Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

W 11 vs Detektywi

Interesujące programy TV komercyjnych.
AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#106

Post autor: AsiaMaria » (pn) 10 mar 2008, 9:45

Hehehe, jednak obejrzałam ten odcinek :smile: :smile: wtedy była tylko jedna lekcja, a dalszych nas puszczono, więc załapałam się nie tylko na W-11, ale również i na trochę Clevera nawet :x , a co do odcinka to był bardzo fajny, dawno już nie oglądałam tak dobrego.
Rzygałam już tym wątkiem z Zytą - kto wogóle dał jej to zryte imię ?? :shock: :shock:
a mi się to imie podoba, nieżle się kojarzy :x :x , najlepsza była część w domu Asi; ślicznie wyglądała w tym niebieskim szlafroczku ;) , a najlepszy jednak był telewizor włączony na TVN24 :smiech: :smiech: :smiech: milutko; szkoda tylko, że akurat nie leciał "Skaner polityczny" albo "Bohater tygodnia" :x :x :x :x .
Odcinek był bardzo trzymający w napięciu, chwilami nawet przyciężki, ale moim zdaniem jest OK; zakończenie było przewidywalne, od razu wiedziałam, że ten prześladowca Asi się zabije i spadnie z dachu, tylko nie przewidziałam że z tak wysoka :]

A tak jeszcze: to mieszkanie jest jej, czy fikcyjne, bo już sama nie wiem... :roll:


Nie mogę się pogodzić się z tym, że Wu przeniesiono na póżniejszą godzinę, teraz to już w ogóle jestem przegrana, gdyż w moim domu rządzi B jak banał - i ja jestem w mniejszości i nawet trudno mi się upominać, bo tam wszyscy nie cierpią W11, najlepiej byłoby, żebym oglądała jakiś badziew jak oni... a mi tak brakuje Asi i reszty...

missia
Chipsy przyszły
Posty: 10
Rejestracja: (sob) 02 maja 2009, 16:13

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#107

Post autor: missia » (sob) 02 maja 2009, 17:00

O, widzę, że jakiś temat o W-11 tu jest :D fajnie, bo to mój ulubiony serial. Lubię ich za ten mroczny i ponury klimat i specyficzną atmosferę miasta Krakowa; czasami sprawy potrafią nieżle wstrząsnąć, szczególnie w ostatnich odcinkach.
Nie będę ukrywać, że najbardziej lubię Asię, dalej jest Ania Potaczek, Maciek D. też jest OK, Rafał i Ania, a Seba... :what: było akurat parę niezbyt przyjemnych momentów z Sebą, o których może wolałabym nie mówić. Ale mimo wszystko nie wyobrażam sobie tv bez W-11 :D
Detektywi już coraz mniej się podobają, za bardzo przypominają mi telenowelę niż docu-crime i niekiedy już ziewam z nudów, jak na to patrzę.

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#108

Post autor: Ama18 » (sob) 02 maja 2009, 17:24

Detektywi już coraz mniej się podobają, za bardzo przypominają mi telenowelę niż docu-crime i niekiedy już ziewam z nudów, jak na to patrzę.
Wszystko co dobre, szybko się kończy (nudzi) ;) . Patrząc na to, jak długo produkowane są następne serie "Detektywów" (dobre kilka lat), w pewnym momencie fabuła serialu robi się nudna, przypomina coraz bardziej telenowelę (choć bardziej to zjawisko dotyka W11, momentami odnoszę wrażenie, że scenarzystom już dawno zaczęło brakować pomysłów i zaczynają "odgrzewać" stare sprawy).

