Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Nocne igraszki - wrrrr :)

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#121

Post autor: ArO » (sob) 09 wrz 2006, 9:49

Natalia robi teraz za Magdę Masny. Widziałem wczoraj około południa na Polsacie. Prowadzi program z jakimś Marcinem. Poustawiali im tam hasła z takich wielkich kostek (czy plansz) i ona chyba musi je odsłaniać. Widziałem kilkanaście sekund bo to mało interesujący program.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#122

Post autor: michal » (pn) 11 wrz 2006, 0:23

Tak ArO, o tym programie już mnie poinformowali w wątku na najlepszego prezentera typu gier.

Na forum użytkownika kruk1992 o TVN Gra (tvngra.fora.pl) przeczytałem, że z tego typu zabaw odeszła Kamila Ryciak. Szkoda, bo to równie barwna, ale też śmieszna osoba (np. "kocioła" :D). Jednak można jeszcze ja usłyszeć w programie, a właściwie reklamie o randkach poprzez SMS w ramach pasma "Nocna telesprzedaż". Głos kobiety przedstawiającej oferty wydawał mi się od razu znajomy, początkowo myślałem, że to mówi Martyna Wojciechowska, ale potem upewniłem sie jakoś, że to Ryciak. Muszę przyznać, że głosy mają bardzo podobne. Kamila mówi takim erotycznym głosem, trochę szeptem. Co kilka ofert, a więc co ok. dwie minuty jest prezentowana zasada randek i mówi "Użyj swojego kodu, aby poznać osoby z Twojej okolicy. Jeśli mieszkasz np. w Poznaniu to wyśli SMS o treści 60 pod numer (itd.)". Mówi to w strasznie denerwujący sposób, z akcentem na KODU. Już sama częstotliwość w wnerwia i mozna gadać ten tekst razem z nią. Zastanawiam sie też o jakie kody chodzi. Pocztowe? Przecież Poznań ma kody zaczynające się od 61? A może na 60 też są?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

condi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#123

Post autor: condi » (pn) 23 paź 2006, 16:00

Tak wogole to sorry dlugo mnie tu nie bylo .Wroce na moment do natali .W jakim programie i gdzie o jakich porach mozna ja podziwiac jak mniemam z postow juz odzianą w grube ciuszki :> ??

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#124

Post autor: michal » (pt) 27 paź 2006, 22:57

Wczoraj i przedwczoraj męczyli w "Dziewczynach w bikini" zagadkę, w której trzeba było zgadnąć z czego się śmiejemy (5 możliwości). Pierwsza odpowiedź padła szybko (z blondynek) kolejne już niestety nie i musiały podpowiadać. I tak kolejną odpowiedzią był PRL, a kolejną ptasia grypa. Dalej już mnie znudziło i nie oglądałem. Hmmm, nie wiem czy ta ptasia grypa to takie śmieszne...
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
domin
Chipsy przyszły
Posty: 26
Rejestracja: (pt) 08 wrz 2006, 10:27
Lokalizacja: Tarnobrzeg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#125

Post autor: domin » (pn) 27 lis 2006, 13:30

Haha. Noo w tego typu programach zagadki są tak trudne że po chwili namysłu dziecko z przedszkola by to zgadło. Ale odgadnięcie to jest jedna rzecz! Drugą jest to abyście się dodzwonili!, co w cale nie jest takie proste. Niby pisze wolna linia, a pani prowadząca poci się jak może żeby zachęcić do dzwonienia a gdy wykręcimy nr, okazuje się że linia jest jednak zajęta (wiem bo qmpel próbował pare razy i ani razu chłopina nie miał szczęścia). Ale jednak ludzi to przyciąga. I oto chodzi :D
Sesja jest jak Media Markt. Powinni tego zabronić!!!!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#126

Post autor: michal » (pt) 19 sty 2007, 1:27

A dziś "Dziewczyny w bikini" prowadzi Natalia Jakuła :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#127

Post autor: ArO » (pt) 19 sty 2007, 7:49

A dziś "Dziewczyny w bikini" prowadzi Natalia Jakuła
Juz jej nie widać w tym porannym programie. Wróciła tam gdzie jej mijsce. :x

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#128

Post autor: ArO » (wt) 23 sty 2007, 23:21

Obrazek

A jeżeli ktoś nie chce oglądać dziewczyn w bikini to może przełączyć na Dwójkę gdzie od niedawna pan w... krawacie. :D

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#129

Post autor: Ania » (śr) 24 sty 2007, 0:29

Kurde ;( :( ArO bez obrazka to przeczytałam i sądziłam że on jest w samym krawacie ;( ;( Jak mogłeś mi tak smaka narobić :smiech: :smiech: :x
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#130

Post autor: michal » (śr) 24 sty 2007, 20:06

ArO pisze: A jeżeli ktoś nie chce oglądać dziewczyn w bikini to może przełączyć na Dwójkę gdzie od niedawna pan w... krawacie. :D
Widziałem go jakiś tydzień temu i był bardzo podobnie ubrany, tzn. podwinięte rękawy od długiej koszuli (wtedy niebieskiej), pod tym T-shirt i niedociśnięty krawat. Ludzie, jak to wygląda... :>

