Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Nocne igraszki - wrrrr :)

Interesujące programy TV komercyjnych.
kacp
Chipsy przyszły
Posty: 4
Rejestracja: (sob) 04 sty 2014, 2:50

Re: Nocne igraszki - wrrrr :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#166

Post autor: kacp » (wt) 07 sty 2014, 8:05

No i jak te wrażenia? Ktoś się wypowie? ;-)

Dziś po przerwie powróciła 'Zagadkowa Jedynka'. Program trwał ok. 30 minut, rozpoczął się około 5.20. Pówrócił z nowym wirtualnym studiem, nieco zmienioną oprawą graficzną oraz jednym numerem prowadzącym do programu i prezentuje się to całkiem okazale, lepiej niż wcześniej. A w ramach dopełnienia prowadząca to Justyna Widawska. ;-)
Obrazek
forum.interactiveworld.pl

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

Re: Nocne igraszki - wrrrr :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#167

Post autor: viper » (wt) 07 sty 2014, 18:33

Czy inne telewizje publiczne też emitują takie programy?
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

Re: Nocne igraszki - wrrrr :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#168

Post autor: Ama18 » (wt) 03 cze 2014, 23:06

Kamila Ryciak, była prezenterka telegier wszelkiej maści, po zakończeniu tego typu występów założyła "działalność związaną z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych". "THINK BIG! Kamila Ryciak" ma na koncie m. in. współrealizację programu "Xsięgarnia" oraz dwa spoty dla Ministerstwa Spraw Wewnętrznych :D

Źródło

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Nocne igraszki - wrrrr :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#169

Post autor: michal » (sob) 27 gru 2014, 8:38

W związku z usunięciem tego typu programów z poważnych kanałów są one teraz obecne w typowych stacjach śmieciowych. I tak przez święta natrafiłem ze dwa razy na program "Zagadkowa wyspa" w Polonii 1. Widziałem konkurs z podawaniem imion bez lub z określoną liczbą liter A. Za każde imię dawano 50 zł. A więc pomyślałem sobie, że już naprawdę cienko przędą. Ale wczoraj prezenterka wiła się i błagała reżysera, by nie kończył zagadki z różnicami w obrazkach, przy której było napisane, że jest do wygrania aż 7 000 zł. Z pięć razy odpalała zegar, prosiła by realizator nie ujawniał odpowiedzi, bo zaraz ktoś zadzwoni, a jej tak bardzo zależy. Potem szantażowała, że się już kończy program i musi ktoś dzwonić już teraz. Podejrzana wydawała mi się ta kwota, byłem pewien że zakończą program, argumentując z bólem serca, że niestety nikt się nie dodzwonił. Kasa zdecydowanie za duża, by komuś ją dać. W końcu połączyli się z jakąś panią. Odpowiedziała prawidłowo, który rysunek jest inny, a prezenterka powiedziała, że dostaje zatem nagrodę gwarantowaną, a teraz powalczy o główną nagrodę (czyli jak rozumiem 7000). Musiała odpowiedzieć za 5 pytań w ciągu 30 sekund. Pierwsze pytanie niby proste (za ile dni będzie Sylwester), ale drugie - która edycja rozdania oskarów w przyszłym roku - już gorzej. A jeszcze trzy kolejne pytania i czas leci. Nie odpowiedziała prawidłowo na oskary, zatem "koniec programu, kochani, widzimy się jutro, do widzenia". Co było nagrodą gwarantowaną? Przyznam się, że nie oglądałem od początku, może jakieś 15 ostatnich minut, ale byłem przekonany i przekonywany ciągłymi zachętami, że odpowiadający poprawnie zgarnia od razu 7000 zł. A tu taki blefik :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: Nocne igraszki - wrrrr :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#170

Post autor: Trzeciak » (ndz) 28 gru 2014, 23:27

Czyli mówiąc po prostu - widowisko rozrywkowe godne pożałowania i żenady. :D

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

Re: Nocne igraszki - wrrrr :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#171

Post autor: Ama18 » (sob) 03 sty 2015, 12:36

Pięć pytań w ciągu trzydziestu sekund oznacza, że jedno (oraz odpowiedź do niego) musi paść średnio w ciągu sześciu sekund. Krócej niż w "Jednym z dziesięciu" ;) Jeszcze jakie wysokie nagrody można wygrać! Farsa.

fred1987
Popisał/a już trochę
Posty: 548
Rejestracja: (pn) 25 cze 2012, 22:41

Re: Nocne igraszki - wrrrr :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#172

Post autor: fred1987 » (czw) 13 sie 2015, 22:02

Od kilku miesięcy Superstacja (chyba jako pierwsza stacja informacyjna w Polsce) emituje od godz. 1:15 do 3:00 znany dawniej z Polsatu i TV 4 teleturniej Call-TV pt. ''Dziewczyny Fortuny'' i co ciekawe, studio pochodzi z Polsatowskiej ''Zagadkowej Nocy'' a prowadzącą jest znana z prowadzenia teleturniejów Call-TV Ewa Tułacz (po zdjęciu z emisji ''Zagadkowej Nocy'' myślałem sobie co obecnie porabia, a tutaj okazuje się że nadal prowadzi tego typu programy).

