Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

"Mam Talent"

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

"Mam Talent"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Ania » (czw) 18 wrz 2008, 2:34

Oglądaliście ;) ?
Mnie się najbardziej podobał chłopaczek od żonglerki kontaktowej, Snake i mały od pianina ;)

Duet z hitem o autostradzie jak dla mnie totalnie niesmaczny :-D

No i Chylińska jak zwykle rewelacyjna :-D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: looser106 » (czw) 18 wrz 2008, 10:59

Bardzo fajny program, będę oglądać na pewno. Ale Chylińska musiała do tej śpiewającej ("Dziwny jest ten świat") dziewczynki powiedzieć "zajebista"? Innego określenia nie zna?
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Ania » (czw) 18 wrz 2008, 13:27

To w końcu Chylińska nie bądzmy obłudni... dzisiejsze dzieciaki się inaczej nie porozumiewają...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: looser106 » (czw) 18 wrz 2008, 13:54

Częściej w szkole słyszę kur*a niż zajebiście. No i jakoś ta dziewczynka nie wyglądała na taką, co by takich wyrazów używała, albo używała często...
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (czw) 18 wrz 2008, 13:57

No ona może i nie ale to było spontaniczne baaardzo :-D wiadomo jak to Chylińska...
^@^
Obrazek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: viper » (pt) 19 wrz 2008, 18:47

Miejmy nadzieję, że na jednej edycji się nie skończy - bo w naszym kraju jest mnóstwo utalentowanych osób. Dla mnie najlepsi byli Audiofeels, którzy śpiewali "Tragedy" i nawet sami zrobili podkład. Własnymi gębami :)
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: looser106 » (ndz) 21 wrz 2008, 11:58

Zdaje mi się, że TVN w "Mam Talent" czasami trochę gra na uczuciach widzów tymi spowolnionymi fragmentami po występnie któregoś uczestnika. Z deka mnie to denerwuje...
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Ania » (ndz) 21 wrz 2008, 18:40

Tak sobie poszukałam na YT i nie umniejszając talentu Klaudii Kulawik to jednak można o niej powiedzieć że ma dar... Dar pięknego głosu... ale talent to mają oni...

Charice - I Will always love U

Connie Talbot - I will always Love U

Connie - Somwhere over the rainbow

Bianca Ryan- Coś tam...

Taylor Ware- niesamowice Jodłuje :D

BOA-Jakieś azjatyckie wydanie

Becky Taylor- My heart will go on

Brianna Davis - Upiór w operze Zdecydowanie już dorosła ale warto posłuchać - niesamowita

Declan Galbraith- Jakaś tam piosenka Ja pie*** głos po prostu !!!!

Britney ? Piękny głos

I na koniec polew - Britnej 1 Britnej 2I Niech ktoś powie że ona głosu nie miała...

Nastoletnia Aliyah - http://pl.youtube.com/watch?v=EVBZ8C3PO ... re=related

Dodam tylko że jak słucham Connie to łzy cisną mi się do oczy... niesamowita jest. I taka spontaniczna szczera... fajny dzieciak.


A tu jeszcze do pośmiania :-D

http://pl.youtube.com/watch?v=rxCJ86R5T ... re=related

http://pl.youtube.com/watch?v=PXpOdNkGN ... re=related - Cute ;)

Nie tylko u nas są swiry :-D http://pl.youtube.com/watch?v=_du21o0ei ... re=related
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: michal » (pt) 26 wrz 2008, 17:16

looser106 pisze:Zdaje mi się, że TVN w "Mam Talent" czasami trochę gra na uczuciach widzów tymi spowolnionymi fragmentami po występnie któregoś uczestnika. Z deka mnie to denerwuje...
Zgadzam się, zwłaszcza jak ten niesmiały chlopak występował (i dali jeszcze podkład z The Verve).

Program w zeszłą sobotę był ciekawy jedynie na miasto jego realizacji. Sama jego formuła jest głupia, a prowadzący odpychający. Jury też jakieś nienaturalne, ale może się dotrze. Chylińska zbyt grzeczna i za mało wulgarna, Foremniak mam wrażenie, że w głowie liczy kasę jaka przypada jej za każdą sekundę udziału w programie, a Wojewódzki... - to już kilka lat temu było na Polsacie.

