Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

"Gra w ciemno" - nowy teleturniej Polsatu

Interesujące programy TV komercyjnych.
And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: And » (śr) 20 wrz 2006, 21:35

michal pisze:Nawet jakby tam było -100% to i tak kasy papierowej (3000 złotych) już by nie musiała zwracać.
Mylisz się, ten minus dotyczy wszystkich pieniędzy, zarówno tych, które są w kopertach, jak i tych, które już są na stole. Czyli gdyby trafiła -100%, to musiała by oddać wszystko...
A Ibisz sobie każe czasem dopłacać do zniszczenia koperty, bo niby w niej jest ten minus i dlatego mu się nie opłaca tej komperty w ogóle brać od zawodnika... To się co prawda rzadko zdarza, ale wtedy zwykle nie blefuje. Tutaj sytuacja była, jak widzę, inna - w kopercie było 100.000 zł, a to duży wydatek dla "słonecznej telewizji", więc musiał zrobić wszystko, żeby zawodniczka tej koperty jednak nie wygrała :] :x

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: michal » (śr) 20 wrz 2006, 21:55

And pisze:Mylisz się, ten minus dotyczy wszystkich pieniędzy, zarówno tych, które są w kopertach, jak i tych, które już są na stole. Czyli gdyby trafiła -100%, to musiała by oddać wszystko...
Ja wiem, że tak to bywało, ale Ibisz dziś wyraźnie mówił, że to jest już pani wygrana i tym sie nie przejmujemy, a kopertą nr 21 osobno zajmujemy się osobno.

Czyli uważasz, ze w tym przypadku jakby wzięła 3000 złotych i gdyby wzięła jeszcze tę kopertę nr 21 i gdyby tam by było to -100% i ją sobie po programie otworzyła (ma w końcu takie prawo, Ibisz by pewnie wtedy molestował, żeby przy kamerach), to za chwilę poza kamerami przyszedłby jakiś "smutny pan" zabrać jej te banknoty?
And pisze: A Ibisz sobie każe czasem dopłacać do zniszczenia koperty, bo niby w niej jest ten minus i dlatego mu się nie opłaca tej komperty w ogóle brać od zawodnika... To się co prawda rzadko zdarza, ale wtedy zwykle nie blefuje.
Co za chore zasady. Moje koperty, to mogę sobie sam zniszczyć albo mu zostawić za darmo. Zresztą cały ten teleturniej, jego zasady i realizacja są chore. :) Ja zawsze mówiłem, że równie dobrze w postprodukcji mogliby zrobić, że w tej kopercie będzie psińco czy milion.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: And » (śr) 20 wrz 2006, 22:15

michal pisze:Ja wiem, że tak to bywało, ale Ibisz dziś wyraźnie mówił, że to jest już pani wygrana i tym sie nie przejmujemy, a kopertą nr 21 osobno zajmujemy się osobno.
No bo on tak zawsze mówi, a rzecz w tym, że minus dotyczy wszystkich pieniędzy.
No chyba, że coś się teraz zmieniło, bo z tej nowej serii widziałem dopiero jeden odcinek i tam akurat minusów nie było...
michal pisze:Czyli uważasz, ze w tym przypadku jakby wzięła 3000 złotych i gdyby wzięła jeszcze tę kopertę nr 21 i gdyby tam by było to -100% i ją sobie po programie otworzyła (ma w końcu takie prawo, Ibisz by pewnie wtedy molestował, żeby przy kamerach), to za chwilę poza kamerami przyszedłby jakiś "smutny pan" zabrać jej te banknoty?
No właśnie nie, jeśli są minusy, to Ibisz zawsze namawia, żeby otworzyć przy nim. Też się zastanawiałem, co by się stało, gdyby ktoś się uparł, że nie otworzy teraz, a np. w domu :D Ale do tej pory nic takiego się nie zdarzyło i wszyscy zawsze otwierali na miejscu, więc on od razu zabierał pieniądze (lub połowę).
Być może tak jest w regulaminie, że jak Ibisz proponuje otworzenie kopert, to się otwiera i się nie dyskutuje :]
michal pisze:Co za chore zasady. Moje koperty, to mogę sobie sam zniszczyć albo mu zostawić za darmo.
No tak, oczywiście. To jak chcesz, to możesz sobie zabrać tą kopertę z minusem, ale jak sam zauważyłeś, to Twoja koperta, więc nie możesz jej tak poprostu zostawić, bo juz ją wygrałeś :D A Ibisz oczywiście może ją od Ciebie wziąć, ale jemu (stacji) się to raczej mało opłaca, bo wtedy wygrasz (więcej), więc każe sobie za to płacić... To wcale nie takie głupie ;)

W sumie, to wcale nie twierdzę, że ten teleturniej jest inteligentny, ale to akurat jedyna rzecz o 10 rano, która się nadaje do oglądania, a, że się akurat budze mniej więcej o tej porze, to oglądam - żeby nie zasnąć :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: michal » (śr) 20 wrz 2006, 22:38

