Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

"Mam Talent"

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: michal » (wt) 28 paź 2008, 22:51

Męskie rysy, męski głos, męskie ciało (postura, dłonie). Brak biustu. Dziwisz się, bo ja nie, sam miałem wątpliwości. Osoby, z którymi ma do czynienia od dziecka, są oburzone takimi domysłami, ale po prostu się do jej wyglądu przyzwyczaili i nie biorą pod uwagę tego, że dla ludzi z zewnątrz wygląda jak dziewczyna w ciele chłopaka. Musi, lub musiała mieć we wczesnej młodości kilkakrotnie przekroczone stężenie testosteronu. Gdyby teraz tak nadal było to by musiała się golić (i może to robi...)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: viper » (ndz) 30 lis 2008, 16:36

No i mamy zwycięzców I edycji - duet akrobatyczny Melkart Ball. Szczerze mówiąc, miałem nadzieję, że wygra Paulina (o którą biją się producenci muzyczni).
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: michal » (ndz) 30 lis 2008, 16:56

A wiadomo co z Wojtkiem Glancem? Miał pokazać jakieś samobójstwo w dniu finału "Mam talent". Z kontekstu filmu swoje, ale nikt nie wie do końca co miał na myśli...
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: viper » (ndz) 30 lis 2008, 18:03

Nie wiadomo, co z Wojtkiem. Wiadomo jednak, że wiosną 2009 zaczną się castingi do II edycji.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

enki1975
Popisał/a już trochę
Posty: 416
Rejestracja: (pn) 28 mar 2005, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: enki1975 » (ndz) 30 lis 2008, 19:27

Paulina Lenda to napewno Paulina Lenda :D co do tego nie mam watpliwosci wystarczy popatrzec na rysy twarzy sposob bycia na scenie poruszanie sie itp itd .Jak na 15 lat naprawde jest wyrosnieta i dojrzala :D ale ona poprostu tak juz ma :D .Ma nieziemski glos jak na kobiete ,gdy nad nim popracuje jakis specjalista i madry czlowiek pouklada jej kariere to jest material na wielka gwiazde a jak bedzie zobaczymy.Napewno kobiet a wlasciwie dziewczat o takim glosie nie ma zbyt wiele

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Przemek » (ndz) 30 lis 2008, 19:49

Paulina jest rewelacyjna. Moja faworytka od początku! Polecam YT tam jest wiele jej piosenek, szczególnie polecam 'Smooth Operator' no i "Bille Jean". ;)

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: looser106 » (pn) 01 gru 2008, 16:35

Moje serce podbiła babcia Bronisława. Może to nie żaden talent (chociaż i tak to co opracowała czyli te sztuczki z papieru znajdują się w Księdze Rekordów Guinessa) ale za to jaka osobowość :D Poza tym, czy ludzie to nie mają słuchu, czy co? Klaudia Kulawik na drugim miejscu, nie wiem z jakiej racji. Może i głos ma dość nietypowy jak na swój wiek, jak Paulina (Paulin? :x ) ale strasznie zawodzi. Za trudne piosenki jej dali do zaśpiewania.
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: viper » (pn) 26 paź 2009, 19:27

W obecnej edycji dużo jest wokalistów. A jury może zaprosić do finału osoby, które zostały odrzucone.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: "Mam Talent"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: janekpogwad » (sob) 25 paź 2014, 23:18

W najnowszym "Mam Talent" występuje Łukasz Świrk, z moich rodzinnych Wadowic, jako "Człowiek-Flaga". To co robi jest naprawdę świetne. Łukasz jest Mistrzem Świata we wspinaczce z 2011. Poza tym, to super gość i życzę mu wszystkiego dobrego w finale! :D

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

Re: "Mam Talent"

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: viper » (czw) 30 paź 2014, 20:01

Czy ktoś wie, kim była tajemnicza pianistka z występu Mateusza Guzowskiego? Ona chyba była po to, żeby odwrócić uwagę od jego śpiewu...
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