Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Nocne igraszki - wrrrr :)

Interesujące programy TV komercyjnych.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#91

Post autor: Grzesioo » (ndz) 25 cze 2006, 22:11

Panna z kilku postów wyżej to Natalia Jakuła, ma nawet swoją strone
[hide]http://www.premiermodelmanagement.com/V ... x?TtId=766[/hide]

A tak prezentuje się Dziewczyna w bikini bez bikini :twisted:

[hide]Obrazek[/hide]

Druga prowadząca to Ewa Kotlewska
Też ma swoją strone :D
[hide]http://www.perfectmodel.pl/modelki/ewa_kotl/ [/hide]
Niezła z niej modelka :x

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#92

Post autor: michal » (śr) 28 cze 2006, 2:06

Ta Natalia Jakuła jest prześliczna :D Na przykład w dzisiejszym programie wygląda świetnie. To jak układa ciało, w jaki sposób się uśmiecha (każdy uśmiech jest słodki), w jaki sposób martwi, że nikt nie dzwoni, jej włosy i w ogóle całość. ;) Trochę mi przeszkadza, że robi z siebie idiotkę, opowiada o Bogini Bikini, o jakichś Pablach i różnych dziwnych historiach, ale w sumie to program dla idiotów, więc co się dziwić. Taka praca, taka rola. Wbrew pozorom jest to jednak osoba inteligentna, co słychać po doborze słownictwa, sposobie konstruowania zdań itd. Błędów językowych też jakoś nie słyszę, co jej partnerce i paniom z TVN się czasem zdarza.

A zdjęcie powyżej jest okropne.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#93

Post autor: michal » (sob) 22 lip 2006, 0:13

Kilka zdjęć sprzed kilku tygodni. Pierwsze zdjecie jest z samego początku programu. Pod koniec Natalii trochę się przesunęły gacie :)

Obrazek

Obrazek


Program prowadziły cały czas we dwie i jedną zagadkę słowną rozwiązywano przez całe dwie godziny. Ja od razu jakoś zauważyłem słowo REMONT i tego się trzymałem. Ludzie łączyli się co chwila ze studiem i mówili MONTER, MENTOR (to jeszcze rozumiem), ale także METRON, TRONEM, TORMEN. I tak w kółko, po kilka razy, nawet te dwa ostanie. Nawet na zachęte podważszali kasę gwarantowana do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jednak potem za karę, ponieważ wszyscy źle podają, a one tak bardzo podpowiadają doszły do zwykłego poziomu kilku patyków. Oczywiście z REMONTEM wyskoczył ktoś dopiero na sam koniec programu. Ustawiane jak nic. "Uczestnicy" chyba dobierani tak jak publiczność w studiu podczas nagrań.

Albo kilka dni temu. Też przeciągnięta zagadka na cały program. Zagadka była POLI i końcówka wyrazu, którą napisała w kopercie. Tak to sprytnie cwaniara rozegrała, że i ja utopiłem w to kasę. I to nawet dwa razy. Teraz już nie mam SMS-ów. Z komórki wpisuje się czterocyfrowy numer poprzedzony gwiazdką :)

Obrazek

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#94

Post autor: Grzesioo » (ndz) 23 lip 2006, 15:16

Korzystając z okazji dostępu do Polsatu dobrej jakości nagralłem sobie ten świetny program :x

Dzisiaj zachęcała, do składania ofert w postaci "ciekawych" zdjęć, panny które chciałyby prowadzić takie programy. Hmm jedna na tym forum coś wspominała o bikini, może skorzysta? :x
Podała nawet maila, niestety nie ma ładnego charakteru pisma :D

Obrazek

Pierwsza, jakże trudna zagatka :D Jakiś koleś zadzwonił z odpowiedzią PIENIĄDZ :D, co ciekawe za chwile znów się dodzwonił i już udzielił poprawnej odpowiedzi :D

Obrazek

Przez chwile pojawiła się plansza z odkrytym , trafnym numerkiem, prowadzącą to troche zmyliło.