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#109

Post autor: Ania » (ndz) 03 maja 2009, 11:28

No niestety w momencie kiedy Aśka z Sebą skończyli z dogryzaniem zrobiło się nudno...
^@^
Obrazek

missia
Chipsy przyszły
Posty: 10
Rejestracja: (sob) 02 maja 2009, 16:13

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#110

Post autor: missia » (ndz) 03 maja 2009, 13:30

Ama18 pisze:
Detektywi już coraz mniej się podobają, za bardzo przypominają mi telenowelę niż docu-crime i niekiedy już ziewam z nudów, jak na to patrzę.
Wszystko co dobre, szybko się kończy (nudzi) ;) . Patrząc na to, jak długo produkowane są następne serie "Detektywów" (dobre kilka lat), w pewnym momencie fabuła serialu robi się nudna, przypomina coraz bardziej telenowelę (choć bardziej to zjawisko dotyka W11, momentami odnoszę wrażenie, że scenarzystom już dawno zaczęło brakować pomysłów i zaczynają "odgrzewać" stare sprawy).
No, nie okłamujmy się, W-11 też czasami przynudza :> ale zawsze jakiś ciekawy odcinek się zdarzy, przynajmniej raz na tydzień :) zgadzam się z tym, że scenarzyści często pokazują stare sprawy w nieco inny sposób. Jednakże nie jest aż tak tragicznie :D z Detektywami sytuacja jest powazniejsza; w sumie dobre odcinki są wtedy, gdy pojawia się tam ktoś z W-11, a ogólnie jest średnio.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#111

Post autor: Ania » (ndz) 03 maja 2009, 17:55

Ja oba seriale oglądam na zasadzie że mam włączony TV ale się nie skupiam ;) chyba że coś wyjątkowo ciekawego jest. Ale ostanio niestety tylko szumne zapowiedzi a potem wychodzi jak Aśka z banku :smiech: :smiech:
^@^
Obrazek

missia
Chipsy przyszły
Posty: 10
Rejestracja: (sob) 02 maja 2009, 16:13

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#112

Post autor: missia » (wt) 05 maja 2009, 12:03

Ania pisze:Ja oba seriale oglądam na zasadzie że mam włączony TV ale się nie skupiam ;) chyba że coś wyjątkowo ciekawego jest. Ale ostanio niestety tylko szumne zapowiedzi a potem wychodzi jak Aśka z banku :smiech: :smiech:
U mnie jest tak samo z Detektywami, zwykle włączam tv jakieś 10-20 min po i albo skupiam swoją uwagę albo nie :] a W-11 czasami przegapię, szczególnie jak mam sporo wkuwania, ale z Aśką nigdy :x :x :x
btw ten cały patronat medialny W-11 i te szumne zapowiedzi odcinków można by sobie darować; jedyną korzyścią są tylko ładne fotki komisarzy i nic poza tym... i jeszcze konieczność przeglądania tych badziewnych gazetek :what: :what: no i może większe zainteresowanie serialem wśród widowni. Szczerze mówiąc, ja chciałabym tylko dobrą stronę w-11, na której mozna by obejrzeć (legalnie) wszystkie odcinki i tylko tyle. Ale Srevauen ma swoich widzów głeboko w d*** :zly:

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#113

Post autor: zielarz155 » (wt) 05 maja 2009, 22:20

Jak miałem TVN, to oglądałem Detektywów w oczekiwaniu na Fakty ;) (w międzyczasie był flesz, więc wiedziałem, czy jest sens oglądać, czy przełączyć na Wydarzenia ;) ) Nawet ciekawy ten serial, choć W11 nie oglądałem, więc nie mam skali porównawczej :D

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#114

Post autor: janekpogwad » (śr) 06 maja 2009, 8:02

Teraz jak mam więcej czasu to włączam TVN gdzieś 15:45 i jadę z tym koksem...

- Rozmowy W Toku
- Sędzia Anna Maria Wesołowska/Sąd Rodzinny
- BrzydUla (obowiązkowo codziennie ;) )
- Detektywi (niekiedy się zasiedzę... ;) )
- Fakty (wolę Wiadomości :x )
- Uwaga!
- W11

TV wyłączam wtedy gdzieś o tej 21:00... :smile: No ale ten cały harmonogram to prędzej w wakacje - tak to nie ma czasu...

missia
Chipsy przyszły
Posty: 10
Rejestracja: (sob) 02 maja 2009, 16:13

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#115

Post autor: missia » (pt) 08 maja 2009, 12:24

Ja już nawet SAMW czy Sąd rodzinny przegapię, i Detektywów początek to już obowiązkowo :D bo siedzę w necie, ale W-11 muszę obejrzeć :D oczywiście to pozycja obowiązkowa szczególnie jak jest Asia póżniej to może Teraz My i to chyba jedyne dwa programy, które nie nudzą...

