Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

W 11 vs Detektywi

Interesujące programy TV komercyjnych.
AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: AsiaMaria » (wt) 12 cze 2007, 8:55

A co do TzG to dobre by było Aśka z Maserakiem, ale musiała by się z foremniakową o niego pobić :-D
Nieeeeeeeeee!!! Błagam, bo dostanę kolejnej histerii, tak jak wtedy gdy to przeczytałam. :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: Ten żart mnie niestety nie rozśmieszył, tylko jeszcze bardziej dostałam szału :mur: :mur: :mur: sorry, ale lepiej żeby naszej kochanej Asiuni w takie rzeczy nie wciągać, nawet w żartach :x bo ten w/w to fagas, żigolak i kutas; nienawidzę takich facetów, nienawidzę tzg i nienawidzę idiotów, którzy takie bzdury wypisują na w11onet :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: niech sobie walą się na bambus, a Asiunię trzymajmy jak najdalej od nich... zresztą ona ma swoją godność i nie da się sprzedać jak te wszystkie plastiki, bo to to już kompletne dno i w ogóle straciłam do nich wszelkie resztki szacunku. A Asię i Komisarzy bardzo sobie cenię, bo oni przynajmniej się nie rozpuścili, jak ci wszyscy... nie wiem nawet jak już ich nazywać, bo to może być bardzo niecenzuralne i może kogoś tu zaszokować.

Fakt, poniosło mnie trochę, i może nie mam się czym wkurzać, ale nie chcę, żeby się zepsuli, żeby się zarazili tą chorobą jaką jest polski, stuknięty show-biznes, bo naprawdę szkoda by ich było na takie pierdoły.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: Ania » (wt) 12 cze 2007, 9:56

:x ja mam bardzo podobne zdanie, każdorazowe wystąpienie w takim programie powodowało by spadek mojego szacunku dla nich :]
Owszem u Drzyzgi fajnie jak zawitają, może nawet u Kuby bym ich obejrzała, ale już np Majewski nie bardzo :D Nie żebym go nie lubiła, ale to nie ten typ programu gdzie bym chciała Aśkę np zobaczyć. Ona na szczęscie ma swój rozum i honor więc chyba nie musimy się obawiać zobaczenia jej tego typu programie :D

Problem będzie jak W11 zniknie z anteny bedzie im tego brakowało i w tedy może się zacząć :>

No a jeszcze powiem że skoro zirytował Cię mój niewinny żart :x to wyobraź sobie co ja czułam, kiedy na jakimś kretyńskim forum wyczytałam że Aśka z Sebą brali udział w tym teleturnieju dla ćwierć inteligentów "Ciao Darwin" :foch: :shock: na szczeście okazało się to wyjątkowo paskudnym pomówieniem :x

I dobrze bo mało mnie szlag nie trafił...
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: AsiaMaria » (czw) 14 cze 2007, 9:19

:x ja mam bardzo podobne zdanie, każdorazowe wystąpienie w takim programie powodowało by spadek mojego szacunku dla nich :]
Owszem u Drzyzgi fajnie jak zawitają, może nawet u Kuby bym ich obejrzała, ale już np Majewski nie bardzo :D Nie żebym go nie lubiła, ale to nie ten typ programu gdzie bym chciała Aśkę np zobaczyć. Ona na szczęscie ma swój rozum i honor więc chyba nie musimy się obawiać zobaczenia jej tego typu programie :D

Problem będzie jak W11 zniknie z anteny bedzie im tego brakowało i w tedy może się zacząć :>

No a jeszcze powiem że skoro zirytował Cię mój niewinny żart :x to wyobraź sobie co ja czułam, kiedy na jakimś kretyńskim forum wyczytałam że Aśka z Sebą brali udział w tym teleturnieju dla ćwierć inteligentów "Ciao Darwin" :foch: :shock: na szczeście okazało się to wyjątkowo paskudnym pomówieniem :x

I dobrze bo mało mnie szlag nie trafił...


