Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

W 11 vs Detektywi

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: Ania » (ndz) 29 lip 2007, 15:08

Kurcze szkoda że koleżanka AM już nas nie odwiedza :> tak czy inaczej wczoraj Maciej F & Rafał K gościli w Olkuszu :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: AsiaMaria » (pn) 17 wrz 2007, 15:54

Kurcze szkoda że koleżanka AM już nas nie odwiedza
Nie odwiedza???? :x :x :x :x po prostu w wakacje nie miałam dostępu do netu, a potem jeszcze nie miałam za bardzo czasu, tylko nie zdążyłam o tym powiedzieć, niestety i nie znaczy że opuściłam wasze forum, przeciwnie bardzo mi się tu spodobało i wcale nie zamierzam się z nim rozstawać :D :D :D :D
No i co tu mamy:
A poza tym jak tam szła to wiedziała że tam będzie multum tych pismaków i paparazzi...
Fakt, że może wtedy zareagowałam na to zbyt histerycznie, ale miałam ku temu pewien powód, ale teraz wszystko jest ok i nawet mi się to spodobało i jak fajnie Asia tam wyglądała... :jupi:
Eh Asia Maria podziwiam twój bezkrytyczny stosunek do Aśki ja już to rpzerabiałam i teraz troszke inaczej patrzę Co nie oznacza oczywiście że Aśki nie lubię
W gruncie rzeczy to ja nie mam aż tak bezkrytycznego stosunku do nich, ale akurat oni mi się spodobali i tyle. Byli dal mnie czymś w rodzaju odtrutki na pewne osoby, i za to ich w zasadzie lubie, no i moim zdaniem jakoś się wyróżniają na tle innych znanych osób.

Na resztę odpowiem pozniej bo znowu nie mam czasu

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: Ania » (czw) 20 wrz 2007, 14:12

OOO jak miło że mam z kim z powrotem pogadać o w11 :D
Jak Ci się Fryzjer podobał ? Moim zdaniem dzisiaj dopadnie Aśkę :>
przeciwnie bardzo mi się tu spodobało i wcale nie zamierzam się z nim rozstawać
:D :D :D to dobrze ;)
W gruncie rzeczy to ja nie mam aż tak bezkrytycznego stosunku do nich, ale akurat oni mi się spodobali i tyle. Byli dal mnie czymś w rodzaju odtrutki na pewne osoby, i za to ich w zasadzie lubie, no i moim zdaniem jakoś się wyróżniają na tle innych znanych osób.
Ja też ich włąsnie za to lubię :) Seba to lanser na potenge ale ma też granice a Aśka taka cicha :)

Btw jak CI się widzi nowy :> ???? mnie na sympatycznego wygląda.
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#64

Post autor: AsiaMaria » (pn) 24 wrz 2007, 11:51

Fryzjer Asi nie dopadł, w ogóle było jej jakby troche mniej, więcej Seby.
W ogóle dobry odcinek chociaż troche sie przel;iczyłam myśląc że bedzie to coś w rodzaju powtorki z "Łomiarza" czy "Wampira", chociaż była tam taka grobowa atmosfera, tak coś w powietrzu wisiało. Ja najbardziej lubię, gdy sceny kręcone są w nocy, a tutaj było inaczej ale nie znaczy że gorzej.

I znowu o Asi :] :] czytalaś może ten nowy artykuł na forum? Całkiem niezły, chociaż było tam coś co mi sie nie podoba.... czyli "chciałabym wziac udział w szkoleniu... itd :( " ale teraz musze juz leciec na niemca :? reszte dopisze potem
Joanna Czechowska, znana z paradokumentalnego serialu W11 Wydział Śledczy telewizji TVN, to nie aktorka, ale prawdziwa policjantka, która przez wiele lat pracowała w sekcji kryminalnej i zajmowała się przestępczością narkotykową.

