Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Nocne igraszki - wrrrr :)

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Nocne igraszki - wrrrr :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (śr) 21 gru 2005, 15:10

Wczoraj w nocy obejrzałem sobie powtórkę Kuby Wojewódzkiego, a potem około 1:30 przełączyłem własnie na TVN i leciał na żywo program "Nocne igraszki". Postanowiłem sobie zobaczyć co to w ogóle jest. Coś typu "Telegra". Zagadki proste, dużo gadania prezenterki (z piersiami całkiem do rzeczy :) ) o tym samym i nagabywanie, żeby głosować. Oczywiście nie miałem zamiaru głosować, bo szkoda marnować pieniądze na takie gówno. Pierwsze dwie zagadki bardzo szybko rozwiązali i trwało to 10 minut. Potem była trzecia zagadka, gdzie hasło było "Barszcz". I to już był koszmar. Przez 40 minut tej zagadki nie rozwiązywali, babka sie tak nagadała o tych wszystkich zupach, technice jej robienia, podwyższała stawki, a nikt nie dzwonił. Tam jest jakaś bujda, że trzeba złapać wolną linię. Czasami jakby się na widzów obrażała, że nikt nie dzwoni i miała chwile, że tylko się patrzyła kilka minut na ekran, nic nie mówiąc. Podwyższała kilka razy stawki, błagała żeby zadzwonić, bo chce rozdać pieniądze i rozwiżywać kolejne hasła. Nagadałą się o wszystkich rodzajach barszczu - biały, ukraiński, że jest na wilię, że je się go z uszkami, kolor buraczkowy itp. Pomyślałem, że może faktycznie wszyscy już śpią i tylko ja to oglądam, bo żeby przez 40 minut nie rozwiązać tego hasła ( z kategorii zupa) co groziło nawet przesunięciem zagadki na dzień następny? Już nawet po dodatkowym odliczaniu nikt nie zadzwonił. No i stało się, mózg mi sprano i wysłałem nie jeden, ale trzy SMSy tracąc na telefonie 11 złotych. Oczywiście nie wygrałem. Przyszła informacja, że byłem bardzo blisko. Pozostałe podobne, że już tuż tuż albo prawie się udało, nie pozwól wygrac innym. Beznadzieja! A prezenterka dalej płakała, że nikt do niej nie zadzwonił. Niech się już cycata sama męczy i gada przez godzinę o jednym tym samym. Ja już jej nie ulżę w cierpieniach :D Poza tym mam wrażenie, że zwyciezcy sa podstawiani. Mówią szybko, wiedzą raczej o co chodzi i rozmowa jest praktycznie bez emocji, stresu bycia na antenie i że się za chwile wygra pieniądze, a jesli są t emocje, to wydają mi się one sztuczne. Żenada!
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: tobi » (śr) 21 gru 2005, 15:31

jeśli ta wygąda tvngra, kanał tematyczny grupy tvn, to się ciesze, że go nie posiadam
te igraszki to chyba na tvnsiedem, przynajmniej tam widze jak skacze po kanałach

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (śr) 21 gru 2005, 16:06

Nie, to było na TVN. I dziś też będzie, bo na pożegnanie powiedziała "do zobaczenia jutro".
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

Re: Nocne igraszki - wrrrr :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Grzesioo » (śr) 21 gru 2005, 16:48

michal pisze: No i stało się, mózg mi sprano i wysłałem nie jeden, ale trzy SMSy tracąc na telefonie 11 złotych. Oczywiście nie wygrałem. Przyszła informacja, że byłem bardzo blisko. Pozostałe podobne, że już tuż tuż albo prawie się udało, nie pozwól wygrac innym.
Kiedyś w Telekurierze pokazano pewną panią która w ten sposób wydzwoniła 20.000. TVN GRA wygląda dokładnie tak samo, no może panie nie są tak bardzo wyzywające. Jakiś czas temu z ciekawości też włączyłem na Nocne igraszki, zaciekawiony co to może być. Tak jak ty po jakimś czasie już miałem łapać za telefon i dzwonić (bo nikt nie dzwoni, pani się niecierpliwi, jest jej smutno) ale się przełamałem i nie zadzwoniłem. Jako ciekawostke powiem że takie ciągłe patrzenie w kamere "oni" nazywają "oczkami Kaszpirowskiego". Skąd to wiem. Może mieli jakąś awarie, może było jakieś sprzężenie i to co pani prowadząca słyszała w słuchawce było słychać u mnie w głośnikach. Miałem o tym napisać i dać przykładowe nagrania tylko jakoś tak nie mogłem zebrać się w sobie. Postaram się za kilka dni coś wrzucić.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (śr) 21 gru 2005, 19:55

HAHAHA :D Michał nie no kto jak kto ale nie sądziłam ze Ty dasz się na to gówno nabrać :P

