Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Milionerzy

Interesujące programy TV komercyjnych.
Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Milionerzy

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Przemek » (ndz) 20 sty 2008, 8:15

j/w

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: Ania » (wt) 22 sty 2008, 21:30

Hehehe a ja dopiero dzisiaj się pokapowałam kto był 1 graczem w milionerach :D

Chociaż widziałam go to za cholerę nie skojarzyłam :D
^@^
Obrazek

91
Chipsy przyszły
Posty: 8
Rejestracja: (wt) 15 sty 2008, 18:22
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: 91 » (wt) 22 sty 2008, 21:54

Łee, a ja myślałem, że to niejaki Łukasz z Jasła. A to Kauc :/ Ale niewiele się pomyliłem, tylko tvn mógł to wymyślić :roll: :mur:




http://mediasite.boo.pl/forum/topics37/ ... vt1046.htm

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: viper » (wt) 22 sty 2008, 22:37

Wraz z nową odsłoną teleturnieju ruszyła strona www.milionerzy.tvn.pl ;)

Może usunę swój temat, skoro nikt w nim nie pisze?
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Ania » (czw) 24 sty 2008, 22:55

No jeśli o Milionerach i pusty to usuń ;)

heh niejaki Łukasz ??? Tam trzeba być dorosłym :D
^@^
Obrazek

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: viper » (ndz) 27 sty 2008, 18:15

Ale strasznie długie są te przerwy reklamowe... Mogliby dać w jednej przerwie jeden blok i wrócić do gry.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: TinkiWinki » (czw) 03 kwie 2008, 16:17

To już wiadomo dlaczego nagle w Milionerach pojawił się milion. Polsat wystartował z konkurencyjnym teleturniejem. Jak by to wyglądało gdyby tam ktos wygrał milion a w TVN tylko grosze :D
"Milionerzy" TVN-u nabrali tempa po wejściu "Strzału w 10" Polsatu

"Paulina Kowalczyk z Łodzi ma milion na wyciągnięcie ręki!" – zapowiada TVN w rozesłanej wczoraj informacji prasowej.
Uczestniczka teleturnieju doszła do pytania za 1 mln zł akurat wtedy, kiedy w Polsacie wystartował konkurencyjny program ”Strzał w 10”.
”Milionerzy” są nadawani w sobotę i niedzielę o 18. W ostatni weekend Polsat rozpoczął zaś emisję nowego teleturnieju – ”Strzał w 10” (o 17.45 w sobotę i o 16.15 w niedzielę). I właśnie w niedzielę – pierwszy raz w nowej edycji polskich ”Milionerów” – zawodniczka doszła do finałowego pytania. Wczoraj TVN rozesłał informację prasową zapowiadającą sobotnie wydanie teleturnieju: ”Paulina stawi czoła pytaniu za milion!”. Prowadzący program Hubert Urbański komentuje w informacji: ”siła tej gry nie polega przecież na tym, żeby nikt nie wygrywał miliona” – i dodaje, podgrzewając emocje: ”ja na pierwszego milionera w Polsce już długo czekam, ale wierzę, że w końcu się doczekam”.
– To prawa wolnego rynku. Każdy walczy o swoje, jak może – komentuje zachowanie TVN-u Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. – Nikt się nie umawiał, że będzie miło. Ale nie popsuje to naszych stosunków z TVN-em – dodaje.
W teleturnieju Polsatu też można wygrać milion złotych. Jak wynika z nieoficjalnych informacji ”Presserwisu” – Paulina Kowalczyk nie zdobędzie w najbliższy weekend najwyższej nagrody (odcinek został już nagrany). Wycofa się z 500 tys. zł.

http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=14236
Milionerzy są nudni. Godzinny teleturniej z czego z 20 min. to reklamy i autopromocja. Z 10 to cisza i muzyczka, 5 min. to pseudo budowanie napięcia przez Urbańskiego. :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: viper » (czw) 03 kwie 2008, 16:19

A najśmieszniejsze jest to, że Hubert ma w uchu słuchawkę... Po co mu to, skoro program nie jest na żywo? Prowadzący Milionerów w innych krajach w ogóle nie używają "ucha".
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: TinkiWinki » (czw) 03 kwie 2008, 16:36

To może chodzić o czas. Wszystko maja rozpisane. Pewnie mówią mu - Nawijaj lub odpuść, idź dalej. W zależności od potrzeb na jakiej kwocie ma się zakończyć odcinek. Przypuszczam że każdy uczestnik wypełnia szczegółową ankietę ułożoną przez fachowców. Później tylko taki fachowiec dobiera odpowiednie pytania i gracz wykłada się albo nie na kwocie jaką ustalą wcześniej. Z tej dziesiątki na początku do gry nie trafia byle kto. Zawsze są o postacie wyraziste, o których później można podyskutować. Ale ona jest ciemna, ale ten był pewny siebie. Tak więc jeśli ktoś zdecydowałby się wystartować niech zgrywa cwaniaka albo kogoś bardzo niekumatego :x

Naborem widowni zajmuje sie podobno http://www.outside.com.pl , nie odpowiadają na maile :D Słyszałem że słabo płacą, 60 zł za nagranie. ile trwa nagranie nie wiem.
Jakby ktoś chciał się wybrać na casting :D -> http://www.outside.com.pl/info.htm
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: viper » (czw) 03 kwie 2008, 16:38

Czyli Hubercik ma po prostu wpływ na grę wraz z reżyserem ;) A to wypisywanie czeków i darcie ich na pół to już szczyt śmieszności.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: TinkiWinki » (czw) 03 kwie 2008, 16:43

Teraz w telewizji to raczej mało co jest dziełem przypadku. Pamiętam że w jednym z pierwszych odcinków Urbański miał coś z krawatem. Rozpisywały się chyba o tym Pudelki. Czy odpowiedzialni za plan dopuściliby do tego? To mógł być celowy zabieg by o Milionerach było głośno. :D Ludzie z ciekawości będą chcieć zobaczyć o co chodzi z tym krawatem.
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: michal » (czw) 03 kwie 2008, 19:44

Kto prowadzi ten "Strzał w dziesiątkę" i dlaczego mi się wydaje, że to jest Ibisz (ewentualnie Dowbor)?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: Przemek » (czw) 03 kwie 2008, 19:45

Pazura. Cezary Pazura :x

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: viper » (pt) 04 kwie 2008, 14:45

Byłem dzisiaj na zakupach w Biedronce i w takim pisemku "Kropka TV" był wywiad z Hubertem Urbańskim. Mówi, że spotkał się kiedyś z Guntherem Jauchem, prowadzącym niemiecką wersję "Milionerów". Nic z tego nie wyniósł... Jauch prowadzi zupełnie inaczej.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: TinkiWinki » (czw) 10 kwie 2008, 15:06

ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

ODPOWIEDZ