Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Capsy z Wiadomości (by Aro)

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: michal » (śr) 08 lut 2006, 15:14

Fajna była ta pozycja na koniec - wyprostowany jak nigdy i z położonymi dłońmi jedna na drugiej. :D Akurat tego kapsa tutaj nie ma. Widać teraz po fakcie, że trochę emocjonowało go to wejście i że szykowało się jakieś oświadczenie. Potem jednak zaczął mieszać w kartkach, czyli i było już jak zwykle, dopóki się nie pożegnał.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: michal » (pn) 27 lut 2006, 23:29

Rzepczak jeszcze na kapsach nie było ;)


Obrazek

Obrazek

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Ania » (pt) 03 mar 2006, 2:05

1. Michale karta TV ???? :D
2. A co ona niby robi ??? prowadzi Waramosci :/ ??? od kiedy :> ???
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 03 mar 2006, 8:27

To chyba stary caps. Rzepczak jest korespondentką w Rzymie.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: michal » (sob) 04 mar 2006, 0:41

Ania pisze:1. Michale karta TV ???? :D
Tak.
Ania pisze: 2. A co ona niby robi ??? prowadzi Waramosci :/ ??? od kiedy :> ???
To kaps z zeszłego roku. Zrobiłem z magnetowidu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: michal » (ndz) 05 mar 2006, 0:25

And pisze: A mógłbyś napisać coś więcej? To znaczy, chociaż jakie to było wydanie? Bo przypuszczam, że nie główne :sad: Albo przynajmniej mniej więcej z jakiego okresu to może być (np. z którego kwartału)?
Rzepczakową jako prowadzącą Wiadomości odnotowaliśmy dwa razy. Zapewne przymierzała się to bycia stałą prezenterką i trenowała w wydaniach, które mają najmniejszą oglądalność, czyli sobota rano (w wydaniach południowych był już prezenter od wydania głównego), ale wyskoczyła jej propozycja zostania rzymską korespondetką.

Pierwszy raz zauważył ją Przemek 16 kwietnia 2005. O 13:00 podmieniła ją Gawryluk.

Na zdjęciach są Wiadomości z 2 maja 2005 roku też o godzinie 8:00. Jest to co prawda poniedziałek, ale z powodu długiego weekendu obowiązywała ramówka jakby sobotnia. O 13:00 za stołem był już Ziemiec. Później już się nie pojawiła.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: michal » (czw) 15 cze 2006, 0:03

Ostatnio bardzo lubię ogladać w Wiadomościach Dorotę Gawryluk. Wygląda świetnie i bardzo dobrze prowadzi. 12 czerwca była dodatkowo naprawdę bardzo ładnie ubrana. Chciałbym aby ona prowadziła Wiadomości codziennie, bo gdy jest ona potrafię je obejrzeć bez irytacji. Ziemiec i Wysocka są cały czas od października 2004 tak samo beznadziejni i nadal czytają zdania jak automaty - nie słuchają chyba siebie, sypią się, bo że czytają bezmyślnie jak leci na promterze, nie zachowując przecinków, kropek i akcentów. Byle do końca, ale przecież widz słucha tego co oni mówią (w końcu na tym polega oglądanie Wiadomości) i na pewno wychwytuje tym samym ich tandetę. Poza tym do tego wszystkiego Wysocka nie jest ładna i ma oprócz dukania kilka innych głupich zwyczajów podczas czytania, np. takie jakby wywinięcie ustami przed wyemitowaniem materiału :/ Nie zawsze to robi, ale często. Odbieram to jako ulgę, że dojechała szczęśliwie (lub nie) do końca i może się już odstresować podczas materiału przed kolejną zapowiedzią.

Zdjęcia Gawryluk z 12 czerwca:

Obrazek

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 18 cze 2006, 18:12

Michale nei mogę zgodzić się z Twoją oceną Ziemca. Moim zdaniem jego zachowanie nei ma nic wspólnego z Twoim opisem. Pamiętam go jeszcze z TVN24 i dobrze wiem, że jako radiowiec potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji. Pomyliłeś go chyba z prezenterami polsatowskich Wydarzeń - Gugała i Grabarczyk. Nikt nie czyta tak fatalnie jak właśnie ta para. Dziwię się, że Lis w ogóle wpuścił ich na wizję. Grabarczyk z ogromnym trudem czyta każdą informacje - brakuje jej tchu, syczy, chrypie, pije wode i stęka jak na mękach. Gugała natomiast to pan "zacięta płyta" - zatnie się przy jednej zapowiedzi, zaczerwieni, zatnie znowu, spojrzy w kartki, znowu zatnie, spróbuje powiedzieć coś od siebie, wreszcie czyta od początku.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: Ania » (ndz) 18 cze 2006, 20:39

Michale ja z koleji sie 100 % zgadzam :] Ziemiec w tvn 24 był swietny teraz ledwie poprawny :/ Jedynie Gawryluk słucham z przyjemnoscią :)

Ale to fakt że Gugała i Grabarczyk rządzą ;) szczególnie ona... przecież tego sie słuchać nie da :/
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: ArO » (pt) 23 cze 2006, 12:15

Obrazek

Dziś w "Wiadomościach" transmitowano konferencje prasową Zyty Gilowskiej. Pytania dziennikarzy juz tylko na TVP 3.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: michal » (ndz) 08 paź 2006, 0:26

Już dosyć dawno zauważyłem, że kiedy moja karta telewizyjna otrzyma za dużo jednocześnie zadań zrobienia kapsów naraz, to trochę wariuje i robi mniej więcej co dziesiąte zdjęcie z zieloną powłoczką. Te zdjęcia zawsze odrzucałem jako "fake", ale dzisiaj jakoś mi się spodobały. Wyglądają jak z jakiegoś starego telewizora, może np. z odbiornika Wisła ;)

Obrazek

Obrazek

To są zdjęcia z dzisiejszych Wiadomości. Mam jeszcze zdjęcie z 22 czerwca, które ja sobie nazywam "Ziemiec Krzywousty". Obraz tez nie jest za ciekawy, bo źle była ustawiona antena, ale minka została uchwycona ;)

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: ArO » (pn) 09 paź 2006, 12:16

Obrazek

Rączka w gipsie?

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: Ania » (pn) 09 paź 2006, 13:06

EEEEEE ??? i tak z ręką w gipsie prowadzi :D ?
^@^
Obrazek

kuba_lodz
Przeciętniak
Posty: 113
Rejestracja: (czw) 19 sty 2006, 14:49
Lokalizacja: Lodz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: kuba_lodz » (śr) 11 paź 2006, 19:09

To się nadawało do Łapu-Capu :P Pierwszy raz widzę coś takiego. Fajnie to wygląda ;)
:x

kurosawa
Przeciętniak
Posty: 109
Rejestracja: (sob) 01 kwie 2006, 16:04

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: kurosawa » (śr) 11 paź 2006, 19:31

kuba_lodz pisze:To się nadawało do Łapu-Capu :P Pierwszy raz widzę coś takiego. Fajnie to wygląda ;)
"Nadawało do łapu-capu" :/ Ale smieszne, nie? ;/ Po prostu jej sie cos stało i dobrze, ze wrocila z urlopu i znow prowadzi program. co z tego, że rąsia w gipsie? Nie ma sie cos cieszyc, tak mysle:/ :/

ODPOWIEDZ