Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Prezenterzy Panoramy

Codziennie o 18:00 w TVP2.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: tobi » (ndz) 01 paź 2006, 13:14

Skandal, ale nie pierwszy i nie ostatni w tym kaczym kraju, w tej rządowej telewizji :x
Wraz z Dobrzynską była najlepsza.

Nie widze jej ani w WYDARZENIACH ani w TVN24.

Jakoś jej nazwisko i imię zawsze mi się kojarzył z PANORAMĄ.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: Przemek » (pn) 02 paź 2006, 6:38

Racewicz prawdopodbnie trafi do jakiegos damskiego pisemka, albo do kunkrencji. Wątpię aby dała się zdegradować jak (niestety) Holecka do Kuriera.

PS. W "Panoramie" nie pokazywali wczoraj tych ekranów po bokach. Akcja programu toczała się między stołem i tymi ekranami za Dobrzyńską, a podczas Sport Telegramu również nie pokazali tych ekranów po naszel lewiej stonie. Widocznie coś kombinuja.

Aivlis
Popisał/a już trochę
Posty: 503
Rejestracja: (śr) 04 sty 2006, 17:06

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: Aivlis » (śr) 04 paź 2006, 22:54

www.dziennikarze.info - zapominiałam powiedziec o moim wywiadzie z Martą Kielczyk :D
Powiem nawet, ze w TVP ludzie poza wizją są o wiele lepsi niż Ci z tvnu... Oczywiście w TVP też są jakies wyjątki, ale p. Marta wpadła do paczki z tymi, których miło będę wspominać jako rozmówców. W ogóle bardzo fajna z niej osoba, życzliwa, uczynna, poważnie podchodzi do tego, co robi (szybciej ja dostałam odpowiedzi, niz Ona ode mnie pytania). Bardzo miło ją zapamiętam, ogromny plus dla Niej, zresztą raptem 15 maili, a z poprawności językowej się trochę poprawiłam :D Pilnowałam się jak mogłam, zeby błędu nie zrobic zadnego (korekte w tunderbirdzie mam, ale składni zdań to ona nie sprawdza, więc pewnie tam językowa bomba się trafiła).

Poważne podejście do sprawy i szacunek dla tego, co robią inni ludzie i dla nich samych - za to cenię większość ludzi z TVP, m.in. własnie Martę Kielczyk, która jest naprawdę fajną osobą.

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: ArO » (czw) 05 paź 2006, 12:03

Dzisiejszy "Fakt" donosi, ze Ewa Godlewska jest w ciązy z Jeneralskim. Moge później dać skan jeśli to kogoś interesuje.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 05 paź 2006, 12:37

Dawaj, dawaj :D

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: ArO » (czw) 05 paź 2006, 13:03

Obrazek

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: tobi » (czw) 05 paź 2006, 22:53

Aivlis pisze:www.dziennikarze.info - zapominiałam powiedziec o moim wywiadzie z Martą Kielczyk :D
Powiem nawet, ze w TVP ludzie poza wizją są o wiele lepsi niż Ci z tvnu... Oczywiście w TVP też są jakies wyjątki, ale p. Marta wpadła do paczki z tymi, których miło będę wspominać jako rozmówców. W ogóle bardzo fajna z niej osoba, życzliwa, uczynna, poważnie podchodzi do tego, co robi (szybciej ja dostałam odpowiedzi, niz Ona ode mnie pytania). Bardzo miło ją zapamiętam, ogromny plus dla Niej, zresztą raptem 15 maili, a z poprawności językowej się trochę poprawiłam :D Pilnowałam się jak mogłam, zeby błędu nie zrobic zadnego (korekte w tunderbirdzie mam, ale składni zdań to ona nie sprawdza, więc pewnie tam językowa bomba się trafiła).

Poważne podejście do sprawy i szacunek dla tego, co robią inni ludzie i dla nich samych - za to cenię większość ludzi z TVP, m.in. własnie Martę Kielczyk, która jest naprawdę fajną osobą.

i tak niewybaczalne było odsunięcie Joanny Racewicz od prowadzenia PANORAMY
ale sami dołki sobie kopią. Gdyby nie Dobrzyńska, Kutyna, Turski i Kileczyk to program by już dawno był trupem.Choć, to 2kanał rządowej polskiejogólnodostępnej telewizji to największy ch am tam będzie puszczany.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: viper » (wt) 02 sty 2007, 22:27

Kogo widzielibyście w wydaniach weekendowych Panoramy, gdyby Turski odszedł? Może do wydań o 22.00 powróci Danuta Dobrzyńska?
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

POpieram
Przeciętniak
Posty: 156
Rejestracja: (wt) 02 sty 2007, 17:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: POpieram » (sob) 20 sty 2007, 10:19