No to całe szczęśćie, że mamy podobne zdanie w tej kwestii :D :D na szczęśćie jeszcze jest parę sensownie myślących osób, które myślą podobnie. Twój "niewinny" żart okropnie mnie zirytował, szczerze to mówię, nawet głowa mnie strasznie naparzała tego dnia :mur: :mur: :mur: bo tak naprawdę to ja za bardzo nie chcę żeby komisarze pojawiali się w jakimkolwiek programie. To taki dziwny paradoks : lubię ich i chciałabym widzieć ich jak najczęśćiej ale w serialu, ewentualnie w Detektywach czy SAMW, ale nie tam, czyli:
-DD TVN ( już mnie szlag trafiał jak Anna Maria gadala w studiu z Kinią i Mellerem :[ a co dopiero by było gdyby to byli np. Asia z Sebą :[ :[ :[ :[ :[ :[ :-| :-| :-| :-| :-| :-| )
-Czt( program nawet fajny, żeby tylko nie było relacji z imprez z warszafki i tego pustaka-janiaka)
-RwT( często pojawiają się ciekawe tematy, ale Drzyzga za bardzo się jara jak są tam tzw."gwiazdy" :-| :-| ale tam... ;)
-u Kuby nie chcę ich widzieć, zarówno on sam ma już zszarganą reputację, a goście to kompletne dno( jak np. Ivan i Boys :smiech: :smiech: :smiech: ) to samo u Szymona.
-nie wspominając już o największym śmieciu TVN :[ :-| :nieok: :twisted: i podobnym badziewiu z innych stacji... :P

W zasadzie to chciałam zwrócić uwagę na to, jak niektórzy traktują komisarzy; jakieś scenariusze, ploty typu Asia studiowała medycynę czy coś tam, i to na co zwracałam już uwagę. Niektórzy myślą sobie, że można ich traktować jak te zwykłe gwiazdy,że można z nimi robić co się chce, pomiatać nimi itd. itd :what: nie przewidziałam takiego biegu wydarzeń... :( ale całe szczęście, ze to kończy się tak jak się kończy :]
Zostaje jeszcze kwestia końca W-11... no, pewnie, może coś takiego się zdarzyć, może Seba zawitać gdzieś, Aniela, Maciek, Ania Rafał, Karola, Krzysiek, Marzena... ale z Asią jest trochę inaczej. Ona ma dystans do tego wszystkiego, ma swoj honor jak napisałaś i nie da d*** nie zdradzi nas :x :x :x i jest na to wiele przykładów; jej zachowanie na Telekamerach,( jak stała schowana za Sebą) czy Graj o raj( ktoś napisał, że miała wtedy taką minę jakby była wśró debili) fakt, że może zachowuje się troszkę inaczej ale ja myślę żę się nie zmieniła tak bardzo. A po W-11 może nawieje do swego domku w Borach czy w Bieszczadach, :x nie iwem

No, dobra, dzisiaj jest 500 odcinek W-11 :smile: :smile: :smile: w dodatku dzisiaj są Asia z Sebą, no i jutro nareszcie też jest W-11 i Asia z Sebą :) :) :)
odcinek 500. czwartek
Świadek
Trwa śledztwo w sprawie zabójstwa młodego mężczyzny. Kilka tygodni wcześniej zamordowany został uniewinniony w głośnej sprawie gwałtu i zabójstwa 20-letniej dziewczyny. Motywem mogła być więc zemsta rodziny zamordowanej.


odcinek 501. piątek Chuliganeria


Na jednym z osiedli komisarze znajdują ciężko pobitego 19-latka. Wiadomo, że chłopak był członkiem osiedlowego gangu. Jedną z podejrzanych w sprawie jest jego matka. Wiele osób potwierdza, że kobieta często biła syna.
Zapowiada się ciekawie, szczególnie w piątek, miejmy nadzieję, że powtorzy się ot co było w ubiegłą środę i czwartek, bo wtedy było zarąbiście :) :) te quady i woógle :x :x :x :x :x :x