Policjantką chciała być od zawsze. Gdy inne dziewczynki marzyły o karierze piosenkarki, Czechowska fantazjowała, że może strzelać i nosić broń. W tym przypadku pozory mylą, bo gwiazda W11 to krucha blondynka. Tymczasem pod delikatną fizjonomią kryje się twarda kobieta. Jej marzenia o pracy w policji nie spełniłyby się, gdyby nie zmiana ustroju w 1989 r.
- Do milicji bym nie poszła. Wiadomo, czym się zajmowali i jaki był status społeczny milicjanta - mówi.

Kobieta ma trudniej

Czechowska rozpoczęła pracę w policji w 1991 r. Pomyślnie przeszła rekrutację i trafiła do Szkoły Oficerskiej w Szczytnie. W tym czasie kobiety-policjantki to była rzadkość.
- Kobieta ma trudniej w policji. Ale ja chciałam spełnić swoje marzenia i nie zamierzałam się łatwo poddać. Na początku lat dziewięćdziesiątych nikt nie traktował poważnie posterunkowego kobiety, ale później to się stopniowo zmieniało i dziś jest już pod tym względem zdecydowanie lepiej. Młodsze ode mnie koleżanki na pewno nie mają takich problemów, jak ja - twierdzi.
Na szkole oficerskiej nie skończyła swojej edukacji. Chciała w swoim CV mieć jeszcze studia "świeckie". Wybrała podyplomowe studia politologiczne.

Filmowe pościgi

Policjanci, którzy pamiętają Joannę Czechowską z pierwszych lat pracy w policji, wspominają, że była ambitna, uparta, bystra i bezkompromisowa.
- Ta bezkompromisowość nie zawsze podobała się przełożonym, bo Aśka nie zawsze potrafiła zachować kamienną twarz w obliczu absurdalnego rozkazu. Nigdy jednak nie miała problemów z dyscypliną - wspomina jeden z krakowskich policjantów.

Czechowska szybko awansowała w policyjnej hierarchii. Pracując w sekcji kryminalnej krakowskiej komendy miejskiej, nie mogła narzekać na brak wrażeń. Przyznaje, że niemal codziennie w pracy podejmowała duże ryzyko, a jej życie i zdrowie wielokrotnie było zagrożone.
- Praca w policji zawsze wiąże się z ryzykiem. Lęk o siebie, o kolegów, adrenalina. To wszystko wliczone jest w etat - mówi.
Ta drobna kobieta zatrzymała wielu groźnych przestępców. Szczegółów nie może jednak zdradzić ze względu na tajemnicę zawodową.
- Podczas policyjnej akcji nie czuje się stresu. Trzeba intuicyjnie zareagować na to, co się dzieje. Stres przychodzi później - twierdzi. - Policjanci muszą sobie z tym radzić - dodaje.
A policjanci radzą sobie różnie. O czym świadczą telewizyjne seriale telewizyjne ze sfrustrowanymi komisarzami w roli głównej.

Bez powrotu

Czechowskiej daleko do stereotypu funkcjonariusza. Pracując w policji, doszła do stopnia nadkomisarza sekcji kryminalnej i pełniła obowiązki zastępcy naczelnika sekcji. Biorąc pod uwagę jej wiek, to naprawdę duże osiągnięcie.
W serialu W11 jest policjantką sekcji dochodzeniowo-śledczej.
- W telewizji wszystko wygląda inaczej niż w życiu. Gdyby sfilmować pracę w dochodzeniówce, nikt by nie chciał tego oglądać. To żmudna, długotrwała i bardzo ciężka praca - wyjaśnia.

Śledztwa w rzeczywistości nie trwają 2-3 dni, ale wiele tygodni. Policja nie ma takich możliwości technicznych, jak funkcjonariusze telewizyjni, a obostrzenia prawne utrudniają lub uniemożliwiają podjęcie większości działań, które możemy oglądać w W11. Przykład? W serialu wszyscy policjanci mają dostęp do komputerów, w rzeczywistości wielu wciąż ma do dyspozycji jedynie maszyny do pisania.

W jaki sposób policjantka stała się serialową gwiazdą? Czechowska wystartowała w castingu do serialu W11 Wydział Śledczy i wygrała go.
- Długo żałowałam, że odeszłam z pracy, którą do dziś kocham, ale takie jest życie. Policjanci nie zarabiają tyle, co aktorzy seriali - wyjaśnia.