Skoro Andrzej Turski odchodzi z Panoramy i nie ma już programu 7 dni świat, pewnie przejdzie do innej stacji... Nie pewnie, tylko na pewno. Wydaje mi się, że może to być TVN/TVN24; sam Durczok powiedział w Dzienniku, że Turski jest świetnym prezenterem i chętnie widziałby go u siebie. Ja jednak nie wyobrażam go sobie na tle Faktów... nie wiem jak wy. ;)

Vabrationek
Chipsy przyszły
Posty: 29
Rejestracja: (pn) 12 mar 2007, 8:31
Lokalizacja: Zgorzelec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: Vabrationek » (śr) 14 mar 2007, 17:32

Czyli jak odszedł Andrzej Turski to kto będzie prowadził główne wydania Panoramy w weekendy.
Vabrationek

iza_88
Chipsy przyszły
Posty: 31
Rejestracja: (pn) 22 sty 2007, 16:43

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: iza_88 » (śr) 14 mar 2007, 18:32

Vabrationek pisze:Czyli jak odszedł Andrzej Turski
Andrzej Turski ZOSTAJE w TVP !! podpisał nową umowe przynajmniej na rok :]
Everything is simpler than you think and at the same time more complex than you imagine

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: michal » (sob) 17 mar 2007, 20:15

Trochę nie rozumiem o co chodziło z tym Turskim. Wywalali go przecież, rozwiązali obowiązujący kontrakt, a jednocześnie w artykule na Wirtualnych jest napisane, że Wildstein mu obiecał prowadzenie większej ilości głownych wydań i to w dodatku w dni robocze. A także, że cały zespół Panoramy podpisał apel, aby prowadził właśnie więcej w tygodniu (Ziemiec też był za tym? ;) ). Jednak zmieniło się kierownictwo i Turski ciągle nie miał tego nowego kontaktu, więc był na lodzie, po czym na własną prośbę do Urbańskiego dostał nowy kontrakt na rok.

Trochę dziwny obieg spraw. To znaczy, że Turskiego ocalił ten apel zespołu, a Wildstein się ugiął i w dodatku Turski wyszedł na tym lepiej niż było?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Vabrationek
Chipsy przyszły
Posty: 29
Rejestracja: (pn) 12 mar 2007, 8:31
Lokalizacja: Zgorzelec

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: Vabrationek » (wt) 20 mar 2007, 15:50

Andrzej Turski zostaje w TVP!

Andrzej Turski, wieloletni pracownik TVP, miał odejść z telewizji pod koniec marca, bo Agencja Informacji na początku stycznia z niego zrezygnowała. Jednak ta sytuacja się zmieniła - już prezes Wildstein rozmawiał z dziennikarzem, jednak dopiero za Urbańskiego kontrakt podpisano.


„O swojej sytuacji, czyli o wygasaniu kontraktu na „Panoramy” z końcem marca, powiadomiłem Prezesa Andrzeja Urbańskiego, który zatelefonował do mnie z informacją, że przedłuża mi kontrakt. Na rok, dlatego, że ja sam uważam, iż po osiągnięciu wieku emerytalnego, mój pracodawca powinien mieć wolną rękę. Jeśli będzie chciał nadal mnie zatrudniać, to proszę bardzo, może przedłużyć kontrakt, a jeśli nie, to się elegancko żegnamy. Obecne kierownictwo AI, czyli dyrektor Jarosław Grzelak, podtrzymało pomysł, bym prowadził więcej „Panoram”. Rozmawiamy właśnie na ten temat i w tym tygodniu wszystko powinno być jasne” – powiedział wortalowi wirtualnemedia.pl Andrzej Turski.

W sprawie przywrócenia do „Panoramy” Turskiego i powierzenie mu prowadzenia większej ilości wydań dziennika, interweniował cały jego zespół redakcyjny, który już w połowie stycznia podpisał list skierowany do kierownictwa TVP w jego obronie.

źrodło http://www.tvpmaniak.pl/news.php?id=338 ... 1509e66dff
Vabrationek

kurosawa
Przeciętniak
Posty: 109
Rejestracja: (sob) 01 kwie 2006, 16:04

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: kurosawa » (wt) 20 mar 2007, 16:34

ALE ŚWIEŻA INFORMACJA! Dziecko, gdzie ty żyjesz, te info zostały podane kilka dni temu.
Nie no, po prostu neo...

And
Popisał/a już trochę
Posty: 430
Rejestracja: (czw) 23 lut 2006, 18:27

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: And » (pt) 14 wrz 2007, 14:26

Jak pewnie słyszeliście, wczoraj podane zostało, że Ziemiec przechodzi do Pulsu!
Dziwi mnie ta wszechobecna fascynacja Pulsem, już od paru lat słyszymy, jaką to potęgą medialną ma zrobić Puls ten Amerykanin.... A na razie guzik z tego wyszło. Już kiedyś Puls miał być potęgą medialną, za rządów aws i co z tego wyszło? Też się tak wszyscy rzucili do Pulsu, a potem wracali z podkulonym ogonem do dawnych pracodawców :]
  • Dziennik (14-09-2007), str. 11: "Puls przejął Ziemca"
    Autor: Barbara Sowa

    Krzysztof Ziemiec, popularny prezenter "Panoramy" w TVP2, rozstaje się z telewizją publiczną. Ma być jedną z twarzy dziennika telewizji Puls. Nie on jedyny. Stacja należąca do zakonu franciszkanów i magnata medialnego Ruperta Murdocha ściąga z rynku pracowników wszystkich serwisów informacyjnych.