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: Ania » (czw) 14 cze 2007, 10:51

na szczęśćie jeszcze jest parę sensownie myślących osób, które myślą podobnie.
No i całe szczęście że chyba komisarze myślą podobnie, bo na bnk dostają zaproszenia do różnego rodzaju szajsu :] a jednak ich tam nie widujemy :D
-DD TVN ( już mnie szlag trafiał jak Anna Maria gadala w studiu z Kinią i Mellerem
:x :x :x nie sądze by Aśka czy Seba mieli wspólne tematy z Kinią czy Matołeq... :x
A o polityce z Pieńkowską raczej tez by tam nie przyszli pogadać ;) zostaje ewentualnie Meller ;)
W sumie to prawda jest taka że jak im tvn każe tam pojechać to pojadą :/ bo oni pewnie jakoś tam mają udział w niektórych programach zakontraktowany. Ale jeśli Kinia czy też Mołek nie bedą miały gorszego dnia :x to jest szansa na w miarę normalną rozmowę...
-Czt( program nawet fajny, żeby tylko nie było relacji z imprez z warszafki i tego pustaka-janiaka)
:smiech: :bravo: pięknie napisane ;D niestety ten program na tym się własnie opiera :] na szczęscie ostatnia relacja była znośna.
Bardzo dobrze że jednak w11 kręcą w Krakowie, bo sądze że duża ilość warszawki by im nie zrobiła dobrze :]
-u Kuby nie chcę ich widzieć, zarówno on sam ma już zszarganą reputację, a goście to kompletne dno( jak np. Ivan i Boys
Ja w tym programie kompetnie nie widzę Aśki, Anki Potaczek czy Kuby... w sumie Maciek, Seba to tacy lanserzy więc pewnie gadki o ich podbojach miłosnych by ich aż tak bardzo nie drażniły :)
Ale nie wyobrażam sobie Aśki u Powiatowego jak on opowiada różne zbereźne rzeczy :x już widze ten jej wzrok jak z Graj o raj :x
scenariusze, ploty typu Asia studiowała medycynę czy coś tam
Nie ona że niby chciała studiować medycynę ;)
W sumie nie wiadoo co tam ona chciała studiować. Niby mówi że zawsze chciała być policjantką, ale kto wie jak to tam było :) Tego akurat nie traktuje w kategorii szkodliwych polt :) Kiedyś ktoś puścił za to mniej ciekawą o jej rzkomym byłym, który coś tam miał na sumieniu. No to już jest hicior bo jeśli to nie sprawdzone to nie powinno się takich rzeczy puszczać w obieg.

Może miała męża może nie miała jej sprawa :-)
i jest na to wiele przykładów; jej zachowanie na Telekamerach,( jak stała schowana za Sebą)
:x dokładnie taka schowana tam stała :D ale teraz się wyrobiło dziewczę :) jak ładnie nawijała w CzT :x
czy Graj o raj( ktoś napisał, że miała wtedy taką minę jakby była wśró debili)
W zasadzie to była wśród debili :x bo do takich niestety zaliczam większość widowni tego typu programów :] Ale ona miała minę w sumie tak wściekłą i znudzoną że masakra... W sumie się dziwię po co tam poszłał ;) może nie wiedziała co to za shit ?
A po W-11 może nawieje do swego domku w Borach czy w Bieszczadach,
Tak i będzie owce wypasać :x
Ja myślę że sie tam zaszyje i pewnie więcej o niej nie usłyszymy. Sądze ze to taki typ. Chyba że jej zacznie brakować rautów, i innych trendów :) Pewnie już sobie uzbierała na ten swój dom bo nie słychać o jej innych ekscesach zakupowych jak motory auta itp :x a skoro Rafał już wybudował chałupę to co dopiero ona ;)
Swoją droga to Anka Palka sobie kupiła autko jakim Durczok kiedyś się woził :D

W sumie to chętnie bym się wybrała na Pomorską tymbardziej ze to pewnie ostatnia okazja spotkania Kuby. Ale niestety dopiero po 10 lipca moge a nie wiem czy oni nie będą w tedy mieli wolnego.