Ale jestem wnerwiona szczerze mówiąc, YouTube usunął "Fryzjera" wszystkie częśći :[ :[ a tam była takie świetne sceny nad rzeką ;( ;( ;( ;( o ludzie dlaczego naprawdę nie ma dobrej oficjalnej strony W-11 ze wszystkimi odcinkami... :/ :/ a oni tak dobrze sobie radzą oczywiście warszafkowate gwiazdeczki ważniejsze :evil: what's a shit....

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: W 11 vs Detektywi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#116

Post autor: janekpogwad » (sob) 01 mar 2014, 21:44

Dzisiaj w trakcie przeglądania pewnego lokalnego portalu informacyjnego, zauważyłem taką oto reklamę:

Obrazek

Czyżby zabezpieczenie na wypadek spadnięcia W11 z ramówki? :x

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: W 11 vs Detektywi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#117

Post autor: michal » (wt) 18 mar 2014, 16:32

janekpogwad pisze:Czyżby zabezpieczenie na wypadek spadnięcia W11 z ramówki? :x
Dokładnie tak :mrgreen: W11 skończyli już kręcić pod koniec zeszłego roku. Seria, która obecnie jest emitowana, będzie ostatnią. Ostatni odcinek w maju. Od jesieni ma być w jego paśmie coś nowego. Aktorzy-policjanci rozstali się już i rozliczyli z TVN prawdopodobnie całkowicie, bo nie pojawili się już na prezentacji ramówkowej.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: W 11 vs Detektywi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#118

Post autor: janekpogwad » (sob) 26 kwie 2014, 18:07

Kolejne wieści...
Sebastian Wątroba sponsorem Skawy Jaroszowice

Znany z serialu W-11, Sebastian Wątroba pojawił się w Jaroszowicach i został sponsorem tamtejszej Skawy. Jak dowiadujemy się, aktor startuje do Europarlamentu. W sobotę i niedzielę kolejna seria spotkań. Iskra podejmuje górników, Skawa jedzie w delegację.

Skawa Jaroszowice rośnie w siłę, właśnie znalazła kolejnego sponsora. To Sebastian Wątroba, aktor znany głównie z popularnego serialu kryminalnego W-11. Wątroba prowadzi w Jaroszowicach biuro ubezpieczeń, a w wolnych chwilach kibicuje jaroszowickiej Skawie.

W ubiegły weekend aktor pojawił się na meczu Skawy z Astrą Spytkowice.

Pan Sebastian ufundował naszemu zespołowi komplet strojów, w których zawodnicy zaprezentowali się na meczu z Astrą Spytkowice. Przed rozpoczęciem meczu odwiedził naszych zawodników w szatni, a następnie zaprosił ich do wspólnego zdjęcia. Mimo padającego deszczu fotka wyszła. Nie wyszedł natomiast mecz, przegraliśmy 1:4, choć gra nie była najgorsza - mówi nam prezes Skawy, Piotr Porębski.

Jak dowiadujemy się dalej, Sebastian Wątroba znajduje się na liście Europy Plus Twój Ruch do Parlamentu Europejskiego (o Boże...) w okręgu wyborczym nr 10, obejmującym województwo małopolskie oraz świętokrzyskie.

Obecni na stadionie kibice robili sobie zdjęcia z naszym sponsorem. Liczymy na współpracę w przyszłości i życzymy udanego startu w wyborach - podkreśla Piotr Porębski.
:arrow: http://wadowice24.pl/sport/pika-nona/77 ... roszowice-

ODPOWIEDZ