Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

24 godziny - Canal+Polska (lata 90.)

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

24 godziny - Canal+Polska (lata 90.)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: michal » (sob) 14 sie 2010, 13:34

Pod koniec lat 90. Canal+Polska emitował w niekodowanym okienku w niedzielę o 13:00 program "24 godziny". Trwał on godzinę i był produkcji polskiej. Pokazywano 24 godziny związane z jakimś zawodem, procesem. Był to bardzo fajny program, ale nie zawsze mogłem go oglądać, lecz do dziś pamiętam jego dwa odcinki - o kolei (pociąg "Koziołek" z Katowic do Poznania) oraz o "Rzeczpospolitej" (jak się wydaje gazetę). Głównymi bohaterami był odpowiednio maszynista i redaktor naczelny, ale byli też inni poboczni na innym etapie przebiegu wspomnianych procesów. Niedawno zmarł redaktor naczelny, który był bohaterem tamtego programu. Później pewnie ze względu na koszty program się przeprofilował i pokazywał po kilka reportaży z całego świata - nadal w niedzielę, nadal o 13:00 i nadal w okienku niekodowanym. Nawet mam nagrane kilka z nich :)

Moje pytanie jest takie, czy ktoś oglądał te pierwsze "24 godziny" i jakie były tam jeszcze poruszone tematy?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