A Ty byłaś kiedyś ?

A 500 odcinek mam nadzieje bedzie jakiś specjalny :D
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: AsiaMaria » (czw) 14 cze 2007, 12:55

ak i będzie owce wypasać :x
Ja myślę że sie tam zaszyje i pewnie więcej o niej nie usłyszymy. Sądze ze to taki typ. Chyba że jej zacznie brakować rautów, i innych trendów :) Pewnie już sobie uzbierała na ten swój dom bo nie słychać o jej innych ekscesach zakupowych jak motory auta itp :x a skoro Rafał już wybudował chałupę to co dopiero ona ;)
Swoją droga to Anka Palka sobie kupiła autko jakim Durczok kiedyś się woził :D

W sumie to chętnie bym się wybrała na Pomorską tymbardziej ze to pewnie ostatnia okazja spotkania Kuby. Ale niestety dopiero po 10 lipca moge a nie wiem czy oni nie będą w tedy mieli wolnego.

A Ty byłaś kiedyś ?

A 500 odcinek mam nadzieje bedzie jakiś specjalny :D
:x :x :x nie no weż Asia nie jest z takich co by jej zaczęło brakować jakichś durnowatych rautów. Może ktoś tak ale myślę, że Asia raczej nie jest z takich; ona raczej zaszyje się gdzieś w głuszy i będzie sobie żyć w spokoju razem ze swoim ślicznym pieskiem i innymi zwierzakami, o ile je bedzie miała ;-) ;-) ;-) ;) ;) ;) ;) ona jest inna, co już podkreślali ludzie na forach. A jak chcesz to sobie przeczytaj artykuł dla VIVY( całe szczęśćie że to był tylko materiał z planu, a nie jakaś napuszona sesja zdjęciowa tak jak to było np. z Anną MW The Judge :wow: ) tam pisze o tym jak chce zamieszkać w środku lasu :ok: o ile jeszcze go nie czytałaś. Ja uważam że to rzeczywiście taki typ :) i myślę, że to prawda...

Na Pomorskiej nigdy jeszcze ni byłam niestety ;( ale jakoś sczególnie nie marzę o spotkaniu z nimi. Chociaż, gdyby była taka szansa, to na pewno bym z niej skorzystała.
Kiedyś ktoś puścił za to mniej ciekawą o jej rzkomym byłym, który coś tam miał na sumieniu. No to już jest hicior bo jeśli to nie sprawdzone to nie powinno się takich rzeczy puszczać w obieg.
Ta plota była na jednym forum i potem Marcia z w11det ją sprostowała, wiem bo to widziałam i myślę, że to bujda z tym jej "byłym".
W sumie to prawda jest taka że jak im tvn każe tam pojechać to pojadą :/ bo oni pewnie jakoś tam mają udział w niektórych programach zakontraktowany. Ale jeśli Kinia czy też Mołek nie bedą miały gorszego dnia :x to jest szansa na w miarę normalną rozmowę...
Nie no tak to raczej nie bedzie :] a pamietasz jak kiedyś wysłali do nich Sołtysika??? I to ma sens, bo on pracuje w Kraku i oni też, ponadto nie mieli czasu bo pracowali( vide: odcinek z stycznia 06, akurat po katastrofie w katowicach) ja myślę że jazda do Warszawy na ten niewielki wywiad( bo to żaden opasły materiał nie będzie) nie miała by sensu. Ponadto ich w ogóle nie widać w warszawskich programch TVN; jak nadają to z Pomorskiej ;) albo stąd gdzie aktualnie są. Ja bym nie chciała ich widzieć naprzeciwko kkinii i mellera :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-|

No i całe szczęście że chyba komisarze myślą podobnie, bo na bnk dostają zaproszenia do różnego rodzaju szajsu :] a jednak ich tam nie widujemy :D
I znowu szok :foch: :foch: :foch: :foch: :foch: a ja słyszałam że oni nie dostają zaproszeń żadnych bo niby są za mało znani. Napisz coś więcej...