Widownia znowu może się pośmiać w dziwaków, przekonanych o swoich wątpliwych umiejętnościach. Uważam, że nie jest to dobre zjawisko, ale z drugiej strony program bardzo pasuje do profilu widza tej stacji (bynajmniej nie tego opisywanego w informacjach prasowych).
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

AsiaMaria
Chipsy przyszły
Posty: 66
Rejestracja: (czw) 24 maja 2007, 8:55
Lokalizacja: Kraków/Łódż
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: AsiaMaria » (czw) 02 paź 2008, 10:23

Jury też jakieś nienaturalne, ale może się dotrze. Chylińska zbyt grzeczna i za mało wulgarna, Foremniak mam wrażenie, że w głowie liczy kasę jaka przypada jej za każdą sekundę udziału w programie, a Wojewódzki... - to już kilka lat temu było na Polsacie.
Hello, jak miło was poczytać po tak długiej przerwie:)) :smile: :jupi: a jeśli o MT, kapitalny program, jeśli chodzi o jury, to moje stanowisko jest następujące:
- Wojewódzki jest zdecydowanie najlepszy :D , gdy był "kilka lat temu na Polsacie", to ja się w nim normalnie kochałam :love: gdy odszedł, czar już prysł, i nawet nic nie pomógł jego powrót do IV edycji Idola... a teraz normalnie wszystko powróciło :smile: kręci mnie cała jego postać i jego teksty, w dodatku to całkiem przystojny facet :-P
- Chylińska jest OK, nie mam żadnych zastrzeżeń :)
- za to w kwestii Zosi Maserak muszę się zgodzić, bardziej zmanierowanej i sztywnej osoby nie mogę sobie wyobrazić, nie mogę na nią patrzeć :what: te jej teksty, niezdarnie kopiowane od jurorów "Idola"( chyba), to najsłabsze ogniwo tego programu, i dzięki niej mogę wytrzymać tylko góra godzinę, ona zachowuje się tak, jakby nadal była w Tańcu z... może też stąd odejdzie? :x
- prowadzący są też do strawienia, całe szczęście, że właśnie oni to prowadzą. Podobno ich miejsce miał zająć niejaki Łozowski W.( czy ktoś w ogóle pamięta, kto to?)
-uczestnicy są różni, niektórzy koszmarni, a niektórzy faktycznie mają talent, nieważne czy to taniec, czy śpiew, czy jeszcze coś innego.

PS. Mam taką cichą nadzieję, że "Mam talent" który podobno ma świetne wyniki oglądalności, może w końcu z powodzeniem zastąpi skostaniałe różowo-fioletowe show TVNu, gdyż ósma edycja jest już parodią samej siebie.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: viper » (czw) 16 paź 2008, 17:59

Serwis wirtualnemedia.pl informuje, że będzie druga edycja show "Mam Talent" !
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: looser106 » (pt) 17 paź 2008, 14:22

Pewnie z "Mam Talent" będzie podobnie jak z "Tańcem z gwiazdami". Będą robić kolejne edycje dopóki im zawodników nie zabraknie.
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Ania » (ndz) 19 paź 2008, 10:52

Moim zdaniem źle się stało że przeszła Klaudia, po niej są jeszcze 3 lepsze dziewczyny ruda Klaudia, Lenda i Asia Si...

Obawiam się że to będzie 2 ga szansa na sukces... Bardzo dobrze że przeszedł Sssssnake ;) szkoda Karola ale ja bym w półfinale widziała Snake'a i Fly Cube
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: looser106 » (ndz) 19 paź 2008, 12:16

O jak się przykro zrobiło, jak się Karol popłakał. Ale i tak jest niezły, jedna porażka niczego nie zmienia.
Uduście mnie, ale mi się jakoś ta Kulawik nie podoba. Może ma ładny głos, ale strasznie dziwnie go intonuje. Tymbardziej, że przecież przydzielili jej już jakiegoś nauczyciela (podziękowała mu wczoraj po występie).
Dla mnie mistrzynią była pani Bronisława (ta od sztuczek z papierem). Jakby przeszła do półfinału, to TVN miałby niezłą kasę z SMS-ów wysłanych na nią. :-P
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: viper » (wt) 28 paź 2008, 22:35

Na oficjalnej stronie programu niektórzy internauci podejrzewają, że Paulina Lenda to chłopak...
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