Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Panorama - sprawy bieżące

Codziennie o 18:00 w TVP2.
mike
Chipsy przyszły
Posty: 68
Rejestracja: (pt) 13 cze 2008, 22:50
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#661

Post autor: mike » (sob) 24 sty 2009, 22:44

janekpogwad pisze:
michal pisze:Przy okazji muszę stwierdzić, że Paulina Drapała ma wadę wymowy - sepleni !
O tym ja ja gdzieś kiedyś już słyszałem. Podobno część jej uzębienia jest... sztuczna ! :x
ee to chyba plotki, przeciez by sie tym nie chwaliła raczej :] ale fakt, sepleni, czasem nie da sie sluchac

jadzia
Przeciętniak
Posty: 160
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 21:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#662

Post autor: jadzia » (sob) 24 sty 2009, 23:55

Widziałam dziś Panoramę... Wiecie, mam wrażenie, że Marcin Wikło to bardzo nieudolna kopia Jarosława Kusia...

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#663

Post autor: michal » (ndz) 25 sty 2009, 0:50

Przed chwilą pani Anna Waśkiewicz w swoim reportażu o wichurach w Europie powiedziała, że dotknięta nimi jest także południowo-wschodnia Francja. Jest to nieprawda, gdyż dotyczy to Francji południowo-zachodniej. Jest to o tyle kuriozalny błąd, że wymieniała nieczynne lotnisko w Bordeaux i zaburzenia w ruchu w Tuluzie. W żadnym wypadku na wschodzie te miasta się nie znajdują. Kielczyk w zapowiedzi mówiła poprawnie o Francji południowo-zachodniej.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#664

Post autor: Przemek » (pn) 26 sty 2009, 7:09

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/chce-w ... 87359.html

No tak... "Katarzyna Trzaskalska... i Krzysztof Ziemiec zapraszamy na główne wydanie Panoramy" :/

Niedługo zabraknie miejsca na wyrzutków z Pulsu, ciekawe gdzie wujek Karnowski ich przyjmie?

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#665

Post autor: michal » (pn) 02 lut 2009, 17:22

Pewnie już do wszystkich dotarła radosna nowina, ale na wszelki wypadek tu napiszę. Andrzej Turski niedawno został dziadkiem !
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
MS-WDC
Przeciętniak
Posty: 187
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 18:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#666

Post autor: MS-WDC » (śr) 04 lut 2009, 23:35

dziennikarze.info pisze: Turski zniknie z wizji?
04-02-2009 09:33

Andrzej Turski, jeden z najbardziej znanych dziennikarzy telewizji publicznej, nie będzie już prowadzić "Panoramy" TVP2 - donosi "Dziennik".

- Będzie mi żal, ale to nie moja decyzja. Po prostu nie dostałem propozycji prowadzenia popołudniowego wydania serwisu - powiedział gazecie Turski.

Jest jednak szansa na to, że dziennikarz nie zniknie z wizji. Szefostwo stacji rozważa przywrócenie magazynu "7 dni świat", którego gospodarzem był Andrzej Turski.

(Na podstawie: "Dziennik")
:( :( :( Czy to sen czy jawa?

Okropna decyzja . No ale mam nadzieję ze uda się z magazynem "7 dni świat"... Karnowski zyskuje u mnie wielką krechę.

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/artic ... kranu.html

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#667

Post autor: michal » (czw) 05 lut 2009, 21:08

Dziwię się trochę tym informacjom. Wyszły one 3 lutego po południu, a tymczasem on jeszcze tego dnia prowadził wydanie o 0:30 i bynajmniej się z widzami nie pożegnał. Niby czemu miałby przestać prowadzić wydanie już teraz i do końca marca pracować na zapleczu skoro jeszcze nocna "Panorama" będzie jakiś czas emitowana? Na stronach TVP jest zamieszczony program do 1 marca i jeszcze 1 marca jest planowana emisja tej "Panoramy". Może ktoś podjął jakieś zbyt pochopne wnioski w tym "Dzienniku". Bo to, że jak będzie jedno wydanie dzienne, to nie będzie go prowadzić Turski było jednak oczywiste. Fakt faktem, że wczoraj Panoramę prowadziła już Danuta Dobrzyńska, a z tego co pamiętam jak już Turski prowadził to trwało to ciagiem kilka dni, a do wtorku jeszcze za stołem siedziała Kielczyk...

Natomiast inna sprawa to to, że likwidacja nocnej Panoramy będzie się wiązała ze zwolnieniem co najmniej 15 osób w redakcji. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że wśród tych osób nie będzie Katarzyny Trzaskalskiej, Pauliny Drapały, Marka Pyzy, Marcina Szewczaka, Marcina Wikły czy Bartusia Wróblewskiego.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
MS-WDC
Przeciętniak
Posty: 187
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 18:25

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#668

Post autor: MS-WDC » (pt) 06 lut 2009, 12:04

Dziś w nocy był Turski i się jeszcze nie pożegnał, ale info jest potwierdzone, 5 innych wortali o tym trąbi.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#669

Post autor: michal » (pt) 06 lut 2009, 12:48

MS-WDC pisze:Dziś w nocy był Turski i się jeszcze nie pożegnał, ale info jest potwierdzone, 5 innych wortali o tym trąbi.
Tak, oglądałem to wydanie. Wszystkie te artykuły jednak mogą być powiązane z pierwszym pierdnięciem Dziennika i machina plotki ruszyła.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#670

Post autor: michal » (pt) 27 lut 2009, 23:39

Tak jak przypuszczałem Andrzej Turski cały miniony czas prowadził Panoramę i nie został odsunięty. Odejdzie wraz z zawieszeniem wydania. W niedzielę zostanie nadany ostatni raz. A ponieważ w weekendy gwiazdy nie pracują (choć może teraz będzie specjalny wyjątek), to możliwe, że pożegna się dzisiaj.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#671

Post autor: Ama18 » (sob) 28 lut 2009, 17:00

A mi się zdaje, że pan Turski zostaje w "Panoramie"...

Andrzej Turski poprowadzi weekendową "Panoramę" o 18:30

... chyba, że od tego czasu coś się zmieniło.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#672

Post autor: michal » (sob) 28 lut 2009, 20:26

Brak forum spowodował, że nie jestem na bieżąco.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Ama18
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 18 sty 2009, 15:10
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#673

Post autor: Ama18 » (pn) 02 mar 2009, 20:58

W zespole "Panoramy" robi się powoli ciasno, więc ktoś będzie musiał zwolnić miejsce . W zamian będziemy mieli jeszcze więcej irytującej Trzaskalskiej na ekranach :mur:

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#674

Post autor: michal » (pn) 02 mar 2009, 21:29

O tak, Trzaskalska to z pewnością była na czele stawki tych badań. No aż pękają zajady !

Z drugiej strony ta decyzja, choć z pewnością nie jest najlepsza, to jest najmniej bolesna dla pozostałych. Tylko Danuta z całej ekipy prezenterskiej potrafi wziąć mikrofon i zrobić materiał, więc znajdzie sobie tam w tej wcale nie nowej funkcji miejsce i uznanie. Reszta prezenterów to tylko czytacze, przy całym szacunku i sympatii dla Marty Kielczyk.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Dam
Chipsy przyszły
Posty: 51
Rejestracja: (ndz) 16 wrz 2007, 17:42

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#675

Post autor: Dam » (sob) 07 mar 2009, 20:02

A więc od poniedziałku do piątku o 18:30 prowadzą Kutyna, Trzaskalska i Kielczyk, a w weekendy Turski, a kto prowadzi flesze w Pytaniu na śniadanie ?

ODPOWIEDZ