Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

"Celebrity Splash!" - gwiazdy skaczą do wody

Interesujące programy TV komercyjnych.
BW134
Coś z niego/niej będzie
Posty: 208
Rejestracja: (śr) 07 gru 2011, 18:07
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Katowice
Lokalizacja: Rybna, śląskie

Re: "Celebrity Splash!" - gwiazdy skaczą do wody

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: BW134 » (ndz) 15 mar 2015, 10:16

Te programy są bardzo żenujące. Kolejny hit polsatu, który się okaże porażką i skończy się na pierwszym sezonie

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: "Celebrity Splash!" - gwiazdy skaczą do wody

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: michal » (ndz) 15 mar 2015, 10:33

Wczoraj mogliśmy się dowiedzieć, że Otylia od lat jest fanką Odety ze względu na ich fizyczne podobieństwo. Mimo tej sympatii ją uwaliła ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: "Celebrity Splash!" - gwiazdy skaczą do wody

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: Trzeciak » (sob) 25 kwie 2015, 22:19

Andrzej Szczęsny wygrał pierwszą (i ostatnią?) polską edycję "Celebrity Splash!" zdobywając 100 000 zł, z czego 50% pójdzie na Oliwiera z Zawiercia urodzonego bez nóg. Tym samym wchodzi do polskiej historii programów z udziałem gwiazd będąc pierwszą niepełnosprawną osobą, która wygrała tego typu widowisko. Drugie miejsce ex aequo dla Saszan (oj, hejcik w internecie może nieźle się rozlać :D) i Misheel Jargalsaikhan. Ostatnie, czwarte miejsce zajęła Julia Wróblewska (Zosia z "M jak Miłość"), która odpadła przed ścisłym finałem. Tyle chociaż dobrego po słabym finale, który potwierdził poziom widowiska. Ten można skomentować chyba tylko wymownym milczeniem. Przy tym chyba należy pochwalić TVP2, że jej "SuperSTARcie" chociaż dążyło do czegokolwiek.

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: "Celebrity Splash!" - gwiazdy skaczą do wody

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: Trzeciak » (śr) 06 maja 2015, 20:02

Portal Afterparty.pl (który pierwszy poinformował o reaktywacji "TzG" w Polsacie) nieoficjalnie się dowiedział, że jesienią nie będzie drugiej edycji "Celebrity Splash!". Nawet nie wiadomo, czy format kiedykolwiek wróci, ale biorąc pod uwagę udziały w 16-49 i przychody reklamowe - to było do przewidzenia: http://afterparty.pl/exclusive_artykul,23325.html

Trzeciak
Master user
Posty: 2483
Rejestracja: (śr) 20 lip 2011, 20:25

Re: "Celebrity Splash!" - gwiazdy skaczą do wody

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: Trzeciak » (śr) 16 gru 2015, 20:41

I stało się to co przewidywałem. Pierwsza edycja "Celebrity Splash!" była jednocześnie ostatnią, jaka ukazała się w Polsce - tak podały Wirtualne Media.

Przy okazji moje "gratulacje" dla Niny Terentiew za dwie wielkie porażki programowe w tym roku. Mowa także o "Super Dzieciaku", którego jednak o wiele bardziej szkoda, ale cudów nie można było się spodziewać. Nie dość, że format wystartował o 1,5 miesiąca później, niż konkurencja, to jeszcze i "TVoP", i"Mam Taletnt!" wciąż są dwoma rozrywkowymi światowymi hitami telewizyjnymi.

ODPOWIEDZ