Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Szkło kontaktowe

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
Bartuś
Coś z niego/niej będzie
Posty: 280
Rejestracja: (pn) 01 maja 2006, 19:22
Lokalizacja: Nowy Sącz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#166

Post autor: Bartuś » (pt) 28 lip 2006, 11:11

Ania pisze::oo :oo a potem nie bedzie szkla ???? :( do kiedy ?

Wczoraj znowu swietny odcinek :smiech: np Kaczka i szef protokolu

Na 3 tygodnie chlopaki ze Szkła idą na urlop :x

A co do Kaczki i szefa protokołu: cóż...wstyd się już nawet wypowiadać :mad: KOMPROMITACJA
Wracam :D

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#167

Post autor: Grzesioo » (śr) 23 sie 2006, 22:35

Oglądał ktos dzisiejsze Szkło? :x

Obrazek Obrazek Obrazek

Tylko cholery obcięły logo :D
Filmik :D
http://www.youtube.com/watch?v=bbwGEEtcHvg

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#168

Post autor: Ania » (czw) 24 sie 2006, 1:02

Chamówa :] musisz dawać bardziej na środku :x
^@^
Obrazek

irasiad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#169

Post autor: irasiad » (śr) 30 sie 2006, 9:04

Witam!

Mam do wypowiadających się w tym topicu forumowiczów gorącą prośbę. Otóż dnia 21.08.06 na antenie TVN24, podczas emisji Szkła Kontaktowego opublikowano moją pracę. Było to zdjęcie przedstawiające Pana Miecugowa i Jego psa.

Obrazek

Jako, że byłem w tym czasie na urlopie, nie mogłem więc nagrać tego odcinka. Dlatego też bardzo proszę jakiegoś życzliwego forumowicza o znaleznie opisywanego fragmentu w swoim archiwum.

Pozdrawiam, i z góry dziękuję za wszelką pomoc!

Piotrek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#170

Post autor: Piotrek » (śr) 30 sie 2006, 9:10

irasiad pisze:Dlatego też bardzo proszę jakiegoś życzliwego forumowicza o znaleznie opisywanego fragmentu w swoim archiwum.
Mówi się, że Grzesiaa. :x :]
Jestem przekonany, że znajdzie. :)

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#171

Post autor: Grzesioo » (śr) 30 sie 2006, 17:56

irasiad pisze:Witam!

Mam do wypowiadających się w tym topicu forumowiczów gorącą prośbę. Otóż dnia 21.08.06 na antenie TVN24, podczas emisji Szkła Kontaktowego opublikowano moją pracę. Było to zdjęcie przedstawiające Pana Miecugowa i Jego psa.
Miecugow na widok Twojego dzieła powiedział - "to jest granda" :x
Później lub jutro postaram sie wrzucić gdzieś ten filmik :D

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#172

Post autor: Grzesioo » (śr) 30 sie 2006, 20:26


irasiad

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#173

Post autor: irasiad » (śr) 30 sie 2006, 21:18

Grzesioo, bardzo dziękuję! Dobrze, że są tacy ludzie na forach! Jeszcze raz dziękuję

EDIT: Mam jeszcze jedną małą prośbę, mógłby mi ktoś wyjaśnić jak zapisać sobie taki klip na dysk i odtwarzać go na All Play'erze? Zawsze brałem te pliki z folderu cookies...

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#174

Post autor: Grzesioo » (wt) 05 wrz 2006, 20:29

irasiad pisze:
EDIT: Mam jeszcze jedną małą prośbę, mógłby mi ktoś wyjaśnić jak zapisać sobie taki klip na dysk i odtwarzać go na All Play'erze? Zawsze brałem te pliki z folderu cookies...
Nie widziałem Twojego pytania. Wklejasz link tutaj i zapisujesz.
http://javimoya.com/blog/youtube_en.php
Tylko że wtedy dostajesz plik .flv, a tu masz normalne avi :D

[hide]http://rapidshare.de/files/32070756/fre ... d.avi.html [/hide]

Blog twórcy Muppet Sejm i innych filmików prezentowanych w Szkle.
http://macdac.wordpress.com/

stefania

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#175

Post autor: stefania » (pt) 08 wrz 2006, 18:03

to ja może też sie podłaczę z malutka prośbą^^ :] Jakby ktos moze jakims nieprawdopodobnym acz szczesliwym wypadkiem nagral wczorajsze szkło to ja bym prosila o wrzucenie kawałka z Wierzejskim :)

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#176

Post autor: Ania » (sob) 16 wrz 2006, 18:25

No to czytajcie ćwierćinteligenci :x

W TVN 24 łaskawie wpisano mnie na listę konkursową na „ulubionego polityka”. Stacja ta, a szczególnie „Szkło kontaktowe” - delikatnie mówiąc - nie ma profilu ideowego zbliżonego do LPR - pisze Wojciech Wierzejski w swoim dzisiejszym blogu.
Dominuje Platforma i weterani KORu z Demokratów.pl.

