Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

3 listopada

Codziennie o 18:00 w TVP2.
erkk
Chipsy przyszły
Posty: 49
Rejestracja: (sob) 06 wrz 2008, 21:21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: erkk » (pt) 31 paź 2008, 15:01

Oglądałem właśnie wywiad z J. Karnowskim i stwierdziłem, że jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Przemawia za tym m.in. to, że widzi błędy w obecnym wyglądzie programu i chce dużych zmian.

Nie ukrywam, że zobaczyłbym zegar przed czołówką, ale nie "firmowy" TVP tylko taki jak ma np. Heute na niemieckim odpowiedniku Dwójki - ZDF. Brakuje mi również wydań o 16.00 i 22.00. Przynajmniej to drugie mogliby przywrócić, bo od kiedy zlikwidowano Puls Raport nie ma wieczornych dzienników w stacjach ogólnopolskich.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: viper » (pt) 31 paź 2008, 16:24

W informacji ze strony wirtualnemedia.pl padła nazwa Mojotribe - firmy odpowiedzialnej za nową grafikę w Panoramie. Ma swoją stronę: www.mojotribe.eu
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Poland » (pt) 31 paź 2008, 16:34

erkk pisze:Nie ukrywam, że zobaczyłbym zegar przed czołówką, ale nie "firmowy" TVP tylko taki jak ma np. Heute na niemieckim odpowiedniku Dwójki - ZDF. Brakuje mi również wydań o 16.00 i 22.00. Przynajmniej to drugie mogliby przywrócić, bo od kiedy zlikwidowano Puls Raport nie ma wieczornych dzienników w stacjach ogólnopolskich.
Jeśli chodzi o zegar to masz na myśli taki jak w Wydarzeniach ??
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: michal » (pt) 31 paź 2008, 17:28

MS-WDC pisze:Przecież wymienili Trzaskalską... Mam nadzieję, że Drapała będzie tam miała zastępstwa tylko w ostateczności, wolę ją jako reporterkę. Natomiast co z Kielczyk? :( Zostanie jej tylko wydanie nocne na spółkę z Turskim?
Jest drugi jeszcze artykuł na Wirtualnych Mediach gdzie Turski i Kielczyk są wymieniani jako prezenterzy o 0:30. Mnie to się podoba, gdyż właśnie to wydanie najcześciej oglądam, zresztą i tak ja sobie zarządzam ramówką, gdyż korzystam tylko z iTVP. Jest tam napisane "między innymi", więc Drapała i Kozińska też się tam pewnie czasem pojawią. No i jeszcze jest wydanie poranne. Tam też pewnie się będą pojawiać ww. panie.
MS-WDC pisze:Ciekawe czy Olimpia Górska - Żukowska będzie się pojawiać w Panoramie...
Pewnie nie, i moim zdaniem dobrze. Nie można być w rozkroku.

Moja opinia. Budowanie pozycji programu w oparciu o panią Trzaskalską jest z góry skazane na niepowodzenie. Pani Kutyna jak już wcześniej pisałem ma pewnie taką umowę i nic sie z tym przypadkiem nie da zrobić. Jedyne nadzieje widzę w Danucie Dobrzyńskiej, ale to zaledwie 1/3 pozytywnego zespołu ;) Także w moich oczach wydanie jest spisane na straty. No i ciekawe gdzie wcisną Ziemca jak wyzdrowieje (właściwie pewne, że na 18:30). Ekipa się rozrasta, zobaczycie, że jeszcze jednego kolesia z Pulsu ściągnie i wprowadzi duety :D
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Poland » (pt) 31 paź 2008, 17:34

Może i to dobrze dla drugiego serwisu pani Olimpii czyli Kroniki TVP Kraków bo będzie go więcej razy prowadzić.
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: michal » (pt) 31 paź 2008, 17:41

Jeszcze jedno. Karnowski ma silną presję na zwiększenie oglądalności. Mówi o zdynamizowsniu serwisu, że chce, aby "Panorama" była czasem oburzona, zdegustowana, potępiająca czy coś takiego. Dlaczego nie użył jednego czasownika, który by zastąpił wszystkie te epitety? Brzmi on "stabloidyzować".
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: kamil » (pt) 31 paź 2008, 19:21

michal pisze:Ekipa się rozrasta, zobaczycie, że jeszcze jednego kolesia z Pulsu ściągnie i wprowadzi duety
Którego ''kolesia'' masz na myśli?

