Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Taniec z gwiazdami

Interesujące programy TV komercyjnych.
Vabrationek
Chipsy przyszły
Posty: 29
Rejestracja: (pn) 12 mar 2007, 8:31
Lokalizacja: Zgorzelec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: Vabrationek » (śr) 14 mar 2007, 16:44

ODCINEK 2 Tańca z Gwiazdami

Tym razem na parkiecie studia „Tańca z gwiazdami” królowała namiętna, zmysłowa rumba i szybki, trochę zwariowany quickstep. Każda z par zaprezentowała jeden z tych tańców:

Para nr 4 - Ewa Wachowicz i Marek Fiksa - rumba - "Jesus to a child" (George Michael)
Para nr 3 - Ivan Komarenko i Blanka Winiarska - quickstep - "Mr Sandman" (różni wykonawcy, min. The Chordettes, Dolly Parton)
Para nr 6 - Katarzyna Tusk i Stefano Terrazzino - rumba - "First day of my life" (Enrique Iglesias)
Para nr 5 - Bartosz Obuchowicz i Kinga Jurecka - quickstep -"Courtine time" (Prince)
Para nr 8 - Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak - rumba - "Love is all around" (The Troggs)
Para nr 7 - Omenaa Mensah i Rafał Maserak - quickstep - "Lemon tree" (Fool’s Garden)
Para nr 10 - Rafał Olbrychski i Ewa Szabatin - rumba - "Imagine" (John Lennon)
Para nr 9 - Anna Samusionek i Łukasz Czarnecki - quickstep - "Sing Sing" (The Andrews Sisters)
Para nr 2 - Wojciech Majchrzak i Magdalena Soszyńska - rumba - "Sacrifice" (Elton John)
Para nr 1 - Kasia Cerekwicka i Żora Korolyov -quickstep - "Fly me to the moon" (Frank Sinatra & Peggy Lee)

1 para która rozstała się z programem to Wojciech Majchrzak i Magdalena Soszyńska.

źrodło http://tanieczgwiazdami.onet.pl/
Vabrationek

Vabrationek
Chipsy przyszły
Posty: 29
Rejestracja: (pn) 12 mar 2007, 8:31
Lokalizacja: Zgorzelec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: Vabrationek » (pn) 19 mar 2007, 16:28

ODCINEK 2
para nr 9 - Anna Samusionek i Łukasz Czarnecki – jive , "Isn't She Love You" (Stevie Wonder)
para nr 6 - Kasia Tusk i Stefano Terrazzino - tango "Moonlight Shadow" (Mike Oldfield)
para nr 1 - Kasia Cerekwicka i Żora Korolyov - jive - "Walk of Life" (Mark Knoplepfler, Dire Startis)
para nr 8 - Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak - tango - "In Tango" (In – Grid)
para nr 5 - Bartosz Obuchowicz i Kinga Jurecka - jive - "River of Dreams" (Billy Joel)
para nr 10 - Rafał Olbrychski i Ewa Szabatin - tango – "Twist In My Sobriety" Tanita Tikaram
para nr 3 - Ivan Komarenko i Blanka Winiarska - jive - "Maneater" (Daryl Hall, John Oates. Sara Allen)
para nr 4 - Ewa Wachowicz i Marek Fiksa - tango - "Diabolo" (Dobmayr)
para nr 7 - Omenaa Menash i Rafał Maserak - jive - "Jamabalaya" (Curyle Williams)

2 para która rozstała się z programem to Anna Samusionek i Łukasz Czarnecki.
Vabrationek

Vabrationek
Chipsy przyszły
Posty: 29
Rejestracja: (pn) 12 mar 2007, 8:31
Lokalizacja: Zgorzelec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: Vabrationek » (śr) 21 mar 2007, 18:45

Najswieższa informacja:

Jak pisze na swoim blogu dziennikarz TVN, Grzegorz Kajdanowicz, piąta, obecna edycja Tańca z gwiazdami jest zarazem ostatnią:
Dopiero w niedzielny wieczór uświadomiłem sobie jak wielką przykrość robimy widzom i jak wielki zawód czynimy rozpoczynając w TVN ostatnią już edycję "Tańca z Gwiazdami".
Kajdanowicz sugeruje następnie, że uniemożliwi to 19-letniej córce Andrzeja Leppera zaistnienie w mediach (uff!), jak to było udziałem córek dwóch prezydentów - Oli Kwaśniewskiej i Marii Wałęsy, a teraz jest także losem córki niedoszłego prezydenta - Kasi Tusk.
Z jednej strony żałujemy. Z drugiej jednak - TVN na pewno wymyśli szybko kolejny program, w którym gwiazdy będą mogły się zareklamować. Ciekawe tylko, czy konferansjerką znów zajmą się Hubert Urbański i Kasia Skrzynecka.