No to sobie przeczytaj to:
mam wrażenie , że Asia żyje w swoim małym świecie gdzie wstęp mają tylko jej najbliżsi i tylko przed nimi potrafi "otworzyć" drzwi do tego świata otwierając również samą siebie :) a kiedy ktoś "wchodzi" w jej świat bez pukania.. wiadomo , że kazdy ceni swoją prywatnosc i dba o nią wiec denerwujące jest naruszanie jej.
Ja się z tym zgadzam w całej rozciągłości; brakowało mi tego określenia, żeby tak napisać.
Trafione jak nie wiem co! Może innych kręcą rauty i trendy ale chyba nie Asię. Też mam takie wrażenie jak osoba która to pisała.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: Ania » (pt) 15 cze 2007, 17:57

nie no weż Asia nie jest z takich co by jej zaczęło brakować jakichś durnowatych rautów. Może ktoś tak ale myślę, że Asia raczej nie jest z takich; ona raczej zaszyje się gdzieś w głuszy i będzie sobie żyć w spokoju razem ze swoim ślicznym pieskiem i innymi zwierzakami, o ile je bedzie miała
Ona zdaje się ma 2 pieski a kota podobno oddała :-) A co do lansowania się to lansuje się nam jednak dziewcze zajrzyj do vivy :P a co do tego amteriału w vivie o którym mówisz to kiedy się ukazał ? Jakoś przeoczyłam :D
ale jakoś sczególnie nie marzę o spotkaniu z nimi. Chociaż, gdyby była taka szansa, to na pewno bym z niej skorzystała.
Z jednej strony fajnie by było wziaść autograf z drugiej strony po co się narażać na ich niezadowolenie i psuć sobie wizerunek :) Na razie musi mi wystarczyć widok Anki i Rafała pod PKP :x
Ta plota była na jednym forum i potem Marcia z w11det ją sprostowała, wiem bo to widziałam i myślę, że to bujda z tym jej "byłym".
Z tym że ma coś na sumieniu to na bank bujda bo już dawno by życzliwi to wyciągnęli :x a ze miała męża, hmm no cóż to wie tylko ona i jej nejbliżsi ;)

Podoba mi się to jak sprzeże swojej prywatności nic nie mówi o rodzinie. Różne mogą być tego powody tak czy siak dobrze robi :D
a pamietasz jak kiedyś wysłali do nich Sołtysika???
Tego pajaca ? a po co :> ?
I znowu szok a ja słyszałam że oni nie dostają zaproszeń żadnych bo niby są za mało znani. Napisz coś więcej...
Nie no ja nic nie wiem tak tylko podejrzewam, że już wielu odmówili. A że za mało znani ? No tak z lodówki mi jeszcze nie wsykoczyli :] i za to ich lubię :smile: jak kogoś jest za dużo to się nim potem żyga...
mam wrażenie , że Asia żyje w swoim małym świecie gdzie wstęp mają tylko jej najbliżsi i tylko przed nimi potrafi "otworzyć" drzwi do tego świata otwierając również samą siebie a kiedy ktoś "wchodzi" w jej świat bez pukania.. wiadomo , że kazdy ceni swoją prywatnosc i dba o nią wiec denerwujące jest naruszanie jej.
No i 100 % racji taka jest Aśka ona ma swój świat jest bardzo zamknieta w sobie... i podobno nieśmiała, czego jakoś nie potrafię sobie wyobrazic :D
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: AsiaMaria » (pn) 18 cze 2007, 10:10

jak kogoś jest za dużo to się nim potem żyga...