A co do programu to ten sam kit co w TVN. Tam wolna, a tu otwarta linia. A zagadka była "W szafie na K...", czyli również bardzo podobna. Odpowiedzią był kaptur.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#131

Post autor: michal » (czw) 15 mar 2007, 1:47

Koleś z TVP2 już nie ma podwiniętych rękawów koszuli. Jest zapięty pod mankiet :)

Oglądałem program Fakryka Gry z Irkiem Bieleninikiem. Program jest naprawdę zabawny i miałem niezły ubaw. Oglądałem program 6 marca kiedy pierwszy dzień wyszło ładne słoneczko w cały kraju i było fajnie ciepło. I.. Irek ogłosił, że dzisiaj jest specjalny wakacyjny program ;D Były hasła tylpu słońce, plaża, wypoczynek, góry, wędkowanie. Nagroda specjalną było odganięcie "miasta na K" w Afryce. Jedna pani odpowiedziała Tunezja :) Irek skomentował "weź ty se daj kobieto spokój". I fajnie też reaguje jak dzwonią dzieci :) Norbi prowadzi w podobnym klimacie.


Jeśli chodzi o "Dziewczyny w bikini" to ostatnio bardzo modne i czeste są tak zagadki ze znakami drogowymi. Jest to trudne jak cholera, ale strasznie wciągające. Trzeba spośród 10 znaków znaleźć 10 nieprawidłowych. Z reguły tych nieprawiłdowych jest od 4 do 5. Ale te znaki wyglądają normalnie i wydaje się, że wszystko jest ok, no może jeden się rzuca w oczy. Bogini w bikini te znaki przerabia i tak na przykład przy znaku "Uwaga na spadające skały" brak jest jednago kamienia, przy "Uwaga na zwierzęta domowe" krowa nie ma rogów, sarana na rodu wydłużone, w zakazie dla motocylki wymazano motocyklistę itp. Doszło już do tego, że jak zacznę oglądać to przesiedzę cały program aż do 3-4, bo z reguły rozwiązują te zagadkę 2 godziny :), a strasznie jestem ciekawy rozwiązania, bo nawet porónywanie tych znaków z atlasem nie daje jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Czasem nagrywam nawet, bo chce mi sie już spać. No i ciągle dzwoni tam do nich niejaki Artur jak są te znaki. Z głosu dosyć młody. Rety, ile on już musiał kasy tam stracić. Jakiś oszołom. :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#132

Post autor: viper » (pt) 16 mar 2007, 19:48

Ja osobiście jakoś nie przepadam za Bieleninikiem w "Fabryce gry", chociaż fajnie prowadził koncert u mnie w Poznaniu. Wolę Agnieszkę Wróblewską albo Olimpię Ajakaiye. A Norbi już nie prowadzi "Fabryki gry".
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#133

Post autor: ArO » (sob) 17 mar 2007, 1:41

Natalii Jakuły nie ma w "Dziewczynach w bikini". :( Była tylko raz kiedy Michal napisał i koniec. A juz miałem nadzieję, ze wróci. Jeśli chodzi o ten program to zastanawiam sie dlaczego na początku było do wygrania po 80 tysiecy, a teraz te sumy zmalały do na przykład do 4 tysiecy. Przez cały program mowią jak to sporo kasy do wygrania, a na koniec z 4 tysiecy odejmuja 2 i to co zostanie wreczaja widzom. Słabiutko. :P

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#134

Post autor: michal » (sob) 17 mar 2007, 15:13

Czasem się zdarza, że jest bardzo duża kwota, np. niedawno było 55 555. "Ojej, czy ja dobrze widzę, Bogini Bikini taka hojna, może zwariowała?", itp. Oczywiście potem od razu pojawia się piłeczka i np. tylko przez 5 minut będzie taka oferta. Wiadomo już, że nikogo w tym czasie nie wpuszczą, bo inaczej byłaby plajta ;) A potem jest kara, że niby nikt nie dzwoni i nagroda na przykład dzielona jest na pół, a potem jeszcze nikogo nie wpuszczą, więc podadzą podpowiedź i ponownie ciach po kwocie :). Podobne cyrki mają też miejsce przy kwotach dużo niższych, np. 10000. Zresztą podobnie jest w "Fabryce gry" przy dużych kwotach. Z reguły jest telefon za telefonem (zagadki za 500-1000 złotych), i nagle jak pojawi się zagadka za 10 000 to nagle nikt nie dzwoni przez kilkanaście minut i wielkie, udawane oczywiście, zdziwienie co sie stało :P

Nie nie wiem czy zauważyliście, ale zarówno w "Nocnych igraszkach" jak i w "Dziewczynach w bikini" kilka miesiecy temu zlikwidowali zgadywankę o nagrodę głowną (w tym drugim nazywaną jackpotem). Po prostu w ogóle tej nagrody nie ma :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#135

Post autor: viper » (pn) 23 kwie 2007, 21:38

Zwróćcie uwagę na początek tego filmiku z "Nocnych igraszek" TVN:

www.youtube.com/watch?v=ZTtbqcbHj8w
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