Przychylność może jeszcze ma lewica. Pamiętam, że jak ośmieliłem się miesiąc temu skrytykować W. Bartoszewskiego za jego atak na Rząd i Prezydenta, urządzono mi w „Szkle” solidną połajankę, że „kto to jest ten Wierzejski”, „obsrywa pomniki”, „nie warto wymieniać nawet jego nazwiska”, „jakim prawem krytykuje pana profesora?” (Nota bene Bartoszewski nie jest nawet magistrem, studiów nie skończył, a profesorski tytuł przyznali mu kiedyś Niemcy, mimo braku dyplomu ze studiów, wdzięczni za wykłady o stosunkach polsko-niemieckich dawane w ich kraju). Ja wówczas mówiłem, że cenię p. Bartoszewskiego jako kombatanta i byłego więźnia obozów hitlerowskich, ale autorytetem politycznym moim nie jest! Nie ma czegoś takiego jak „bezwzględny autorytet w każdej dziedzinie”. Tak mogą jedynie myśleć pospolite matoły, ćwierćinteligenci. Autorytet jest zawsze relacyjny. X jest autorytetem w dziedzinie Y dla Zeta. Przykładowo: Papież jest autorytetem w dziedzinie wiary i moralności dla chrześcijan. Bartoszewski w dziedzinie polityki dla mnie autorytetem nie jest. Mniejsza z tym.REKLAMA Czytaj dalej




Mam takie wrażenie, że przeważnie ci „obiektywni” dziennikarze, ale także ich widzowie, puszą się, nadymają i kokietują swoją rzekomą „inteligenckością”, „otwartością myślenia”, „nowoczesnością”, a są po prostu formalnie wykształceni i to jest jedyny ich tytuł do przemądrzania się. Myślą o sobie: jestem magister, czytam „Wyborczą”, oglądam TVN, drwię z tradycyjnego myślenia o moralności, irytują mnie ci z LPR, tacy zacofańcy, takie „-foby”, sympatyzuję ze wszystkimi mniejszościami, mam wolny światopogląd. To wszystko znaczy, że jestem mądry. - Człowieku, wcale nie jesteś mądry. Ty po prostu chciałbyś aspirować do jakiejś elity, ale twój pułap możliwości intelektualnych jest na tyle zaniżony, że potrafisz jedynie powtarzać komunały zapodane ci przez media. Ty nie myślisz samodzielnie. Ty klepiesz za „Wyborczą” stereotypy, kopiujesz farmazony i rechoczesz z lapsusów językowych. Ale to inteligencja!
Ręce opadają z szelestem :]
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#177

Post autor: Ania » (sob) 27 sty 2007, 18:39

No to jeszcze razi informuje :D że 22 lutego bedzie pewnie możliwość wygrania kubków i bluzek z logo szkła kontaktowego :D
Bo będzie 500 wydanie
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
krisso
Chipsy przyszły
Posty: 79
Rejestracja: (pt) 05 sie 2005, 13:37
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#178

Post autor: krisso » (śr) 14 lut 2007, 15:41

z wikipedii: W Lupie tygodnia emitowanej 6 stycznia 2007 w studiu nagraniowym pojawiła się prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, najwyraźniej nieświadoma, że nagrywany jest program. Podarowała Grzegorzowi Miecugowowi książkę własnego autorstwa dotyczącą funkcjonowania banków świata oraz poprosiła, by nie była porównywana do ówczesnego kandydata na prezesa NBP Sławomira Skrzypka.


Ma ktoś z tego filmik ??

kurosawa
Przeciętniak
Posty: 109
Rejestracja: (sob) 01 kwie 2006, 16:04

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#179

Post autor: kurosawa » (śr) 14 lut 2007, 17:55

Ja to widziałem na żywo. :P

Awatar użytkownika
krisso
Chipsy przyszły
Posty: 79
Rejestracja: (pt) 05 sie 2005, 13:37
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#180

Post autor: krisso » (śr) 14 lut 2007, 20:20

kurosawa pisze:Ja to widziałem na żywo. :P
ja nie dlatego chciałbym filmik
KONSTYTUCJA RP z 2 Kwietnia 1997 Art. 54, punkt 1:
"Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji"

ODPOWIEDZ