Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Prezenterzy Panoramy

Codziennie o 18:00 w TVP2.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: tobi » (pt) 14 wrz 2007, 23:08

nie porównujmy AWS do Murdocha to raz
a dwa, nie porównujmy czasu i umiejętności/doświadczeń na rynku telewizyjnym tamtego okresu i obecnego

a co do pozostawienia na placu boju przez Ziemca. Przecież mają super prezenterke, reporterke o którą dziwie się, że nie biją się inne stacje, Danute Dobrzyńską. No i są wciąż Iwona Kutyna, Marta Kielczyk, Olimpia Górska. A Turski już odsunięty, czy jeszcze nie, bo się nie łapie. On byłby dobrey na 21.30 ze zmienniczką na weekendy w postaci np.Olimpii Górskiej. A w tygodniu o 18.30 Dobrzyńska, a zmienniczkami Kielczyk/Górska. I już!!!!
Uważam, że fajnie, że dali godziny 18.30 i 21.30 na wydania Panoramy, choć 22.30 lub 23.30 byłaby lepszą. TVP poza Kurierem TVP3 nie ma wieczornego 'poważnego' serwisu informacyjnego. Po 22.30 nie możemy w TVP obejrzeć poważnego serwisu czy dziennika i wydanioe o 23.30 czy 24.30 byłoby dobrym. O 23 TVN24 ma godzinne podsumowanie dnia i WYDARZENIA Tv Biznes są, plus grubo po 24/1 WYDARZENIA TV4(powtórka z Polsatu głównego wydania o 18.50)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: michal » (czw) 17 lip 2008, 21:38

Kojarzycie może jak wyglądał Robert Kowalski, który podobno prowadził "Panoramę"? Z pewnością taka osoba pracowała w redakcji, bo znalazłem nawet potwierdzenia, na Wikipedii tę informację spory czas temu wpisała dość wiarygodna dla mnie osoba. Ale nie mogę tego chłopa przypisać do twarzy. W necie są zdjęcia aktora o tym imieniu i nazwisku, ale wątpię by tak zarośnięty gość prowadził program, choć w sumie Kozak też miał brodę... Nie, zdecydowanie go wykluczam.

Natomiast Wikipedia podaje też, że program prowadziła niejaka Joanna Kowalska. Też nie kojarzę, ale wydaje mi się, że edycję mogła wpisać osoba niewiarygodna. Choć nie twierdzę, że nie może być w tym racji. Pamiętam, że w latach 1992-1994 (tak mniej więcej) wydania w nocy oraz czasem rano prowadziła taka dość młoda pani (koło 30-tki) w długich czerwonych, a właściwie wiśniowych włosach. Nie wiem czy już o tym pisałem. Miała jasną cerę (acz z delikatnym rumieńcem), zazwyczaj była zaspana i często się w związku z tym myliła. Kiedyś widziałem ją jak w co drugim wejściu tłumiła wręcz ziewanie. Nie ma co się dziwić. Nocne wydanie Panoramy było emitowane z reguły grubo po północy, czasem nawet po 1:00 czy 2:00. Może to jest właśnie ta Joanna Kowalska?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: norbi » (pt) 01 sie 2008, 17:43

Michale w tej sprawie częściowo Ci pomogę :) pamiętam bowiem doskonale czasy kiedy prowadził "Panoramę" skądinąd mój imiennik Robert Kowalski. Powiem Ci, że długo on tam jednak nie posiedział, bo pamiętam go z jesieni roku 1999, no i w 2000 chyba też prowadził. Prowadził on na 100% wydanie wówczas jeszcze o 18.00 i prawdopodobnie o 16.00. A jak wygląda? Cóż - szczupły, krótko ostrzyżone ciemne włosy , w okularach , bez brody, niezarośnięty - wiek wówczas może z 27 lat może młodszy. jedno co najlepeij pamiętam, to jego bawienie się długopisem, zawsze po skończonym materiale, kiedy znów wchodził na ekran nie zdążył go położyć na stół, tylko trzymał go sobie w rękach i dopiero potem odkładał :)) tej drugiej prezenterki w ogóle nie kojarzę, za mały jeszcze jestem :)

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: Dawid_sc51 » (sob) 21 lis 2009, 2:02

http://www.youtube.com/watch?v=tNWUanK1 ... re=related
Jak nazywa sie ta prezenterka PANORAMY ??