    Krzysztof Ziemiec z TVP był związany od trzech lat, najpierw jako prezenter i wydawca głównego wydania "Wiadomości", potem prezenter "Panoramy". Karierę dziennikarską rozpoczynał w radiowej "Trójce" w 1994 r., z której odszedł do TVN24, a potem do TVP. Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, nie był związany z telewizją publiczną kontraktem, nie obowiązuje go więc zakaz współpracy z konkurencją, a jedynie miesięczne wypowiedzenie, które złożył wczoraj. Na wizji w nowym programie Ziemiec pojawi się prawdopodobnie już 28 października. Wtedy planowany jest start nowej ramówki Pulsu. Będzie jednym z głównych prowadzących dziennik, razem z Jackiem Karnowskim, który jest jednocześnie szefem reporterów. Obaj dziennikarze mają prowadzić program w parach, ale kto będzie im towarzyszył - jeszcze nie wiadomo.

    Nazwisko popularnego prezentera "Panoramy" nie zamyka listy osób, które dla Pulsu zostawiły swoich dotychczasowych pracodawców. Niedawno TVN opuściła dziennikarka i prezenterka pogody Maja Popielarska. Ale wzięciem cieszą się nie tylko znane twarze. - Odeszło też pięciu operatorów i grafik - przyznaje Adam Pieczyński, szef programowy TVN24. - Nasz kanał jest czymś w rodzaju stajni, gdzie szkoli się konie wyścigowe i nie unikniemy sytuacji, że co jakiś czas ktoś będzie robił zakusy na naszych "wychowanków" - dodaje. Pulsowi nie udało się jednak ściągnąć Patrycji Redo. Z kolei z "Wydarzeń" Polsatu do Pulsu przeszli reporterzy Piotr Maślak i Magdalena Mioduska. Stację opuścił też dziennikarz i prezenter "Sportu" Mariusz Jankowski, który w Pulsie pokieruje redakcją sportową. Wcześniej do ekipy nowego serwisu dołączyli prezenterka pogody TVP Katarzyna Trzaskalska i reporter "Wiadomości" Tomasz Lipko.

    Co ich wszystkich skusiło? W końcu Puls to nadal niszowa stacja. Na razie jej udział w rynku nie przekracza 1 proc., a sygnał dociera do około 16 proc. gospodarstw domowych w Polsce. - Na pewno ważne jest to, że za Pulsem stoi Rupert Murdoch, potentat medialny, który cieszy się olbrzymim szacunkiem - przyznaje Adam Szynol, medioznawca z Uniwersytetu Wrocławskiego. - Poza tym część z tych osób traktuje to ambicjonalnie jako zawodową szansę, by się sprawdzić i zaistnieć. Nie bez znaczenia są też pieniądze - dodaje Szynol.

    Dziennik Pulsu na antenie będzie się pojawiać o godz. 19.30. Zetrze się więc bezpośrednio z "Wiadomościami" TVP, ale ma być lżejszy, ciekawszy i będzie stronić od ciężkiej, politycznej tematyki.

    ***

    Barbara Sowa: Dlaczego odchodzi pan z ogólnopolskiego serwisu informacyjnego do telewizji o niewielkiej oglądalności?

    Krzysztof Ziemiec, były prezenter "Panoramy": Każdy dziennikarz potrzebuje zmian, chce czuć adrenalinę. Praca w startującym serwisie to właśnie takie wyzwanie i zapewne będzie mnie to kosztować dużo wysiłku i pracy, ale myślę, że warto. Telewizja Puls jest częścią firmy o globalnym zasięgu i nie należy tego lekceważyć. Myślę, że łatwiej podnieść wyniki oglądalności o 100 procent w przypadku kanału z kilkuprocentowym udziałem, niż podwoić publikę programu o dwudziestoparoprocentowym udziale w rynku.

    Miał pan dosyć nacisków politycznych w TVP?

    O "Panoramie" nie mogę złego słowa powiedzieć. U nas nie było mowy o żadnym sterowaniu, robiliśmy to, co sami zaplanowaliśmy na kolegium.

    Może poszło o pieniądze?

    Od TVP dostałem bardzo atrakcyjne propozycje, żebym został, także finansowe. Jednak już podjąłem decyzję. Rozstajemy się w zgodzie, choć kierownictwo ma do mnie żal, że zostawiłem ich na placu boju.
Źródło: Dziennik / tvp.pl

ODPOWIEDZ