A tak swoją drogą dla mnie hitem sezonu była zagadka ...
policz coś tam ( nie pamiętam już co) troche to podchwytliwe było więc prezenterka mówi jest to liczba parzysta

tel 1 - 51

:/

No niestety nie powarzam jest to liczba parzysta

tel 2 - 63

:/

No niestety nie przypominam ze jest to liczba parzysta

tel 3- 60 :D

Niestety pomimo ze to liczba parzysta to nie zadł pan ... podpowiem że jest to liczba parzysta 3 cyfrowa

tel 4 -75

w tym momencie nie wytrzymałam i musiałam to wyłączyć
przypominam ze po każydm telefonie mnie więcej 10 min przerwy aby się zastanowić
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: michal » (śr) 21 gru 2005, 23:01

Grzesioo pisze: TVN GRA wygląda dokładnie tak samo, no może panie nie są tak bardzo wyzywające.
Ona wczoraj nie była wyzywająco ubrana. Widać było, że ma czym oddychać :D, ale raczej naturalny, od razu zwróciłem na to uwagę (choć nie jest to dla mnie jakoś specjalnie ważne), ale nie miała go jakoś specjalnie wyeksponowaego. Sukienka z falbankami z obszyciem po biustem to nie jest żadna ekstrawagancja.
Ania pisze:HAHAHA :D Michał nie no kto jak kto ale nie sądziłam ze Ty dasz się na to gówno nabrać :P
Sam się sobie dziwię, ale mnie trochę podeszli. Ja nawet nie dzwoniłem tam dla kasy, choć brałem to pod uwagę tylko żeby ulżyć jej cierpnieniu. 40 minut oczekiwania na telefon wydawało mi się podejrzane, wyglądało to tak jakby sypał im się przez to program. Baba się wije, powtarza po raz 10., pieprzy już totalne głupoty na temat tej zupy, wręcz się ośmiesza. Pomyśłałem, że może faktycznie nikt tego nie ogląda. Dwa bloki po 100 mieszkań, które widzę na przeciwko są prawie w całości ciemne (godzina 2:00, dzień roboczy) i świeci się może tylko 5-6 mieszkań. Nawet jak połowa z nich ogląda TV, to wątpliwe , że akurat TVN i jeszcze w to grają. :) Ja i tak się przełamałem i zadzwoniłem po 30 minutach nawijania. Ale moim zdaniem więcej SMSów i telefonów byłoby gdyby w tym czasie dawali kolejne zagadki - ludzie, którzy regularnie w tym biorą udział wysłali by chociaż po jednym SMSie na każdą z nich.

A ta dziewczyna prowadząca.... Hmm. Nie wiem, taka praca, ale można pomyśleć, że jest niedorozwinięta. Uśmiech w wersji szerokiej miała taki jakiś dziwny. Twarz też nie powalająca. Nic ciekawego. Podniecała się tymi "pieniążkami", wachlowała "gotóweczką", robiąc z siebie totalnego błazna. Jakby oglądał ją chłopak w TV to by chyba ją rzucił, taka dekielica. Z drugiej strony swoim gadaniem chce może dotrzeć do mało inteligentnej części społeczeństwa. Do mnie nie dotarło to co mówiła ("pomysl, ile kasy, co możesz za to kupić, jakiego wspaniałego sylwestra wyprawisz czy możesz wiecej ludzi zaprosić na święta, AAndrzej już wygrał, Ewa też ma już pełno kasy, ty też możesz, odpowiedz i zaraz przelejemy Ci gotówkę na konto"), ale sam fakt, że tak długo rozwiązywali tę jedną zagadkę.
Ostatnio zmieniony (czw) 22 gru 2005, 1:32 przez michal, łącznie zmieniany 1 raz.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Ania » (śr) 21 gru 2005, 23:19

One ogólnie są raczje niedorozwinięte... :/ a przynajmniej robią takie wrażenie...kłądą się robią dziwne miny nic nie gadają przez 5 min momentami
^@^
Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: tobi » (śr) 21 gru 2005, 23:22

kiwają palcami, straszą, pare razy chyba znikały...bo same plansze wisiały i melodia
nie wiem
a zaczeło się od świetnego programu interaktywnego TeleGra, z dowcipem ale i i potrzebą pewnego poziomu inteligencji i u widza i uczestnika ale i u prowadzącego

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: michal » (czw) 22 gru 2005, 1:48

Znowu oglądałem to gówno. Dziś inna kobieta i inne zagadki.

Zagadka z liczbami. Telefony się urywają, było ich aż 10 w odstępach około 2 minutowych. Potem była prastrsza zagadka, więc telefon milczał. ;)

Obrazek

Przepraszam za złą jakość zdjęć. Tam jest czterynaście, szesnaście, VII, 51 i 22.

