Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Niedzielnik

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Niedzielnik

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (ndz) 01 cze 2008, 10:37

Parę capsów z tego programu TV Puls
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Hmm, a może Kościół pieniądze na Świątynię Opatrzności Bożej na jakieś, nie wiem, schroniska młodzieżowe, dla bezdomnych, coś co przysłuży sie ludziom a nie tylko Kościołowi? Niezły biznes tam będą kręcili biskupi. Takie pielgrzymki jak przyjadą to i zjedzą i pamiątki kupią i zostawią jakieś datki.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 01 cze 2008, 11:04

Licheń i Jasna Góra to też niezły interes, podobnie jak każda religia... Ojciec Rydzyk odkrył to już kilka lat temu i obecnie zbiera pieniądze dla Matki Boskiej.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Przemek » (ndz) 01 cze 2008, 11:12

Dzisiaj w Kościele, na mszy obowiązkowej (tak, jest coś takiego dla młodzieży!) ks. Proboszcz się na mnie i moich kolegów krzywo popatrzył, bo nie daliśmy datków na tę świątynię... :x

Awatar użytkownika
looser106
Nie ma spustu
Posty: 760
Rejestracja: (śr) 18 paź 2006, 15:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: looser106 » (ndz) 01 cze 2008, 11:57

Ja już kilka lat na tacę nie daję, a co dopiero na jakąś świątynię. Co ja z tego będę miał? :?
A u nas w parafii dzisiaj niezwykłe święto. Ksiądz prałat Janusz Krakowiak ( :x ) obchodzi dzisiaj 35-lecie posługi kapłańskiej oraz 10-lecie bycia u nas jako proboszcz. Osobiście, z całego serca, życzę mu, żeby roz*ierdoliła mu się ta srebrna Toyota, i żeby tył dalej w takim tempie jak teraz, to niedługo nie będzie mógł palcem ruszyć. Dziękuję :x
"Bo prawda jak mówią jest bardzo banalna
Głowy pustoszy komuna mentalna"

ODPOWIEDZ