Mateusz Lubiński






# Pierwsze pieniądze zarobiłam...
W policji.
# Pierwsze zarobione pieniądze wydałam na...
Na perfumy.
# Moja praca...
Dużo stresu, ale i przyjemności.
# Za kilka lat...
Mam nadzieję dalej pracować tu, gdzie pracuję.
# Gdybym nie robiła tego, co robię...
Zostałabym dziennikarką.
# Nie lubię, gdy w pracy...
Mam do czynienia z chamstwem.
# Mój ulubiony program...
TVN24.
# Chciałabym wziąć udział w szkoleniu...
Dającym uprawnienia instruktora fitness.
# Od pracy odpoczywam...
Na spacerze z psem.
# Ostatnio czytam...
"Antybaśnie" Marcina Wolskiego.
# Mój ulubiony kolor...
Nie mam ulubionego koloru.
# W pracy jestem...
Perfekcjonistką.
# Mój cel to...
Własny dom.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#65

Post autor: Ania » (pn) 24 wrz 2007, 13:10

Czytałam czytałam :-D Mnie te fitness nieco rozbawił :-D ale ona się nadaje do wydawania rozkazów w sumie :x

Ale np. Aśka dziennikarka to by było coś druga Pochanke by z niej była ;)
Mnie też ten odcinek nie zachwycił tzn 2 ga część... bo spodziewałam się jakiejś prowokacji czy czegoś a tu kicha....

btw myślałam że te antybaśnie to jakaś fantastyka ale to chyba jakieś takie dziwne z opisu mi do Aśki nie pasuje :> http://czytelnia.onet.pl/0,4744,0,1,nowosci.html :D

A nie jednak fantastyka cieszy mnie to bo tez lubię ;)
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#66

Post autor: AsiaMaria » (wt) 25 wrz 2007, 9:53

dla mnie fitness nieodłącznie kojarzy się z kultem ciała, a ja preferuje kult umysłu :x :x :x :x :x :x :x :x i nie cierpie katowania się jakimiś beznadziejnymi ćwiczeniami i w głowie mi sie nie miesci że ona... :foch: :foch: :shock: ;( zresztą to mnie może nie powinno dziwić; wszyscy komisarze są w jakiś sposob powiązani ze sportem - co mnie niestety od nich oddala :what: :what: :? :? :mur: :mur: :mur: i po prostu nie za bardzo moge z tym sie pogodzić, szczególnie gdy to dotyczy ASi, bo ją najbardziej lubię i na niej staram sie wzorować, a tu - bariera :mad: :mad: ; na szczęście ona jest bardzo inteligentna i w artykule było pełno innych ciekawych rzeczy.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#67

Post autor: Ania » (wt) 25 wrz 2007, 12:52

Na pewno jest inteligentna zobacz jakie studia wybrała :-D i jaką Tv ogląda :]
Dobrze, że nie TVPiS...

Ja też Aśke najbardziej lubię ;) I też mi ten fitness nie pasuje, ale ona chyba jest raczej abrdzo aktywna wysportowana i wogóle. Więc pewnie lubi takie rzeczy.

No i cieszy mnie ta fantastyka :D znacyz że ma wyobraźnie...
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#68

