Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wiadomości - sprawy bieżące

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2191

Post autor: norbi » (czw) 13 sie 2009, 8:22

Zgadzam się z Tobą, lecz akurat Kraśki to nie dotyczy, bo jego artykulacja jest na dobrym poziomie.

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2192

Post autor: Dawid_sc51 » (śr) 26 sie 2009, 18:57

Dorota Wysocka-Schnepf dziś poprowadzi "Wiadomości". Nareszcie.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2193

Post autor: michal » (pn) 31 sie 2009, 19:47

A jak myślicie, kto poprowadzi jutrzejsze Wiadomości? Pytanie wydaje się oczywiście retoryczne. Myślę, że wystawianie prezentera dumnego jak paw w taki dzień jest co najmniej niewskazane.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2194

Post autor: viper » (wt) 01 wrz 2009, 19:14

Dzisiaj Kraśko - specjalne wydanie z Westerplatte. Zapowiedział go Czyszkowski w wydaniu o 12:00.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2195

Post autor: norbi » (śr) 02 wrz 2009, 21:49

Czy ktoś jest może zorientowany, kto prowadził dzisiejsze główne wydanie o 19.30?

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2196

Post autor: michal » (śr) 02 wrz 2009, 22:08

norbi pisze:Czy ktoś jest może zorientowany, kto prowadził dzisiejsze główne wydanie o 19.30?
Pani mówiąca "Dobry wieczórrrrrrrrrrrrr".

A tymczasem informacje o odejściu/odsunięciu/zwolnieniu Górskiej stały się potwierdziły. W wydaniu o 15:00 pożegnała się z widzami i to z naprawdę wielką klasą. Mam nadzieję, że nie sprawdzi się scenariusz wprowadzenia na jej miejsce Zdziechowskiej :(

Wydanie o 15:00:
http://www.tvp.pl/tvpinfo/wiadomosci/wi ... 92009-1500
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2197

Post autor: norbi » (czw) 03 wrz 2009, 16:49

Czyżby panią, którą mówi "Dobry wieczórrrrrrrr" jest Dorota Wysocka Michale? :)?

PS
A Górskiej rzeczywiście szkoda, bo była bardzo dobrą reporterką, ale cóż takie mamy obecnie władze na Woronicza. Jedyne za co można ich pochwalić, to należyte i godne uczczenie w TVP 70. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej, w której za Kwiatkowskiego, czy Dworaka nie mówiono o niej prawie wcale.

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2198

Post autor: kamil » (pt) 04 wrz 2009, 14:56

Mam nadzieję, że nowe władze w TVP zaczną od rozliczenia Farfała za te zwolnienia grupowe. Nikt nie patrzy na dorobek zawodowy czy nawet sytuację rodzinną, a jedynie realizuje własne 'widzimisie'. Wczoraj dowiedziałem się, że pracę w ''Wiadomościach'' straciło 28 osób, a na ich miejsce przyjęto... 21 nowych.
Joanna Górska to kolejna - po Adrianie Klarenbachu, Edycie Lewandowskiej i Beacie Chmielowskiej-Olech - osoba, której naprawdę szkoda.

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2199

Post autor: viper » (pt) 04 wrz 2009, 19:32

Powinni zwolnić Kraśkę - on absolutnie nie nadaje się do Wiadomości.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2200

Post autor: Dawid_sc51 » (pt) 04 wrz 2009, 22:53

I jeszcze Wyszyńską i Czyszkowskiego.

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2201

Post autor: zielarz155 » (pt) 04 wrz 2009, 23:15

viper pisze:Powinni zwolnić Kraśkę - on absolutnie nie nadaje się do Wiadomości.
W żadnym wypadku! Dla mnie jest on twarzą programu - prowadzi wydania spoza studia oraz w różne święta. Do jego akcentu czy dykcji nic nie mam. Równie dobrze można zaproponować zwolnienie Durczoka z Faktów czy Gugały z Wydarzeń.

Dzisiaj zauważyłem, że powrócił flesz głównego wydania Wiadomości. Jest emitowany ok. 18:55. Realizacja jest taka: prezenter siedzi (albo stoi, nie przyjrzałem się dokładnie) przy stole, na ekranie tylnoprojekcyjnym (tym, co normalnie wyświetla "reżyserkę") wyświetlany jest obrazek dotyczący najważniejszego tematu dnia, a na dole jest belka "Dziś w Wiadomościach" (albo jakoś inaczej, nie pamiętam dokładnie) z logiem :w: po prawej stronie. Czołówka i tyłówka taka jak we fleszach KcH, z tym, że tyłówka nie posiada napisów.

erkk
Chipsy przyszły
Posty: 49
Rejestracja: (sob) 06 wrz 2008, 21:21

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2202

Post autor: erkk » (pt) 04 wrz 2009, 23:17

kamil pisze: Wczoraj dowiedziałem się, że pracę w ''Wiadomościach'' straciło 28 osób, a na ich miejsce przyjęto... 21 nowych.
Informację tą podano w Wydarzeniach Polsatu.
Co do Wiadomości to moim zdaniem program jest coraz słabszy. Jeśli chcą utrzymać pozycję lidera to potrzebna jest porządna renowacja, ale nie z tzw. klucza partyjnego (co niestety jest w mediach codziennością...).

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2203

Post autor: norbi » (sob) 05 wrz 2009, 13:23

Dzisiejsze wiadomości o 13.00, które przed chwilą obejrzałem to jakiś kompletny skandal. Najpierw długie oczekiwanie na relację Stańczyka z Afganistanu, a potem kiedy wreszcie już się pojawił relacja została przerwana a w jej miejsce poszedł obraz z POLSATU, który w tym czasie emituje jakiś idiotyczny film :x Żeby tego było mało po pogodzie wyemitowano kolejny materiał, który zapraszał an specjalny film o Michaelu Jacksonnie, który dziś wyemituje Jedynka. A na samym końcu była już kompletna maskarada - Hładki który prowadził to wydanie kiedy leciały już napisy końcowe wykonał jakiś przedziwny gest czyniąc z siebie jeszcze większego błazna niż jest, kiedy natrętnie podlizuje się widzom swoimi prostackimi i idiotycznymi frazesami.

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2204

Post autor: Kasztelan » (sob) 05 wrz 2009, 15:50

Zapomniałeś jeszcze dodać, że pod koniec łączenia z Afganistanem było słychać kilkukrotnie dźwięk błędu znany z Windowsa XP. No cóż. Dźwięk był przynajmniej adekwatny do dzisiejszego wydania :w:
d. YT:bartusgo

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2205

Post autor: viper » (sob) 05 wrz 2009, 16:28

zielarz155 pisze:
viper pisze:Powinni zwolnić Kraśkę - on absolutnie nie nadaje się do Wiadomości.
W żadnym wypadku! Dla mnie jest on twarzą programu - prowadzi wydania spoza studia oraz w różne święta. Do jego akcentu czy dykcji nic nie mam. Równie dobrze można zaproponować zwolnienie Durczoka z Faktów czy Gugały z Wydarzeń.
Tyle że Durczok i Gugała znają się na swojej robocie - długo prowadzili Wiadomości TVP. Nie można porównywać do nich Kraśki, bo tak samo można porównać weselnego grajka do Chopina. Kraśko nie ma pojęcia o informacji w telewizji publicznej.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