no, ja np. zaczynam rzygać tańcem z gwiazdami i polityką :x :x :x :x :x :x i strasznie mnie zdołował ten niewielki artykulik który zobaczyłam na w11det, to pismo jest jednym z tych których szczerze nienawidzę, bo ja w gruncie rzeczy ni lubię polskich ani amerykańskich ani żadnych celebrities :] :-| polityków i jeśli ktoś pojawi się w takim piśmie to już ja na niego patrzę krzywiej, niestety ! ! ale dlaczego od razu Asiunia ma tam sie lansować? Po prostu jakiś zapóżniony w rozwoju fotograf :twisted: :twisted: :twisted: szukał kogoś no i pstryknął jej znienacka te nieszczęsną fotę... :what: :? :? :? :? od razu widać że to jest robione znienacka.
Ale i tak mam już niezłego doła... A jeszcze Anielcia była w "Przyajciólce" :[ :-| :-| to pisemko reklamują osoby, którymi też rzygam :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :x :foch: :foch: ja to bym ich widziała wszystkich w jakimś takim niszowym piśmie, np. w Lampie a nie w takim g***... jak by oni zarąbiście wyglądali na okładce narysowani przez... nie pamiętam jak ona się nazywa :? o, jakby fajnie było...

A w piątek był świetny odcinek, jak se gadali z tymi blokersami taki fajny klimat nawet był... :) :) :) :) jedna z nich miała niezły pseudo 'Muka" ( swoją drogą to była kiedyś piosenka pod tym samym tytułem) tylko szkoda, że trochę mało było Asi, wszystkich przesłuchiwał Seba... :] ale wyglądała wyjątkowo ślicznie... :loveyou: :loveyou: :loveyou:
jak dobrze pojdzie to może wkleje capsy... no i jeszcze ten Tomuś siedzący n drodze :smiech: :smiech: :smiech: początkowo nie wiedziałam że to on aż potem się spatrzyłam :jupi: szkoda, że komisarze już tam byli może by wysłali Asiunię w to środowisko :smiech: :smiech: :x byłby pewnie niezły ubaw...

A ten materiał z VIVY ukazał się gdzieś pod koniec kwietnia ,ale ubiegłym roku; radzę, żebyś poszukała na w11det tam to znajdziesz.


A jeszcze a propos artykułu... Asia i tak nie przebije Anny Marii W. ta to się dopiero lansowała w tym szmatławcu, była swego czasu tak sesja gdzie sędzinka siedzi na jakiejś pufie w krótkiej sukieneczce( wieczna młodość :x :] :] ) i plecie coś tam jakieś pierdoły a jeszcze ta dziennikarka zadawała jej pytania o jej "warszawskie życie" :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :shock: :shock: :shock: :shock: to już było przegięcie totalne. I jakoś to uszło płazem... trzeba być miłosiernym :smiech: chociaż to bardzo trudna sztuka...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: Ania » (wt) 19 cze 2007, 10:29

no, ja np. zaczynam rzygać tańcem z gwiazdami i polityką
TzG to już od dawna żygam ;) A polityką to chyba każdy zyga ale niestety trzeba ise interesować :D
i strasznie mnie zdołował ten niewielki artykulik który zobaczyłam na w11det, to pismo jest jednym z tych których szczerze nienawidzę
No widze że nadajemy na podobnych falach bo miałam podobne uczucie jak to zobaczyłam ;)
ale dlaczego od razu Asiunia ma tam sie lansować? Po prostu jakiś zapóżniony w rozwoju fotograf
Ale nie że lansuje sie w gazecie bo to nie jej wina że jakiś paparazzi jej fote pstryknął. Tylko że na takich imprach się lansuje ;)

No Aniela w przyjaciółce mi nie przeszkadzała, bo to był taki wywiad na odczep się :D w sumie nic nowego oprócz tego że psa ma :D
ja to bym ich widziała wszystkich w jakimś takim niszowym piśmie, np. w Lampie a nie w takim g***... jak by oni zarąbiście wyglądali na okładce narysowani przez... nie pamiętam jak ona się nazywa o, jakby fajnie było...
Lampy akurat nie czyam, niestety ja w soim ulubionym piśmie czyli Press się ich raczej nie doczekam :D
Ja też nie trawię tych głupawych pisemek typu Twój Styl Viva ipt... połowa tej gazety to reklamy dla "warszawki" a reszta jakieś lansersko głupawe wywiady typu: urodzenie dziecka sprawiło że jestem innym człowiekiem, mój 5 ty mąż to prawdziwe oparcie... i w ten deseń :/