Post autor: AsiaMaria » (wt) 25 wrz 2007, 13:14

Na pewno jest inteligentna zobacz jakie studia wybrała :-D i jaką Tv ogląda :]
Dobrze, że nie TVPiS...
No, jasne, że to bardzo inteligentna kobieta :D :D :D :D przecież ja to powtarzam od dwóch lat, od kiedy w ogole zaczełam ich lubić. Zresztą, był taki czas, że ja też kiedyś chciałam iść na politologię, nawet gdy byłam w I klasie liceum, skombinowałam sobie jakiś podręcznik chyba z pierwszego roku,-"podstawy nauk politycznych", ale póżniej zaczęły mie interesować inne rzeczy i raczej na te studia nie pojde. Jedyna korzyść z tego, że jestem dobrze zorientowana w tych sprawach, lepiej niż moje koleżanki z klasy; nie chcę sie chwalić ale jak tylko zapyta na wos-ie o cos trudniejszego, to ja znam odpowiedz. jako jedyna w klasie.
I dla mnie wszystko się podoba, TVN 24 cenie sobie za profesjonalizm, "Antybasni" nigdy nie czytałam, ale zgadzam się z Tobą, że ma wyobrażnie jesli czyta takie książki, tylko jedna rzecz mi zabija klina... :( :( :(
Wszystkie te beznadziejne brukowce, zarówno z "wyższej" jak i z "niższej" polki lansują taki stereotypowy obraz kobiety, ktora według nich stosuje jakieś diety, katuje się właśnie na tej siłowni, zachwyca się sztucznymi modlekami na światowych pokazach mody, kręcą ja tylko jakieś drogie kosmetyki i nne tym podobne, lubi czytać ploty z życia beznadziejnych "gwiazdek" itd. itd.
Oczywiście nie twierdzę, że każda kobieta, ktora tak postępuje musi być żałośnie pusta, broń ,Boże, ale ja nie cierpię i nie akceptuję tego, to moim zdaniem zabija indywidualizm( w jakimś stopniu) i troche się martwię tym, co powiedziała Asia.
Pokazała że jest inna, ma lecz "to" do niej nie pasuje i nie chciałabym bardzo, żeby kiedyś się okazało, że jest bliska temu koszmarnemu obrazowi.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#69

Post autor: TinkiWinki » (czw) 27 wrz 2007, 19:05

ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#70

Post autor: viper » (czw) 27 wrz 2007, 20:19

W każdym odcinku W11 lektor zapowiadający akcję mówi o policjantach "komisarze". A przecież nie każdy z nich nosi ten stopień!
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#71

Post autor: Ania » (pt) 28 wrz 2007, 15:25

Tak ale w serialu są zrównani stopniem wszyscy sa komisarzami. Choć tak naprawde nikt z nich nie jest komisarzem. Jedynie Aśka i Anka Potaczek są nadkomisarzami :D

Tinki Winki super fotki :D dzięki :)

Co do tego trendu na szczupłe itp to tez mi się to nie podoba, bo owszem wysportowana szczupła sylwetka jest super. I np Aśce tylko pozazdrościć figury. Ale nie można być anorektycznym...

A Aśka na szczęście nie tylko jak widać dba o wygląd ale też o umysł i to się liczy :)

btw widziałaś jej extra fotki z pomorskiej w brązowej sukience ?
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#72

Post autor: AsiaMaria » (pn) 01 paź 2007, 11:49

Co do tego trendu na szczupłe itp to tez mi się to nie podoba, bo owszem wysportowana szczupła sylwetka jest super. I np Aśce tylko pozazdrościć figury. Ale nie można być anorektycznym...

Zgadzam sie że Asia ma kapitalną figurę, ale na szczęście nie jest tak anorektycznie chuda - figurę ma w porządku.
ale też o umysł i to się liczy :)
No ,jest przykładem tego, że można ślicznie wyglądać( ale nie pretensjonalnie,bo ona jest w przeciwieństwie do niektórych bardzo oryginalna jeśli chodzi o stroje itp.) a jednocześnie być bardzo inteligentną, oczytaną osobą i z niej w tym przypadku staram się brać przykład. :D

A te ekstrafotki widzialam, nie wiem czy to dokładnie o te chodzi, ale wpadła mi w oko jedna ze spotkania z fankami, chyba m.in. atrapą i darią22 na której po prostu wygląda bosko :* :* :* :* taki aniołeczek, oczki jej się błyszczą, usta też, śliczna, naprawdę śliczna :loveyou: :loveyou: :loveyou: :loveyou:


Aha jeszcze jedno: muszę powiedzieć że udzial Seby w beznadziejnym moim zdaniem programie "Projekt plaża" mną po prostu wstrząsnął :( :( :( :( te foty w necie z Baniakiem i Wesołowskim( i z kimś jeszcze, tylko nie wiem z kim; przypuszczam, że go skądś kojarzę), potem zobaczyłam jeszce jacy goście byli poza nim, większość to ci którzy mi się najbardziej nie podobają... przegięcie kompletne :zly: :zly: :zly: myśle że Seba w pewnym stopniu już przekroczył granice lansu :roll:

Dzisiaj zobaczyłam wyniki oglądalnośći AMR i z nich wynika że W-11 ma nieco mnieszą ogladalność :mur: :mur: :mur: :mur: w ostatnim rankingu było szóste miejsce, a w jednym ( z września) w ogóle nie było ani W-11, nie mówiąc już o Detektywach :foch: tylko ciągle te kicze typu: TZG, Po prostu tańcz do tego trzeba dodać B jak banal z TVP2PIS i jeszcze barwy nieszczęścia.
To okropne :-| :-| :-| :-| chyba widzowie za bardzo kochaja kicz z tymi... nie powiem, kim ,bo jestem tak wkurzona, że mogę powiedzieć coś nie tak.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#73

Post autor: Ania » (ndz) 11 lis 2007, 12:51

Trochę tu nie zaglądałam ale pora odświerzyć temat :)
Po wczorajszym dniu moge powiedzieć ze Aśka na żywo po prostu śliczna jest :-P


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Aha jeszcze jedno: muszę powiedzieć że udzial Seby w beznadziejnym moim zdaniem programie "Projekt plaża" mną po prostu wstrząsnął
:brawo: :bravo: :bravo: :bravo:

A co do oglądalności to mnie odstrasza od w11 nowy ;)
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#74

Post autor: AsiaMaria » (śr) 14 lis 2007, 11:20

:brawo: :bravo: :bravo: :bravo:
Dziekuje bardzo :smiech: :smiech: że chociaż ktoś się ze mną zgadza w tej kwestii; w ogóle już Sebastian zaczyna mnie denerwować, powoli zaczyna mnie drażnić ten jego lans; inni komisarze zachowują się w miarę ;) Asiunia to mnie nawet pozytywnie zaskoczyła, wtedy gdy nie pojawiła się na gali 10 lecia TVN-u( nie wiem oczywiście, czy nie mogła czy nie chciała, prawdopodobieństwo jest 50 na 50 ale najważniejsze że jej tam nie było)
:arrow: dawno już tu nie pisałam a muszę jescze powiedzieć o paru ważnych sprawach
:arrow: oglądam te fotki i dochodzę do wniosku że rzeczywiście bardzo ładnie wygląda, fryzura jest trochę dziwna :x :x chyba sama zacznę tak się nosić :jupi: po deugie fajnie siedzi :smiech: i odnoszę wrażenie, że wcale nie jest taka chuda
:arrow: odnośnie jej dziennikarstwa( muszę o tym napisać :smile: ) zgadzam się że z niej mogłaby być druga Pochanke, ale ja ja bym widziała między Sekim a Mroziem w Teraz my :-P :-P boże jakby to pięknie wyglądało: Seki, Mrozio i Asiunia między nimi, nie tylko zewnętrznie ale dyskusje z politykami też byłby szalenie ciekawe :smile: :x :x: zreszta studiowała politologię, więc może...
:arrow: Studio Złote Tarasy wspominam jak koszmar, tyle godzin czekałam, a dostałam drastycznie skrócony materialik w którym najbardziej było widać i słychać niejaką Schejbalową :evil: teraz już nawet nie chcę oglądać zajawek, nie chcę niczego wiedzieć, :roll: :roll:
A co do oglądalności to mnie odstrasza od w11 nowy ;)
Mnie on tam nie przeszkadza, narazie oglądanie w11 z nim jest trochę dziwne, ale musi upłynąć sporo czasu żeby się przyzwyczaić.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#75

Post autor: Przemek » (śr) 14 lis 2007, 17:38

Okropny jest ten nowy komisarz... Szkoda że nie Kuby-swojski chłop:D Albo Maćka. Maciek był najlepszy :D

Chociaż szczyt sztuczność osiągnęła kom. Palka. Żal.pl :/

ODPOWIEDZ