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: michal » (sob) 21 lis 2009, 10:17

Dawid_sc51 pisze:http://www.youtube.com/watch?v=tNWUanK1 ... re=related
Jak nazywa sie ta prezenterka PANORAMY ??
Monika Jóźwik. Już się ktoś tu kiedyś o to pytał :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: Przemek » (wt) 24 sie 2010, 17:24

Od września do grona prowadzących wydanie o 18:00 dołączą Karolina Kozińska i Adam Krzykowski. Turski, Kutyna i Kielczyk zostają.

Ps. Mój tysięczny post : ))))

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: Dawid_sc51 » (wt) 24 sie 2010, 17:55

Karolina Kozińska może być ale Adam Krzykowski jakoś mi nie pasuje no ale trzeba zobaczyć jaki będzie ich debiut. No jedno wydanie programu informacyjnego a pięciu prowadzących to stanowczo za dużo. W takim razie powinni przywrócić też wydanie o godz. 22:00. To tyle z mojej strony.

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: janekpogwad » (pn) 29 lis 2010, 15:22

http://wiadomosci.onet.pl/media/znana-d ... omosc.html

Joanna Racewicz wraca do prowadzenia Panoramy

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: michal » (pn) 29 lis 2010, 15:24

Strasznie ich tam mało.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

pilnik1808
Chipsy przyszły
Posty: 65
Rejestracja: (sob) 30 paź 2010, 14:06
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Bydgoszcz
Lokalizacja: Włocławek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: pilnik1808 » (pn) 29 lis 2010, 15:29

Właśnie chciałem o tym napisać - ubiegłeś mnie :P
A skoro jesteśmy już przy tym temacie - prawdopodobnie Joanna Racewicz zagości w "Panoramie", ale tylko w wydaniu pobocznym, czyli tym o godz. 16:00. Widać ekipa na nowe wydanie się kompletuje. Ciekaw jestem, czym jeszcze nas zaskoczy Telewizyjna Dwójka?

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: Dawid_sc51 » (sob) 11 gru 2010, 19:51

Ja bym się cieszył gdyby Telewizyjna Dójka zaskoczyła nas wieczornym wydaniem Panoramy o normalnych godzinach powiedzmy 21:30 - 22:30.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: Przemek » (pn) 13 gru 2010, 7:19

Od 3 stycznia o 16:00 pierwsze wydanie programu "Panorama - Świat". Program ma się skupiać głównie na tematach zagranicznych, będzie emitowany od poniedziałku do piątku.

Awatar użytkownika
TiM
Przyjaciel
Posty: 759
Rejestracja: (pn) 03 maja 2010, 17:24
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Katowice
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: TiM » (pn) 13 gru 2010, 16:57

Coś mi się to nie podoba. Nie mogli po prostu dać drugiego wydania bez nazywania go tak tandetną nazwą? Ja bym bardziej widział te wydanie jako wydanie regionalne - czyli co dzieje się w Polsce.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: michal » (wt) 14 gru 2010, 10:28

Ciekawe czy będą konsekwentni i będa poruszać tylko zagraniczne tematy czy krajowe jednak też będą. Bo jeśli tak to z każdym tygodniem granica się będzie zacierać. Przecież jak się wydarzy coś złego w kraju, nie będzie wypadało zacząć od czegokolwiek innego.

Moim zdaniem program ten ostanie się najdalej tylko do wakacji. Potem pewnie będzie tu teleturniej albo powtórka Barw Szczęścia. To tylko pretekst by się pozbyć pasma rozłącznego i pozatrudniać kilka dodatkowych osób.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
TiM
Przyjaciel
Posty: 759
Rejestracja: (pn) 03 maja 2010, 17:24
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Katowice
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: TiM » (śr) 15 gru 2010, 7:47

To chyba oczywiste, że jeżeli coś ważnego stanie się w Polsce, to zaczną od tego 8-) Mam w ogóle nadzieję, że jednak tego 3 grudnia zobaczę ''Panoramę'' o 16:00 bez tego paskudnego dopisku :x.

ODPOWIEDZ