Obrazek Obrazek Obrazek

Następna trudna zagadka :D

Obrazek

Buziak dla kolesia który ją pozdrawiał.

Obrazek Obrazek

Ciekawe czy znacie odpowiedź :D

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I następna :D Ktoś zna odpowiedź?

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#95

Post autor: Martin » (ndz) 23 lip 2006, 15:52

A może mi ktoś wytłumaczyć, dlaczego takie CALL TV jest "tylko dla dorosłych"? :twisted: :>

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#96

Post autor: Grzesioo » (ndz) 23 lip 2006, 16:15

Tak żeby podnieść oglądalność :x Wystarczy napisać przy zwykłym filmie że jest od 18 lat i od razu dzieciaki rzucą się do oglądania z ciekawości co tez tam jest sprośnego :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#97

Post autor: michal » (ndz) 23 lip 2006, 17:54

Kurczę, ale ta Natalia się opaliła, prawie jej nie poznałem na początku i myślałem, że to jakaś nowa. Wygląda teraz bardzo plastikowo. A co do zagadek, to ta liczbowa jeżeli nic się nie zmieniło to pewnie 12, a słowna... hmmm... kantówka?

A jeszcze co do pozdrowień i tak dalej. To też na pewno jakaś ściema i sobie tak wymyślają. Niby ktoś za 3,66 zamiast hasła teoretycznieumożliwiającego grę napisał, żeby Natalia z Ewą posłały mu całusa.

Ostatnio Ewa też napisała na kopercie ten adres internetowy i niby jakaś Becia cały czas przysyłała zdjecia w bikini. Potem poprosiła ją o kolejne zdjęcia w innych pozycjach czy w innym miejscu, a potem, że dla Pabla ma przesłać w miarę możliwości zdjęcie bez bikini, bo byłby zainteresowany, ale nich zrobi jak uważa. Bogini Bikini też nie miałaby ma nic przeciwko takiemu zdjeciu. Ręce opadają. :) Potem jeszcze jakaś Iza podobno coś przesłała. Ja też coś chciałem przesłać. Źeby się puknęłi w głowę. Maile w końcu sa za darmo. Ale dałem sobie spokój. :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#98

Post autor: Grzesioo » (ndz) 23 lip 2006, 20:11

michal pisze: A co do zagadek, to ta liczbowa jeżeli nic się nie zmieniło to pewnie 12,
Brawo, miałbyś szanse nie odkryć trzech liczb :x

Obrazek

Hmm, kuszące te sznurki, aż chciałoby sie aby się rozwiąząły :x
a słowna... hmmm... kantówka?
Kilka razy padło to rozwiązanie, jednak odpowiedź brzmiała kantonka :D

Przy okazji zapomniałem napisać że równiez do mnie można przysyłać zdjęcia w bikini :x

A i Natalia mówiła że panowie też mogą przysyać zdjęcia bo Pablo się nie sprawdza, dał jej wode do picia, zamiast jakiegoś drinka :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#99

Post autor: michal » (ndz) 23 lip 2006, 20:48

Grzesioo pisze: Brawo, miałbyś szanse nie odkryć trzech liczb :x
Kiedyś oglądałem program jeden z programów (dawałem kapsa komentując jak one jak się kochają), w którym Ewa powiedziała, że "wczoraj" Natalia miała swojego pierwszego Jackpota (niejaki Jacek wygrał chyba 20.000), a w historii programu był to już czwarty Jackpot. A program ten chyba ma niecały rok. Tymczasem w TVN i TVN Gra cały czas odkąd pamiętam leci na górze napis, że "Anna z Włocławka wygrała 20.000 zł", więc tam chyba nie ma od dłuższego czasu głównych wygranych. W przypadku tych nagród nie mogą robić ściem z regularnymi wygranymi, bo każda wygrana wiąże się już z podatkiem i musi być wpływ do państwowej kasy. A nuż jakiś urzędnik by to oglądał i by dopilnował. ;)

