Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

2 października

Codziennie o 18:00 w TVP2.
Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#61

Post autor: Poland » (pn) 16 paź 2006, 19:39

Belki to Teleekspress , belka z logiem to wiadomości a czołówka Plus-Minus niepodoba mi się to chce powrotu starej albo ulepszenia tego !!!
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#62

Post autor: Przemek » (pn) 16 paź 2006, 19:59

Nie jest ani bardzo bardzo dobrze, ani bardzo bardzo źle. Jest średnio. Wszytsko było by OK gdyby nie kilka spraw:

*Napis "PANORAMA" w rogu przeszkadza, jak ma być to na dole zegar (pod napisem)
*Napisy podczas łączenia pod PANORAMA i SUCHOWOLA
(chyba jakoś tak)- czcionka pod spodem tych napisów byla tragiczna... UJEDNoLICIĆ!
*Nie ładna czołówka Pogody po co to: PANORAMA-Pogoda...
*To tło... z daleka spoko, ale przyzbliżeniach nie ostre lepszy byłby np. widok z kamery na pl. Powstanców.

+ za to zbliżenie na Kielczyk. I oby tylko było na Marte, bo wreszcie można było zaboaczyć piekne Martusiowe oczka :D Na Ziemca to oddlanie 2m.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#63

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 16 paź 2006, 20:08

Rzeczywiście - razi to rozmazane tło. Mogli się bardziej postarać i dać coś innego, np widok z jakiejś kamery na ulicę lub panoramę Warszawy. No ale wówczas znowu zarzuconoby im "warszawocentryzm"
Jednak bardziej podobała mi się pomarańczowa oprawa. Ciekawe co dadzą o 22.30.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#64

Post autor: viper » (pn) 16 paź 2006, 20:26

Ten napis Panorama z lewej strony ekranu żywcem zerżnięty z Teleskopu TVP Poznań. Niech dadzą go na pomarańczowym pasku.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

SNOL

Buuuu... Co oni zrobili z ta sliczna grafika?! <placze>

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#65

Post autor: SNOL » (pn) 16 paź 2006, 20:38

Przepraszam, czy na tym forum można wymiotować?
(to moja ocena zmienionej Panoramy - jak przełączyłem na tvp2 to gdyby nie napis "Panorama" i Kielczyk za stołem to bym pomyślał, że to telewizja Trwam...)
CO ONI ZROBILI Z TĄ ŚLICZNĄ GRAFIKĄ?! ;(

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#66

Post autor: Ania » (pn) 16 paź 2006, 20:43

Przepraszam, czy na tym forum można wymiotować?
Jak posprzątasz potem to tak :x
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#67

Post autor: Przemek » (pn) 16 paź 2006, 20:48

michal pisze: Fajna była wpadka. Zerwało sie połączenie z Sejmem i pojawiła się plansza kontrolna z piskiem z napisem Sejm + coś tam (jakieś skróty), no a potem widok na miotającą się Kielczyk, która nie wie co się dzieje :)
Do tej wpadki Marta nawiązała pod koniec wydania: "Łącza mamy już przetarte :)"

Szkoda ze M.K. nie prowadzi głównych z Ziemcem tworzyli by fajny duet. Iwona wypadła by chyba blado. Co do Kutyny- chyba zabierze manatki i pójdzie do TVN24 albo gdzieś indziej. Panorama jej chyba w smak już nie będzie- myslała że będzie miała wielką karierę o 22:00 a tu guzik z pętleką tylko "poboczne".

PS. Po co to WYDANIE WIECZORNE dopisane.. lepsza by była godzina wydania, a rano: FLESZ 10:00.

Awatar użytkownika
polsat
Coś z niego/niej będzie
Posty: 229
Rejestracja: (śr) 16 sie 2006, 16:53

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#68

Post autor: polsat » (pn) 16 paź 2006, 21:40

No to trafiłem z tą panoramą za prowadzącym :D

mój projekt sprzed kilku tygodni:
Obrazek

Jakoś moja ,,Panorama" mi się bardziej podoba :smiech:
STOP TVPiS!!!!!!!!!!

