Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Dorota Gawryluk. Konfrontacje.

Interesujące programy TV komercyjnych.
kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

Dorota Gawryluk. Konfrontacje.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: kamil » (śr) 28 maja 2008, 18:17

Widzę, że zapanował trend na programy publicystyczne noszące w tytule imię i nazwisko prowadzącego. :D
Jak sama nazwa wskazuje - nowy program publicystyczny Doroty Gawryluk. Na antenie Polsatu po raz pierwszy pojawi się w środę, 4 czerwca o 23.00 i tak będzie emitowany podczas Mistrzostw Europy. W czasie wakacji zniknie z anteny, powróci jesienią o wcześniejszej porze.
Początkowo "Dorota Gawryluk. Konfrontacje" miał być emitowany jedynie w powstającej stacji Polsat News, gdzie Dorota Gawryluk będzie współprowadzić jeden z czołowych programów. Ostatecznie podjęto decyzję, że nowy program pojawi się także w ogólnopolskim Polsacie.
http://media2.pl/media/36703-nowy-progr ... sacie.html
Nie wiem, czy program odniesie sukces - nawiązując do tytułu. :roll: Lis tak ma, bo jest marką i klasą samą w sobie, mimo kontrowersji jakie ostatnio wzbudza. :D

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Poland » (ndz) 01 cze 2008, 9:19

I z tego powodu właśnie wcześniej wystartuje Polsat News. Mam nadzieje że ten program będzie dobrą konkurencją dla Lisa.
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: TinkiWinki » (wt) 10 cze 2008, 15:25

GRAFITTI
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