Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Blogo_sfera

Interesujące programy TV komercyjnych.
fred1987
Popisał/a już trochę
Posty: 548
Rejestracja: (pn) 25 cze 2012, 22:41

Blogo_sfera

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: fred1987 » (czw) 20 sie 2015, 17:27

''Blogo_sfera'' jest to emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 19:05 w TV Republika program ''z przymrużeniem oka'' który prowadzi Michał Rachoń, a obok niego komentatorami są na zmianę Krzysztof ''Kosa'' Kosowski i Witold Kania. W programie są pokazywane m.in. śmieszne filmiki, memy oraz Facebookowo-Twitterowe wpisy które wyśmiewają polityków (najbardziej są wyśmiewani politycy PO, PSL, Ruchu Palikota i Ewa Kopacz), aktorów i publicystów takich jak np. Adam Michnik, Jarosław Kurski czy Tomasz Lis.

Ostatnio w programie prowadzący się wyśmiewali m.in. z wykonanego za pomocą Photoshopa zdjęcia w którym Ewa Kopacz trzymała reklamówkę ''Biedronki'', sceny z serialu ''Alternatywy 4'' w której Ewa Kopacz ponoć występowała (scena z tow. Winnickim mówiącym o kapitalizmie) oraz ze sparodiowanego hasła PO ''słucham, rozumiem, pomagam''.

Odcinki ''Blogo_sfery'' można znaleźć na YouTube.
PRECZ Z KOD-EM!

fred1987
Popisał/a już trochę
Posty: 548
Rejestracja: (pn) 25 cze 2012, 22:41

Re: Blogo_sfera

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: fred1987 » (śr) 25 lis 2015, 21:44

Dzisiejszy odcinek ''Blogo_sfery'' był mocny za sprawą prowadzących, którzy wysłali do Tomasza Lisa ''Snickersy'' po tym, gdy TV Republika nazwał ''badziewem''. Najlepszy był tekst Michała Rachonia, który zasugerował że Lis gwiazdorzy i musi zjeść wspomniany już batonik. Także w programie wspominali ostatnio o Lewickiej i pseudo akcji ''Gazety Wyborczej'' pt. ''KOD - Komitet Obrony Demokracji''.
PRECZ Z KOD-EM!

ODPOWIEDZ