Ale w sumie to zależy też od rozmówcy. Na pewno jakby był wywiad z kimś z komisarzy to nie był by tak durny. Mnie się np podobał ten współny z Anką i Kubą... widać było że bardzo się lubią i fajnie się to czytało, szkoda ze z Aska i Seba takiego nie było :D

Co do Tomka i jego rpzebrania to pizgałam i też żałowałam ze to nie Aśka albo Seba :x
A ten materiał z VIVY ukazał się gdzieś pod koniec kwietnia ,ale ubiegłym roku; radzę, żebyś poszukała na w11det tam to znajdziesz.
To już nie będzie bo przecież wszystkie wątki o w11 zostały przez pewną osobe skasowane :mur:

Obrazek
fajne zdjęcie Aśki :D zdecydowała się uśmiechnąć :x
No i to Fpress też super.
^@^
Obrazek

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: AsiaMaria » (wt) 19 cze 2007, 10:51

Ale nie że lansuje sie w gazecie bo to nie jej wina że jakiś paparazzi jej fote pstryknął. Tylko że na takich imprach się lansuje ;)

No Aniela w przyjaciółce mi nie przeszkadzała, bo to był taki wywiad na odczep się :D w sumie nic nowego oprócz tego że psa ma :D
Tak, nie lansuje się w gazecie, ale nie uwierzę w to, że się lansuje na takich imprezach ;x ona naprawdę nie jest z takich osób, mogę jeszcze zrozumieć, jakby to był ktoś inny, ale nie Asia.
Restauracje są dla ludzi, a Asia to też człowiek :D przyszła se coś dobrego zjeść, a że akurat jakiś debil pstryknął jej fotę, to już co innego... i ja myślę, że nie ma w tym żadnego lansu.
No bo przecież Asia ma duży dystans do tego wszystkiego. Na Telekamerach nie czuła się chyba jakoś dobrze, bo to nadęta impra, a tutaj widocznie było zupełnie coś innego... tylko jakiś łom sie napatoczył z aparatem i mamy tego efekty. Ciekawe, jeszcze, jak Asia na to się zapatruje... może jej to się nie spodobało?
Ja też nie trawię tych głupawych pisemek typu Twój Styl Viva ipt... połowa tej gazety to reklamy dla "warszawki" a reszta jakieś lansersko głupawe wywiady typu: urodzenie dziecka sprawiło że jestem innym człowiekiem, mój 5 ty mąż to prawdziwe oparcie... i w ten deseń :/

Ale w sumie to zależy też od rozmówcy. Na pewno jakby był wywiad z kimś z komisarzy to nie był by tak durny. Mnie się np podobał ten współny z Anką i Kubą... widać było że bardzo się lubią i fajnie się to czytało, szkoda ze z Aska i Seba takiego nie było :D
Ja już powiedziałam co sądze o takich pismach. Jestem w końcu w humanistycznej klasie i wolę rzeczy na wyższym poziomie, a nie jakieś tam... nie chcę na to patrzeć. Nie czuje sie przyjemnie, gdy widzę w środku artykuł o w-11, a na okładce Cycopek i Hakiel, gdzieś z boku Mroczkol, a jeszcze dalej Koroniewska( wrrrr) bo tak sytuacja już raz była... to nie jest dla mnie dobra sytuacja.
fajne zdjęcie Aśki :D zdecydowała się uśmiechnąć

Rzeczywiście, ślicznie wygląda :) ale w tamtym artykule swoją drogą też ładnie wygląda.
Widać, że w przeciwieństwie do polskich gwiazd umie się ubierać. Zawsze elegancka czerń i jakiś ładny szal... a nie jakiś kicz błyszczący. Fakt, ze może czasami widzimy ja w tych samych bluzkach, ale to tylko dobrze o niej świadczy;)

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: viper » (pt) 22 cze 2007, 18:11