Grzesioo pisze: Kilka razy padło to rozwiązanie, jednak odpowiedź brzmiała kantonka :D
Czyli co? Mieszkanka kantonu?
Grzesioo pisze: A i Natalia mówiła że panowie też mogą przysyać zdjęcia bo Pablo się nie sprawdza, dał jej wode do picia, zamiast jakiegoś drinka :D
Uwielbiam jak gadają ze znudzenia takie bzdury, a co słomka taka i owaka, a to napój taki, że już nie ma, że "jest już tylko na dnie, ale nie będzie nam siorbać" (Ewa w zeszłym tygodniu), Pablo to, Pablo tamto. Tylko, że choć zakłądam, że będę oglądać biernie, to zdarza się, że dam się podpuścić. :(

Aaa, jeszcze chciałem coś napisać o "Nocnych igraszkach". Ostatnio prowadziły dwie babki, jedna którą nazywam "Dodą" i jeszcze jakaś nowa, skądś mi znana, kogoś też przypominająca, ale nie wiem jeszcze kogo. Taka koło 30-tki. Niestety, ale ona jest strasznie pusta. Jedyne co to tłumaczyła regulamin (a cedziła to tak, że och), prowadziła odkrywanie liczb, ale głownie dopowiadała to co mówiła "Doda". Tylko, że to było tak, że "Doda" mówiła specjalnie tak, że ona miała dokończać jej zdania - typu jaka kwota, jaka wygrana gwarantowana, co trzeba zrobić z zadaniem. Czasami ona kończyła nie w sposób o jaki "Dodzie" chodziło i nawet widz potrafił wyłapać, że to jakaś ćwiećinteligentka. Nie wiem skąd ją wzięli. Może to jakiś kurs przed wpuszczeniam jej samej na antenę. Poza tym prezentowała przyklejony uśmiech podczas produkowania sie "Dody" i nieustanne szczerzenie żębisk do kamerki.

A zagadka była z kartami i liczeniem serduszek. Kompletnie nie wiem jak to sie liczy i o co w tym chodzi, aż tu nagle pierwszy telefon i od razu padła dobra odpowiedź - 61. Jaka "Doda" była zdziwiona co jest grane (tamta druga i tak ślepo uśmięchnięta na nią patrzyła)! "Doda" miała takie oczy, ze nieomal az jej wyszły z orbit. Ale jakoś się otrzasnęła.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#100

Post autor: Grzesioo » (pn) 24 lip 2006, 23:29

michal pisze:
Grzesioo pisze: Kilka razy padło to rozwiązanie, jednak odpowiedź brzmiała kantonka :D
Czyli co? Mieszkanka kantonu?
Tak to wytłumaczył dzwoniący.


TVN chyba cały czas prowadzi nabór. Na TVN Meteo trafiłem na taką własnie reklame.

Obrazek

Może ktos się zgłosi? :D

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#101

Post autor: Martin » (pn) 24 lip 2006, 23:34

Na TVN Meteo widziałeś... Ale casting do call TV, czy na pogodynkę?

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#102

Post autor: Grzesioo » (pn) 24 lip 2006, 23:41

Oczywiście że na prezentera wspaniałych teleturniejów TVN-u :D

nev92

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#103

Post autor: nev92 » (pt) 28 lip 2006, 15:00

jak dla mnie to te wszystkie programy inteeraktywne to jedna wielka liiiipaa nie moga sie ludzie dodzwonic a podobno jak jest wolna linia to mozna sie dodzwonic a prezenterka czeka, czeeekaaa ze 20min zanim ktos zadzwoni i zaczyna zamulac/ :]

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#104

Post autor: michal » (ndz) 30 lip 2006, 18:03

Dzisiejsze "Nocne igraszki" znowu prowadziły znowu obie panie i sporo naopowiadały, np. o Pablo. Ma wysoki głos, jest raczej zniewieściały, chyba nie ma ... (wiadomo czego) i jak szły ostatnio ze spaceru z wulkanu to Natalia zauważyła gesty, że jakby suszył pomalowane paznokcie. Wydawało jej sie to strasznie dziwne. W ogóle on jest beznadziejny, nie dba o nie, nie zajmuje sie nimi, nie masuje stóp itd.