źrodło http://www.pudelek.pl/artykul/2384/ogla ... te_edycje/
Vabrationek

Vabrationek
Chipsy przyszły
Posty: 29
Rejestracja: (pn) 12 mar 2007, 8:31
Lokalizacja: Zgorzelec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: Vabrationek » (pt) 23 mar 2007, 16:11

Jak myślicie kto odpadnie w niedziele w Tańcu z Gwiazdami? :>
Vabrationek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: viper » (sob) 24 mar 2007, 17:58

Mnie już nudzi kolejna edycja "Tańca...". Ile można? W dodatku bez Adama Sztaby to już nie ten sam program. TVN mogłaby zrobić "Gwiazdy na lodzie", ale to nic innego, jak "Taniec..." w nieco innej scenerii.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: michal » (pt) 04 maja 2007, 15:37

Ja nie oglądałem dotychczas "Tańca", ale zawsze wiedziałem kto uczestniczy, kto odpadł, mniej więcej co i jak zataczyli. Czytałem o tym na różnych forach, rodzice w pokoju obok oglądali, czasem nawet miałem włączony telewizor i zerkałem kątem oka i słuchałem podkładów, będąc przy komputerze. Więc jakoś mimowolnie tym nasiąkałem.

Ale muszę przyznać się, że obecna edycja mnie niesamowicie wciągnęła. Oglądam wszystkie odcinki (wprawdzie nie z zapartym tchem, tylko nadal trochę po macoszemu), ale ewidentnie emocjonuję się obecną rywalizacją, telewizor zawsze mam włączony i nie mogę się już doczekać niedzielnego finału. Nawet kulisy co tydzień oglądam, bo mi mało :) A raz mi się nawet zagłosowało :P
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: Przemek » (pt) 04 maja 2007, 17:30

Na kogo?? Ja oglądam każdą z zapartym tchem :-) http://journals.rpungin.fotki.com/tzg/ <<Strona faceta z USA który... a zresztą sami zobaczcie. Mega zbiór info o Polskim TZG.

Michał- nie wydaje Ci się że udział Tuskówny był naciągany??? W finale powinien być Tyniec i Obuchowicz, III miejsce Cerekwicka, a IV Ivan.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: michal » (pt) 04 maja 2007, 19:43

Przemek pisze:Na kogo?? Ja oglądam każdą z zapartym tchem :-)
Zagłosowałem dwa tygodnie temu na Cerekwicką, ale akurat odpadła :P
Przemek pisze: Michał- nie wydaje Ci się że udział Tuskówny był naciągany??? W finale powinien być Tyniec i Obuchowicz, III miejsce Cerekwicka, a IV Ivan.
Trochę jednak jury tym steruje. Kasia wcale moim zdaniem nie tańczyła jakoś strasznie okropnie. Ale oczywiście cieszyłem sie, że tydzień temu odpadła, bo jednak zaszła za daleko jak na jej umiejętności oraz już miałem dosyć tego jej kwękania. Szkoda, że odpadła Cerekwicka. Tyniec tańczy fajnie, ale i Komarenkę nie spisuję na straty i jezeli zatańczy dobrze to dostanie ode mnie głos, choć sam się dziwię co teraz piszę.

Nie cierpię Obuchowicza.

Ps. Fajna ta strona. Facet nie jest Polakiem, a stworzył wspaniałe archiwum polskich edycji.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: Przemek » (pt) 04 maja 2007, 20:02

Kasia była moją faworytką. Cerekwicka oczywiście :D Ja zagłosowałem raz, w tamtym tygodniu na Iwana, aby go uratować (z dwojga złego Tusk<<>>Iwan wole Iwana).