Do programu dzwoniło dzisiaj w nocy raptem 3-4 osoby - kiedyś to ok. 30 ludzi dzwoniło w nocy (oglądałem do drugiej w nocy), a była jedna zagadka (nie pamiętam jaka). Nawet nie było słynnych telefonów od telewidzów typu ''Pokaż piersi'', ''Ch*j ci w piersi'' czy wulgarne typu ''K***a'' które kiedyś nawiedzały Tułacz każdej nocy za czasów Polsatu, ale Superstacja nie ma większej nocnej oglądalności typu Polsat.

''Dziewczyny Fortuny'' tym sposobem skróciły program ''Bez ograniczeń'' - dawniej był emitowany w godz. 0:05-1:30 a teraz w godz. 0:05-1:00.
PRECZ Z KOD-EM!

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: Nocne igraszki - wrrrr :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#173

Post autor: Trzeciak » (pn) 24 sie 2015, 0:51

Tego typu programy to przeżytek. Nawet na Polsacie nie generują już takiego zainteresowania, stąd stacja zdjęła telefoniczne zagadki z anteny.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Nocne igraszki - wrrrr :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#174

Post autor: michal » (pn) 24 sie 2015, 11:55

Zagranie z nagrodą gwarantowaną i konkursem o nagrodę główną z 5 pytaniami w 30 sekund jest już teraz stosowane w "Zagadkowej Jedynce". Oczywiście na ekranie widnieje kwota z nagrody głównej i tylko o niej przez cały czas jest mowa, a ze strony jakiejś nowej prezenterki trwa nieustanny płacz i lament, że nikt chyba nie wygra tych pieniędzy, bo kończy się program, reżyser naciska, zagadka wydaje się zbyt trudna lub wszyscy poszli spać. Nie pomagają napisy "Koniec programu", "Ostatnia zagadka" odliczanie zegara, odmierzanie chwil (oczywiście pewnie pomagają w sensie licznika $$$ na koncie producenta). Ostatnio widziałem na ekranie 7000 zł. Zagadka wisiała 40 minut i co kilkanaście minut była podwyższana o tysiąc na zachętę aż do ww. pułapu. Wcześniej rozwiązano w ekspresowym tempie bez dodatkowych ceregieli dwie zagadki, gdzie było do wygrania kilkaset złotych. W programie, który oglądałem, jakaś babka na koniec odpowiedziała poprawnie na zagadkę, prowadząca na to, że gratuluje, po czym wyciąga kopertę i teraz walczymy o nagrodę główną - W jakim województwie leży Kluczbork?. Babę zatkało, bo nie wiedziała o co chodzi (kto wcześniej nie oglądał to jest zaskakiwany tym manewrem, bo nie zawsze występuje) i oprócz wzdychania i stękania nic już nie powiedziała konkretnego. Nawet zegar puścili dopiero po kilku sekundach tego jej zastanawiania. Gdy było 16 sekund po kilku powtórzeniach pytania i wykrzywianiu ust przez prezenterkę na wszystkie możliwe strony prowadząca przerwała odliczanie i powiedziała niestety, już pani nie zdąży odpowiedzieć na pozostałe pytania, ale ma pani gwarantowane 100 zł. I następuje koniec programu. Musi nastąpić koniec, bo nikt już by później po takim zagraniu nie zadzwonił, i tylko liczą, że kolejnej nocy będą nowe nieświadome przypadkowe osoby do skrojenia.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

Re: Nocne igraszki - wrrrr :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#175

Post autor: Ama18 » (wt) 08 lis 2016, 18:05


Czuję się zażenowany. Nie tylko sama sytuacja jest sztuczna, ale prowadzący niesamowicie mnie irytował jak niedawno włączyłem Polonię 1. Wiem, że programów call-tv mało, ale żeby przeprowadzić tak słaby angaż...

fred1987
Popisał/a już trochę
Posty: 548
Rejestracja: (pn) 25 cze 2012, 22:41

Re: Nocne igraszki - wrrrr :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#176

Post autor: fred1987 » (wt) 08 lis 2016, 19:42

Prowadzący dla mnie jest idiotą, zresztą on pojawia się w nocy jako wróżbita w ''Tajemnicach Losu'' na Polsacie.
PRECZ Z KOD-EM!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: Nocne igraszki - wrrrr :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#177

Post autor: michal » (sob) 01 kwie 2017, 2:39

Ten cały Krisso chyba zafundował sobie przeszczep włosów. Widziałem go wczoraj i rzuciła mi się w oczy dość bujna czupryna, a pamiętam go z bardzo wysokiego czoła, zakoli i takiej dość skromnej, przyklepanej fryzurze. Zresztą możecie zobaczyć i porównać ze zdjęciami na profilu na faceboku czy stronie www, które są prowadzone w fajny, ale trochę narcystyczny sposób. Prowadzący w "Tajemnicach losu" zdradził, że od tego weekendu będzie miał trochę wspólnego z branżą rolniczą (a to przy okazji tego, że zadzwonił rolnik i zapytał się jak wyjdą mu w tym roku plony), a po szczegóły odesłał do facebooka. No i wyczytałem, że będzie prowadził "Zagadkową wyspę" już nie tylko w Polonii 1 i Tele5, ale także w TVR :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