And pisze:Też się zastanawiałem, co by się stało, gdyby ktoś się uparł, że nie otworzy teraz, a np. w domu :D Ale do tej pory nic takiego się nie zdarzyło i wszyscy zawsze otwierali na miejscu, więc on od razu zabierał pieniądze (lub połowę).
W domu to chyba otworzyć nie można, a przynajmniej się nie opłaca, bo w tych kopertach o ile dobrze pamiętam to są tylko karteczki, które się pewnie gdzieś potem wymienia na gotówkę. Albo i nie, gawiedź ma zabawę i emocje, a i tak potem sie dowiaduje, że nic z tych zapisów w kopertach dla uczestnika wynika ;) Te pieniądze, które przynoszą hostessy w trakcie programu na srebrnej tacy (kolejny żałosny element) myślę, że nie są prawdziwe.
And pisze:No tak, oczywiście. To jak chcesz, to możesz sobie zabrać tą kopertę z minusem, ale jak sam zauważyłeś, to Twoja koperta, więc nie możesz jej tak poprostu zostawić, bo juz ją wygrałeś :D A Ibisz oczywiście może ją od Ciebie wziąć, ale jemu (stacji) się to raczej mało opłaca, bo wtedy wygrasz (więcej), więc każe sobie za to płacić... To wcale nie takie głupie ;)
Niszczarka jest w zasięgu ręki, ja nie muszę się pytać łaskawcy, w dodatku Ibisza, o zgodę. Co mi zrobi :P Wyrzuci? W ogóle ta cała szopka z niszczarką, podczas tego procesu wszyscy sie tak patrzą na tę niszczoną kopertę, panuje kompletna cisza. Po prostu niewiarygodne. Żałosne. Ten -100% wcale nie jest tak łatwo trafić. Ja w każdym razie gdybym znalazł się w tym teleturnieju, nie wdawałbym się w żadne dyskusje. Biorę to co moje, do widzenia, mogę mieć wtedy nawet zero, byle szybciej Ibisz mi zszedł z oczu. Miałbym satysfasfakcję, że Ibisza posłałem na drzewo. I to by mi całkowicie wystarczyło, a może jeszcze byłaby przy okazji satysfakcja finansowa - w dzisiejszym przypadku przyniosło 101 600 złotych. :P (na wszystkie pytania bym odpowiedział poprawnie). Krzysio byłby wtedy zielony ze strachu ;) Rozbity miesięczny budżet programu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: And » (śr) 20 wrz 2006, 22:46

No to właśnie dzisiaj rano widziałem, była dziewczyna, która stwierdziła, że nic nie będzie licytować, zabiera koperty i już!
To Ibisz na to, że, jak to? Zabiera pani koperty? Nie będziemy licytować? Przecież o to przede wszystkim chodzi w tej grze... I ona się oczywiście zgodziła, a on ją naciągnął, tak, że zamiast 40400zł wygrała 25000...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Ania » (czw) 21 wrz 2006, 19:46

Kopletnie nie rozumiem zasad tego programu ale kiedyś jechałam pociągiem z 2 kobietami które wracały z nagrania :) troche mi poopowiadały o wałkach jakie tam mają miejsce...
Jednym z nich jest to ze podobno zawodnik musi podpisać umowe w której jest napisane ze POlszmata zapłaci mu z nagrody tylko tyle ile da sponsor.
Czyli np wygra 100.000 a sponsor wypłaci tylko 15.000 to tyle dostanie :]
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: Poland » (czw) 21 wrz 2006, 20:47

ATM stać na lepszą produkcje !!! ja to wiem !
Poland - Aktywnie najlepszy

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: viper » (wt) 03 paź 2006, 17:06

"Gra w ciemno" zmieniła 2 października scenografię i czołówkę! Teraz jest bardziej niebiesko w studiu.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: Poland » (wt) 03 paź 2006, 17:10

Nawet belki są czytelniejsze teraz wiadomo co ma Ibisz a co ma gracz !
Ale te wypowiadanie się uczestników o grze to jakby z najsłabszego ogniwa zaczerpnięte :(
Poland - Aktywnie najlepszy

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: viper » (pt) 03 lis 2006, 18:49

Jeszcze trochę i program zejdzie z anteny...
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
macias
Coś z niego/niej będzie
Posty: 220
Rejestracja: (czw) 11 sty 2007, 13:44
Lokalizacja: 71

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: macias » (pn) 15 sty 2007, 10:17

To typowy program robiony pod Ibisza. W ogóle czy ktoś jeszcze zauważył, że ten człowiek nie schodzi z anteny ? Trochę nie kumam, czemu widzowie się nim tak zachwycają, no ale podejrzewam, że to kwestia specyficznej widowni o niespecjalnie wygórowanych wymaganiach (mowa tu oczywiście o tych, którzy czczą tę stację, nie o tych, którzy raczą się nią sporadycznie).

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: viper » (wt) 24 kwie 2007, 18:44

Wczoraj w "Grze w ciemno" w jednej z kopert był nawet samochód :D

A licencję na emitowanie tego teleturnieju zakupiła właśnie hiszpańska państwowa telewizja TVE.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: Poland » (wt) 24 kwie 2007, 20:04

A to w Polskiej czy zagranicznej wersji ??
Poland - Aktywnie najlepszy

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: viper » (śr) 25 kwie 2007, 19:05

Oczywiście, że będzie hiszpańska wersja! Tylko jak długo...
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: Poland » (ndz) 26 sie 2007, 16:00

Według mnie w miejsce tego programu powinnien pojawić się talk show najlepiej "Cała Prawda".
Poland - Aktywnie najlepszy

ODPOWIEDZ