I nikt nie potrafił dodawać. Podawali liczby 111, 100, 110, 94 (tu powiedziała, że coraz bliżej), 73 (bardzo blisko, potwierdziła, że dwucyfrowa), 80, 89, 88, 56 i wreszcie 74 poprawna. O co chodzi? Jakim cudem 74? 51+22 to już jest 73 a pozostałe to jeden?

Obrazek

Gdzie tu jest haczyk? Już pomijając, że jest napisane czterynaście i może że nie ma takiej liczby to odpada, ale nijak mi nie wychodzi 74.

Facet na końcu miał podać trzy liczby. Gdyby były trzy loga to by wygrał kwotę co na górze. Podał te liczby i potem minutę czekali na ich odkrycie. Pewnie zgadł wszystkie trzy i grafik na szybko musiał pozmieniać :D



Potem znowu podobny konkurs jak wczorajszy "barszcz". Schemat ten sam. Znowu milczał telefon, znowu ktoś zadzwonił i zaraz się rozłaczył, znowu był Mikołaj, który przyniósł dodatkową kwotę na pulę z odkrywaniem, znowu była cisza i tylko "czekam, czekam, czekam". 25 minut już czeka. Ale tym razem pani niech spada na drzewo.

Obrazek
Ostatnio zmieniony (ndz) 05 mar 2006, 20:54 przez michal, łącznie zmieniany 2 razy.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Grzesioo » (ndz) 25 gru 2005, 18:58

michal pisze: Ona wczoraj nie była wyzywająco ubrana. Widać było, że ma czym oddychać :D...
No niektóre mają duże atrybuty :D zachęcające do wykręcenia numerku i potrafią je wyeksponować :D

Obrazek

Trzeba przyznać że twórcy tych programów mają jakieś tam poczucie humoru :D

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Ania » (ndz) 25 gru 2005, 19:33

Powinny stanowczo jeszcze w kusych spódniczkach być :]
A dlaczego nie ma nic dla kobiet ;( ???
BYł kiedyś jeden przystojny w miare a teraz tylko ten Bieleinik :zly:
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: michal » (śr) 28 gru 2005, 14:57

Wczoraj oglądałem powtórkę Kuby Wojewódzkiego z Dodą i w między czasie leciały Nocne igraszki (z Kamilą). Przełączałem się tylko na przerwy, bo w nocy na Polsacie jest w przerwach Telesklep i trwa to jakieś 10 minut. Przez cały program, czyli 1h rozwiązywali tylko jedną zagadkę z przestawianiem zapałek. Aż się chciało zadzwonić :D Potem znowu jakiejś odliczania elektroniczne, następnie ręczne aż na sam koniec ktoś się dodzwonił. Zaczęli od stawki 200, a podwyzszyła do 4000 zł. A jedno pol, które zażyczyła sobie oglądaczna nie odkryli - zamiast 14 pokazali 11. Ale i tak nie było loga. Potem nastąpiło szybkie pożegnanie i do jutra. Było już tak, że zagadka przeszła na dzień następny, co kiedyś nawet zasugerowała, że może sie tak stać?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: ArO » (pt) 30 gru 2005, 0:40

Te programy są straszne. Nocne igraszki widziałem może z trzy razy, ale jeszcze tak źle nie bywa tam jak w porannych programach na TVN. Jest tam taka babka z ciemnymi włosami i grzywą i własnie ta blondyna z capsów Michała. Właściwie Michał już wszystko opisał jak to w tych programach wygląda. Najbardziej śmiać mi się chce kiedy one zupełnie nic nie mówią. Patrzą w kamerę jakby chciały widza zahipnotyzować. :D Właściwie bardziej to wygląda mi na to, ze nie wiedza już o czym nawijać. Mam przy tym wielki ubaw. Te kobiety gadają potem takie bzdury, ze ja czasami to się zastanawiam czy im po takim programie nie jest wstyd przed znajomymi. Mnie by było. Programy te są ŻAŁOSNE tak jak prowadzące.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: tobi » (pt) 30 gru 2005, 0:52

nie ma to jak
TeleGra
dziś już historyczna, od tego się zaczęło ;(
a dziś, archiwum programó nam pozotało
bo to co ten kanał i programy na innych kanałach prezentują to WSTYD

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: michal » (pt) 30 gru 2005, 15:02

ArO pisze: Te kobiety gadają potem takie bzdury, ze ja czasami to się zastanawiam czy im po takim programie nie jest wstyd przed znajomymi. Mnie by było. Programy te są ŻAŁOSNE tak jak prowadzące.
Ostatnio wszedłem na stronę TVN Gry i zauwazyłem, że do zespołu prezenterek dołączyła Patrycja Tomaszczyk z TV Katowice. Mówiłem, że to taka laleczka, opisałem jej zachowanie podczas pikniku TV Katowice w Pszczynie. Na pewno teraz się tam samorealizuje. Co za wstyd :!:
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