Myślę że wygra Tyniec, facet jest zabójczy :D Ta edycja jest jednak nie przewidywlana.... Tyniec miał zawsze dużo głosów, a teraz go Iwan wyprzedił. Niedziela będzie ciekawa :D

Kogo było Ci najbardiej szkoda, gdy odpadał?? Mnie Cerkwickiej, Samusionek- zdecydowanie za wcześnie, no i Wachowicz- kobieta z klasą.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: michal » (pt) 04 maja 2007, 20:20

Przemek pisze:Kasia była moją faworytką. Cerekwicka oczywiście :D Ja zagłosowałem raz, w tamtym tygodniu na Iwana, aby go uratować (z dwojga złego Tusk<<>>Iwan wole Iwana).
Podobnie. Cieszyłem się, że Ivan przeszedł, ale żal mi było kasy w tym momencie na SMS. Byłem przekonany, że na Tuskównę nie ma mocnych.
Przemek pisze: Myślę że wygra Tyniec, facet jest zabójczy :D Ta edycja jest jednak nie przewidywlana.... Tyniec miał zawsze dużo głosów, a teraz go Iwan wyprzedił.
A ja już sam nie wiem. Nie lubię ani Komarenki, ani Tyńca, ale szacunek Tyńcowi sie należy za umiejętności w takim wieku. Ale ja też patrzę, a włąsciwie przede wszytskim na partnerki. Ale jeżeli chodzi o partnerki to zaróno Kamila jak i Blanka są bardzo sympatyczne i bardzo je lubię. Jednak Kamila już wygrała, Blanka jeszcze nie. Widziałeś jak sie Blanka cieszyła, że dostała się do finału? A wcześniej dwa razy była prawie na samym ogonie. Chciałbym w zwiazku z tym chciałbym też żeby Blanka wygrała. ;)
Przemek pisze: Niedziela będzie ciekawa :D
No ja się nie mogę już doczekać. A dopiero mamy piątek :/
Przemek pisze: Kogo było Ci najbardiej szkoda, gdy odpadał?? Mnie Cerkwickiej, Samusionek- zdecydowanie za wcześnie, no i Wachowicz- kobieta z klasą.
Zdecydowanie Cerekwickiej. Oglądałeś kulisy w poniedziałęk po jej odpadnięciu? Bardzo to przeżyła jak nikt nigdy wcześniej. A i Żora to bardzo fajny chłopak i bardzo tę parę polubiłem. Wachowicz - też mi było smutno jak odpadało, bo własnie - uroda, styl, klasa, uśmiech i elekwencja jest oszałamiająca. Wylotka Samusionek jakoś mnie nie ruszała.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: viper » (pt) 04 maja 2007, 20:36

Podobno na jesień ma ruszyć szósta edycja "Tańca...". TVN prowadzi nabór tancerzy. Nie lepiej zrobić polską wersję "Dancing on ice"?
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: Przemek » (pt) 04 maja 2007, 20:39

Razem z Kasią płakało (może przesadzam, smuciło się) pewnie kilka tysiecy osób przed TV. Kasia zrobiła największy postęp ze wszytskich w TZG.

Blanka jest wspaniała! Pełna radości, uśmiechu- cud dziewczyna! Blance należy się zwyciestwo za to ze w II edycji odpadła jako pierwsza, że w III edycji odpadła jako druga i za piękne oczy :D

Jeśli chcesz zobacyć kulisy http://www.youtube.com/profile?user=matmorga <-Tu są wszytskie tance, kulisy a nawet momenty ogłoszenia wyników.

Ps. Powierza i Dąbkowska (kto to?? [drugi Peter Lucas??]) w 6 edycji TZG.

A za tydzień "Taniec z gwiazdami- najpiękniejsze tańce". M.in. Liszowska, Rusin. Skrzynecka, Janiak,

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: michal » (pt) 04 maja 2007, 21:27

Przemek pisze: Ps. Powierza i Dąbkowska (kto to?? [drugi Peter Lucas??]) w 6 edycji TZG.
Renata Dąbkowska - kiedyś reprezentowała nas w Eurowizji z zespołem Sixteen. Potem kariera solowa (wygrana w Opolu), gospodyni programów rozrywkowych w Polsacie i TV4. A wszystko zaczęło się od disco polo i zespołu Dystans ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: viper » (pn) 07 maja 2007, 19:52

No i wygrał Tyniec. Jak powiedzieli jurorzy, mógłby zmienić sobie nazwisko na Taniec - bo tak dobrze tańczy :smile:
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: michal » (wt) 08 maja 2007, 2:37

viper pisze:Jak powiedzieli jurorzy, mógłby zmienić sobie nazwisko na Taniec - bo tak dobrze tańczy :smile:
Powtarzali to do znudzenia od kilku odcinków. Już to było mało błyskotliwe pod koniec. Szkoda, że program i ta edycja juz się skończyły, tzn. ta właściwa rywalizacja :foch: Jakoś mi przykro, wszystkim było zresztą przykro - tancerzom, gwiazdom co widać było i słychać wprost w dzisiejszych "Kulisach TzG". :what:
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