ich obchodzi W-11? :zly: :zly: :zly: ważniejsze są jakieś badziewia :zly: :zly: :zly:
A Friedek nawet 2 dzieci ma
Ostro... :x stracił głowę dla Karoli... :x :x :x ja czytałam że ma syna Kajetana, ale o drugim dziecku nic nie wiem; chyba przyszło na świat już wtedy gdy grał w W11( bądż w Detektywach)[/quote]

Daredevil
Chipsy przyszły
Posty: 44
Rejestracja: (wt) 11 paź 2005, 8:12
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#89

Post autor: Daredevil » (śr) 28 lis 2007, 15:38

Ohoo... czyli szykuje nam się ślub? :D
GG>> 1049245

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#90

Post autor: AsiaMaria » (czw) 29 lis 2007, 10:41

Ohoo... czyli szykuje nam się ślub? :D
No, tak oni są już dawno po zaręczynach i zamierzają się pobrać; przeczytaj soobie artykuł z TT powyżej.

ODPOWIEDZ