AsiaMaria, a skąd wiesz, że Anna Potaczek naprawdę ma na imię Aniela? Czy takie informacje są może na stronie www.w11.onet.pl ? Nie byłem dawno na tej stronie...
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: Ania » (sob) 23 cze 2007, 21:23

Viper to było w wielu wywiadach :D nawet w ostatnim z okzji 500 go odcinka ;)
Dość stara informacja ;)
Na oficjalną nie warto wchodzić nie ma tam nic ciekawego ;)

Eh Asia Maria podziwiam twój bezkrytyczny stosunek do Aśki :D ja już to rpzerabiałam i teraz troszke inaczej patrzę ;) Co nie oznacza oczywiście że Aśki nie lubię :D
Ciekawe, jeszcze, jak Asia na to się zapatruje... może jej to się nie spodobało?
Nie sądze pewnie jak by się to jej nie spodobało to by się o tym dowiedział równie szybko jak niektórzy fani :x

A poza tym jak tam szła to wiedziała że tam będzie multum tych pismaków i paparazzi...
Nie czuje sie przyjemnie, gdy widzę w środku artykuł o w-11, a na okładce Cycopek i Hakiel, gdzieś z boku Mroczkol, a jeszcze dalej Koroniewska( wrrrr) bo tak sytuacja już raz była... to nie jest dla mnie dobra sytuacja.
No niestety, ale... takie sa nasze celebs... taki poziom i potem Ci porządniejsi musza z masą tych wałów gościć na okładkach... :/
Zawsze elegancka czerń i jakiś ładny szal... a nie jakiś kicz błyszczący. Fakt, ze może czasami widzimy ja w tych samych bluzkach, ale to tylko dobrze o niej świadczy;)
No jeśli na ekranie, to bardzo to niedobrze świadczy o stylistach...
A jeśli chodzi o real to rzeczywiście fajnie jest elegancko ubrana, a nie dekolt ze wszytskich stron do kostek i róż :x

No i koniec z W11 aż do września :/
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
macias
Coś z niego/niej będzie
Posty: 220
Rejestracja: (czw) 11 sty 2007, 13:44
Lokalizacja: 71

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: macias » (pn) 25 cze 2007, 10:00

AsiaMaria pisze: Ja już powiedziałam co sądze o takich pismach. Jestem w końcu w humanistycznej klasie i wolę rzeczy na wyższym poziomie, a nie jakieś tam... nie chcę na to patrzeć.
Tak się składa, koleżanko, że Viva i Twój Styl to czasopisma kobiece z wyższej półki. Polska jest w ogóle fenomenem na skalę Europy co najmniej, jeśli chodzi o poczytność kobiecej prasy. Podczas gdy w Europie bez wyjątków króluje niepodzielnie ELLE, w Polsce pierwsze skrzypce od lat gra właśnie Twój Styl. Także ważyć słowa, kurde no. :smile:

Btw - sorka za offtop :)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: Ania » (pn) 25 cze 2007, 11:40

Macias to ż eone są z górnej półki nie znaczy, że to jest literatura wysokich lotów ;)

Zaufaj mi że tam nic nie ma oprócz ton reklam produktów na które stać tylko te dla których jest ono targetowane, czyli "warszawkę" -> uwaga metafora (trudne słowo) żeby nie było że nikt z poza Warszawy nie kupuje :x ...
No i jeszcze różneo rodzaju durnowate wywiady w których gwiazdy pokazują jakie to są czułe, ynteliegentne i zmienione po urodzeniu dziecka, zamąż pojsciu itp...
^@^
Obrazek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: viper » (pn) 25 cze 2007, 19:11

A te wywiady z Anielą Potaczek to pewnie w jakichś babskich pismach były. Ja oglądam W11, ale nie za bardzo interesują mnie policjanci grający główne role.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: Ania » (pn) 25 cze 2007, 21:07

Ci dam babskich :x jak widzisz my BABY nie czytamy badziewia ;)
Heheh a dzisiaj odcinek był jak Aśka oberwała od Netzcara :D
^@^
Obrazek

ODPOWIEDZ