Pojawiła się jeszcze jedna postać - asystent Pabla. To to juz jest w ogóle ciamajda. Natalia co jakiś czas wychodziła mówiąc, że coś musi z nim z robic, dać jakiegoś kopa w tyłek czy w głowę, bo już nie potrafi go znieść. Jest bardzo mało inteligentny, chyba nawet nie skończył podstawówki, a to dlatego, że prawdopodobnie w dzieciństwie coś go uderzyło w głowę.

Ponieważ Ci dwaj panowie są tacy beznadziejni to mężczyżni też mogę pisac na ten adres mailowy na następcę Pablo i jego asystenta (potem już złagodniały i mówiły tylko wymianie asystenta). One sobie wybiorą na podstawie zdjeć najlepszego, ale najlepiej jakby jeszcze jakos słownie ich przekonać.

Poza tym nadal na ten mail mają sie zgłaszać nowe zgrabne panienki, ale w ogóle to można pisac w każdej sparwie, jakieś wieszyki, pozdrowienia. No i dostały trzy wierszyki, Bogini Bikini albo Pablo dyktowali im przez słuchawkę, a one potem widzom - powiedziały, że sie tego wszystkiego na poniedziałek nauczą i wyrecytują. A autorom osobiście odpiszą na maile wraz z podziękowaniami :) Można też pisac pozdrowienia przez SMSy na numer 7390 wpisujac na początku napis BIKINI, a z maila korzystać mamy raczej wtedy kiedy mamy coś więcej do napisania.

Rodzice Natalii swiętowali ubiegłej nocy imieniny (oboje naraz?), serdecznie ich pozdrawiała i żałowała, ze nie jest z nimi. Natalia wspominała też swojego nauczyciela matematyki z liceum, bo była zagadka matematyczna.

Obrazek

No i jak myślicie jaki wynik? Od razu powiem, że to jakaś dziwna matematyka (albo nie umiem liczyć), bo nie wychodzi wg mnie to co powinno. Ale niektórzy dzwonili i mówili np. dwa albo sześć. :D Nie dziwię się więc, że z tego programu mają kokosy.

Do poprzedniej zagadki literowej zadzwonił chłopak z Gołuchowa koło Kalisza. Ewa kiedyś tam była, wspominała park z danielami. Hmm, może kiedyś bylismy tam razem na koloniach?? :) A facet potem trafił dwie liczby w jackpocie. Szkoda, na własne oczy głownej wygranej chyba nigdy nie zobaczę.

Zagadka to były litery AKTSA i ciągle gadały o rąbaniu mięsa, wielkim szerokim nożu, tymczasem TASAK to okazało się, że jest złą odpowiedzią.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#105

Post autor: Grzesioo » (wt) 15 sie 2006, 23:50

Ta Natalia bardzo lubi pozować bez bikini, może kiedyś tak się pojawi w tym programie? :D
Teraz już inaczej bedę na nią patrzył :x


ZDJĘCIA ZOSTAŁY PRZENIESIONE DO INNEGO WĄTKU PRZEZ ADMINISTRACJE


Gdyby ktoś chciał filmik z tej sesji na łóżku i tej , niech pisze na PW :D

Jeszcze taki link
http://w8.grono.net/pub/u/880284/gallery/843295/2/
i taki
http://w8.grono.net/pub/u/183838/gallery/

Ktoś wie ile ona ma lat?
Ostatnio zmieniony (czw) 31 sie 2006, 16:47 przez Grzesioo, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