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#69

Post autor: Aivlis » (pn) 16 paź 2006, 22:16

Muzyka pieśi uszy... ale to coś jest obrzysliwe... mowie o tym studiu bleee i tej czołówce... Pytam po co to wszystko ?? Do prawdy nie maja na co kasy wydawać, zrobiliby raz, a porządnie a nie się bawią jak małe dzieci.... 2+ i plus tylko za to, że . Kielczyk prowadziła :D

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#70

Post autor: michal » (wt) 17 paź 2006, 0:35

No to czas na analizę głównego wydania, które po raz pierwszy poprowadził Ziemiec. Jest FATALNIE. Wszystko prezentuje się znacznie gorzej niż Kurier. Koszmarna czołówka z podpisem "Podsumowanie dnia". Ziemiec na tym niewyraźnym tle wyglada beznadziejnie, w ogóle sam Ziemiec w tym malutkim studiu wyglądał dziwnie. Mam wrażenie, że jest fatalna jakoś obrazu. Jako gość połączenie z Katowicami i Markiem Migalskim na tle monitorów. No tego się nie spodziwałem, przecież to jest typowy zapałniacz czasu Kuriera między konferencjami i takie akademickie politologiczne gdybanie o niczym. W Panoramie powinien być polityk z pierwszych stron gazet, aby to miało prestiż oraz ręce i nogi. Na dodatek w późniejszym Kurierze z tym samym Markiem Migalskim na tym samym tle rozmawiała Małgorzata Motyl. Potem jeszcze Ziemiec miał drugą rozmowę o byle czym - o filmie i procesie beatyfikacyyjnym z księdzem Oderem. Było nudno i nie ciekawie, wręcz zniechęcająco. Nic już Panoramy nie uratuje. Po tych zmianach nadal będzie się toczyć po równi pochyłej :(

Ale na osłodę dzisiejsza wpadka ze wspaniałą Kielczyk. Jedyne co dobre dzisiejszego dnia. Wyszła fantastycznie. Analiza klatka po klatce :)

Rozmowa z Anną Hałas spod Siedziby PiS.
Obrazek

Nagle się zrywa połączenie, wchodzi plansza wozu transmisyjnego spod Sejmu i przeraźliwy dźwięk kontrolny.
Obrazek

Plansza się uspokaja i stoi kilka sekund.
Obrazek

Wejście na zaskoczoną Kielczyk, patrząca na podgląd. Kolejny ozdobnik jest już przygotowany. Słodkie zdjęcie :)
Obrazek

Znika podpis Anny Hałas. Słodkie zdjęcie :)
Obrazek

Znika belka. Słodkie zdjęcie :)
Obrazek

Marta się obraca do głównej kamery i chce powiedzieć o problemach, przeprosić, lecz nim cokolwiek powie, puszczają materiał Anny Hałas.
Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#71

Post autor: Przemek » (wt) 17 paź 2006, 7:57

kisiel205 pisze:No i poraz pierwszy Panorama jest bez kuli :(
Oj, nie przeżywaj tak :) Właśnie lepiej że nie ma tej kuli, bo ona nie pasuje go obecnje czołówki (co wy od niej chcecie?). A pozatym trzeba iść do przodu a nie cofać się. Wiadomośći też zrezygnowały z "prostego" W, i unowocześniły na kuleczki.

Z wypowiedzi widze, że główne żenujące było... Ma ktoś może capsy z Ziemcem w Panoramie?

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#72

Post autor: ArO » (wt) 17 paź 2006, 12:43

Nagrałem wczoraj fragmenty "Panoramy", a konkretnie zapowiedzi Ziemca i jeśli ktoś nie widział to może zobie zobaczyć filmik jaki zmontowałem http://www.youtube.com/watch?v=A4yM00cOvk4

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#73

Post autor: Poland » (wt) 17 paź 2006, 14:17

Popieram to co mówicie na temat czołówki mi też się nie podoba mam propozycje jak ulepszyć starą ale chyba nie chcecie słuchać.
Poland - Aktywnie najlepszy

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#74

Post autor: viper » (wt) 17 paź 2006, 16:25

Tę czołówkę z "amerykańskimi" wieżowcami oraz tła i belki zrobili ci sami ludzie, którzy stworzyli nową oprawę teleturnieju "Jaka to melodia?" - Andrzej Bobek i Agnieszka Malmon. W napisach końcowych można zauważyć te nazwiska. Autorem scenografii zaś jest Marcin Zawistowski.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#75

Post autor: ArO » (wt) 17 paź 2006, 18:43

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dziś capsy ze słupkami oraz Danutą Dobrzyńską :)

ODPOWIEDZ