Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Skandaliczne Wydarzenia Tomasza Lisa.

Interesujące programy TV komercyjnych.
hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: hajl_giertisch » (śr) 10 sie 2005, 9:47

zgadzam się z doktorem, pamietam, że po finale Ligi Mistrzow były materiały Sianeckiego, zwłaszcza z powrotu pilkarzy Liverpoolu do domu, a ten wywaid to być może pomeczow3y jakiś, który Borek z pewnoscia robił, ale niewazne jakby to było, to wyciaganie tej sprawy teraz świadczy o Lisie, powtórzę BUFON prezydencik!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: michal » (śr) 10 sie 2005, 15:42

Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale głupia zagrywka, że dopiero teraz. Z drugiej strony TVN też podniósł niepotrzebnie publiczny raban skoro sam ma z przeszłości coś za uszami (o ile to co mówi Lis jest prawdą). TVN tez powinien to przemilczeć lub wyjasniać za kulisami. Lis mówi o kradzieży zdjęć, a nie treści przy okazji filmowanej własnymi kamerami.

A co to był za wywiad to możemy pewnie sami zobaczyć, bo jak pisze Lis wykorzystano go też w Panoramie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Marcin » (śr) 10 sie 2005, 19:11

Paranoja! A Lis ostatnio faktycznie mnie ciagle wkurza. :? Teraz to już popada w paranoję, debilizm i głupotę.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Ania » (śr) 12 paź 2005, 23:00

Mam duży szacunek do Lisa z czasów TVN... teraz mniejszy, bo według mnie jedzie na tym co było kiedyś i uważa ze mu się wszystko należy.
W wydarzeniach nie pokazał według mnie nic ciekawego jak i samymi wydarzeniami nie pokazuje nic ciekawego. Wydarzenia pozostawiają w tyle mało ciekawe Wiadomości o Faktach już nie mówiąc.
Jest to dla mnie ogromnie zmarnowany talent bo jest to jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy polski dziennikarz i szkoda że stara się teraz ze wszystkiego co robi robić 1 wielki show...
I chyba Solorz to widzi bo czemuż to Polszmat nie miał wieczoru wyborczego ? odpowiedz jest prosta
Po wpadce z resztą potwornie żenującej z wyjściem Cimoszenki muszę przyznać ze 1 i mam nadzieje ostatni raz się zgodziłam z p**** Pieczyńskim... atak Lisa był żałosny (zainteresowanych odsyłam do Press)
Z drugiej jednak strony popieram każdy atak Lisa na TVN tyle tylko ze powinien być lepiej przygotowany bo Lisa przecież stac na to... Za to co TVN zrobił powinien ich gonic po sądach i gnoić gdzie się da... ale gnoić porządnie a nie dawać klapsa rękawiczką.

Reasumując szkoda tak świetnego dziennikarza na Polsat i uważam ze powinien jeszcze pokazać co potrafii

A co takiego pokazał podczas WW ?? Faustuchu nie masz podobno racji ze nic coś podobno było tylko ze nic o tym nie wiedzileiśmy a juz to samo źle świadczy o Lisie ze o tak ważnym przedsięwźięciu nie wiedzieliśmy
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 13 paź 2005, 7:34

Tak - o 23.00 widziałem pasek z sondażem wyborczym dla TVP. Zresztą co to za program, w którym nie ma własnego sondażu wyborczego....

ODPOWIEDZ