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: Poland » (pt) 31 paź 2008, 20:28

Chyba pana Maślaka ma na myśli :P Według mnie to jeszcze powinien sprowadzić Olubińską. I wtedy to już by był Puls Raport 2 :)
Poland - Aktywnie najlepszy

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: kamil » (pt) 31 paź 2008, 21:27

Maślak jest obecnie naczelnym ''Męskiej rzeczy'' i nie sądzę, by miało się to zmienić w najbliższym czasie. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że lepszej funkcji od kierowniczej, po prostu nie ma.
A Kaśka Olubińska to by bardziej pasowała do ''Kawy czy herbaty?''.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: michal » (sob) 01 lis 2008, 1:25

norbi pisze:Karnowski stwierdził, że obecne studio wygląda jakby "miało 20 lat " :D
Było o wiele lepsze niż to co za prywatne ogromne pieniądze, bez przetargów itd. zaoferowano widzom w Puls Raporcie.
kamil pisze:Którego ''kolesia'' masz na myśli?
Nie myślałem o nikim konkretnym.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: Przemek » (sob) 01 lis 2008, 8:17

Obrazek

Dwie miernoty i tylko w Dance nadzieja... :/

erkk
Chipsy przyszły
Posty: 49
Rejestracja: (sob) 06 wrz 2008, 21:21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: erkk » (sob) 01 lis 2008, 9:01

Jeśli chodzi o zegar to masz na myśli taki jak w Wydarzeniach
niezupełnie. Szczerze mówiąc wolałbym zegar analogowy, taki jak już podałem wcześniej przykład ma Heute.
Jeśli mowa o twarzach programu to jestem za Dobrzyńską, bo swietnie prowadzi program i za Trzaskalską (również podoba mi się Panorama w jej wykonaiu), ale jeśli chodzi o Kutynę to w mojej opinii jest to błąd. Znacznie badziej wolałbym zobaczyć Turskiego, albo Kielczyk, a Kutynę dać np. na 0.30.

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: Poland » (sob) 01 lis 2008, 10:59

Dziś w "Echu Panoramy" była prapremiera nowego studia Panoramy. Jaka szkoda ze ten program nie jest na ITVP bo bym sobie zobaczył to studio w akcji przed poniedziałkiem.
W którym Serwisie Info była mowa o nowym studiu Panoramy ??
Poland - Aktywnie najlepszy

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: norbi » (sob) 01 lis 2008, 15:06

to prawda Michale - studio Puls Raportu - to było dopiero dno, a PANORAMIE wówczas wystarczyłaby tylko zmiana podłogi i stołu na szklany i to studio byłoby jednym z najlepszych w kraju. Moim zdaniem Karnowski to pieniacz, dużo gada, a mało robi by tę kobyłkę jaką jest PANORAMA podnieść na nogi. Karnowski podsypał jej trochę kiepskiego owsa z PULS RAPORTU i postawił pseudo stajnię, która dubluje wszytskie jakie są obecnie w TVP. Do tego woźnica Karnowski - odgraża się, że jego kobyłka prześcignie POLSATOWSKĄ klacz :x , którą pieczołowicie wypielęgnował niegdyś niejaki LIS, a którą dziś zarządzają mądrzy ludzie jak Gugała czy Grzegorz Kozak, który niegdyś pracowali w stajni Augiasza jaką jest TVP. Woźnico Karnowski, pamiętaj, że na kiepskim owsie daleko nie ujedziesz, a w 3 miesiące nie zrobisz z kobyłki klaczy na Służewiec.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: michal » (sob) 01 lis 2008, 16:47

Zdjęcie, które wstawił Przemek nawet jest ciekawe. Dużą rolę zapewne będzie odgrywało to co będzie wyświetlane za plecami (w jakim kolorze) oraz pewnie też światło. Zwróciłem też uwagę na paznokcie Danuty Dobrzyńskiej. Na prawej dłoni są albo świeżo obcięte, albo ... obgryza ! No chyba, że tak zdjęcie wyszło, ale u Trzaskalskiej jest OK. Lewa dłoń wygląda na w porządku.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