Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

To warto zobaczyć - ciekawe programy w TV

Interesujące programy TV komercyjnych.
Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

To warto zobaczyć - ciekawe programy w TV

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Grzesioo » (śr) 23 lis 2005, 20:21

Proponuje umieszczać tu informacje o ciekawych programach które warto będzie oglądnąć.
Najlepiej z jakimś wyprzedzeniem.
Zaczne od programu który był ale mam nadzieje że jeszcze go powtórzą bo oglądałem tylko początek.

PRZECHYTRZYĆ FAKTY - PRYWATNA WOJNA RUPERTA MURDOCHA

Widziałem tylko początek i przecierałem oczy ze zdumienia. Pokazano fragmenty rozmów, coś w rodzaju Magazynu 24 godziny na TVN24.Prowadzący rozmawiał z jakimś młodym człowiekiem, gdy ten powiedział coś o swoich skłonnościach homoseksualnych, tamten krzyknął kikla razy "zamknij się". Inna rozmowa, prowadzący mówi " skończmy tą żenującą rozmowe". Następna sytuacja - wyłączenie dźwięku.
Wypowiadał się też ekspert którego często zapraszano do programu,eksperci w USA dostają stałą pensje od stacji TV. Mówił np. że nie wolno mu było stwierdzić "samobójca wysadził się w Izraelu" tylko musiał powiedzieć "morderca".
Reszty już nie widziałem ale nasze media w porównaiu z tym wydają się bardzo obiektywne.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: tobi » (śr) 23 lis 2005, 21:44

Proponuje dodawać też godzine emisji..

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Grzesioo » (czw) 05 sty 2006, 15:09

Mysle że może to być ciekawy film. Zapowiedzi często lecą na TVP3

Uwierz w dokument
06.01.2006 (Piątek), godzina: 23:10
film dokumentalny, 2005, Polska
czas trwania: 35 minut
/dozwolone od lat 16/


Film "Ćwiczenia warsztatowe" opowiada o możliwości manipulowania ludźmi przez nieuczciwe metody dziennikarskie. Odpowiedzi przechodniów na pytania reporterki są tak zmontowane, że wypaczony jest ich sens. Drugim filmem zaprezentowanym w tym wydaniu cyklu będzie obraz absolwenta katowickiej szkoły filmowej Zygmunta Dusia pt. "Ścinki".

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Ania » (czw) 05 sty 2006, 15:33

o prosze faktycznie może być ciekawe :] ja przypominam dzis 20.20 ZAGUBIENI :]
^@^
Obrazek

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Grzesioo » (ndz) 26 lut 2006, 8:47

Jesli dobrze widziałem to dzisiaj o 11.45 na TVP3 będzie pokazany pierwszy od 3 miesięcy wywiad z Cimoszewiczem. Mysle że warto to zobaczyć.

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Robin » (ndz) 26 lut 2006, 21:12

Ja polecam dzisiejszy odcinek "Kuby Wojewódzkiego", gościem showmana Polsatu będzie Kazimiera Szczuka :D :x

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Grzesioo » (ndz) 26 lut 2006, 23:08

Czy u Was też jest delikatnie rozsychronizowany dźwięk i obraz podczas powtórek progamów Wojewódzkiego?
Tak przy okazji Kazia (chyba nie wiedziała o tym) parodiowała dziewczyne niepełnosprawną, która dlatego ma właśnie taki głos. W sumie to troche niesmacznie wyszło.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: michal » (ndz) 26 lut 2006, 23:46

Grzesioo pisze:Czy u Was też jest delikatnie rozsychronizowany dźwięk i obraz podczas powtórek progamów Wojewódzkiego?
Nie.
Grzesioo pisze: Tak przy okazji Kazia (chyba nie wiedziała o tym) parodiowała dziewczyne niepełnosprawną, która dlatego ma właśnie taki głos. W sumie to troche niesmacznie wyszło.
I ta niepełnosprawna prowadzi audycje w Radiu Maryja? Skąd miała o tym wiedzieć? Ja też pierwsze słyszę o takim czymś. A tak w ogóle to może było śmieszne chwilę, a drązyła to niepotrzebnie przez kilka minut.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Ania » (pn) 27 lut 2006, 0:06

Michale o Madzi Buczek nie słyszałeś ????
Ja powiem szczerze ze było to dla mnie niesmaczne bo sama ma wade wymowy i do tego ta dziwczynka jest chora ale wstyd się przyznać też się śmiałam.

Dla mnie to dziecko owszem ma chorobe kosci ale przecież nie mózgu i sądze że Kazia raczej parodiowała jej dewotyzm...
Ale w sumie co to dziecko ma innego do roboty.
Tak czy inaczej wyszło to nienajlepiej. Sądze ze nie wiedziała o tym ..
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: michal » (pn) 27 lut 2006, 1:12

Ania pisze:Michale o Madzi Buczek nie słyszałeś ????
No nie słyszałem. Jak rozumiem jest to jakaś niepełnosprawna umysłowo spikerka Radia Maryja??
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 27 lut 2006, 9:09

Ta dziewczynka jest niepełnosprawna, ale tylko fizycznie. Przy okajzi podejrzewam, że to jeden wielki blef. Osoby z taką choroba na którą cierpi Madzia Buczek nawet mając 30 lat mówią głosem małego dziecka... Które dziecko w wieku 12-13 lat potrafi z takim zapałem, mistycyzmem i uniesieniem mówić o Bogu? Hę? A może ona mówi z pamięci to czego nauczono ją w dom...

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Grzesioo » (pn) 27 lut 2006, 10:32

Zachowanie Szczuki było przykładem tolerancji wg. środowisk gejowskich i feministycznych. Jeśli my śię wyśmiewamy z innych (ich wiary, przekonań, uczuć) to jest OK. Ale jeśli ktos mówi że homoseksualizm nie jest normalny, to jest wielkie halo, okazuje się że to jest atak nawolność, Polska jest krajem homofobów itd.
No i przyznała się że nie chodzi im o dobro kobiet tylko o władze.

Zdjęcie Magdaleny Buczek

Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 27 lut 2006, 11:40

Grzesioo przesadzasz. Nie czytam "Suckesu" ale ostatnio wpadł mi w ręce numer z lutego 2006r - odsyłam do wywiadu z Izabelą Jarugą - Nowacką. Zobaczysz wóczas jak błędnie oceniasz środowisko gejów, lesbijek a zwłaszcza feministek, które posądzasz o rzekome dązenie do włądzy.

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Grzesioo » (pn) 27 lut 2006, 20:12

Troche już wczoraj przysypiałem, ale Kazia wyraźnie mówiła, mniej więcej tak, że już ma dość takich działań jak dotychczas i teraz chce zdobyć władze, mieć udział w rządzeniu. Najlepiej niech ktoś to potwierdzi bo może mówiła to ironicznie, więc mogłem nie załapać :)
Nie zmienia to faktu że marsze tolerancji, faktycznie były marszami nietolerancji dla wierzących (zwłaszcza te trasą procesji Bożego Ciała w Warszawie).

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: Robin » (pn) 27 lut 2006, 22:43

Tak właśnie mówiła i moim zdaniem nie było to ironiczne. Podkreślała też, że posługując się obecnymi metodami jak marsze, wystąpienia niewiele mogą zdziałać, bo np. nie wysypują zboża czy nie blokują dróg i przez to są olewane.

ODPOWIEDZ