Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wiadomości - sprawy bieżące

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1621

Post autor: norbi » (śr) 27 sie 2008, 10:55

mnie chodzi tylko o to, by nie zapychać forum zdjęciami, które ilustrują odchylenie kamery o 5 milimetrów w studiu, bo w końcu ile można patrzeć na tę pakamerę, zresztą jak te zdjęcia aż tak bardzo was jarają to załóżcie sobie nowy wątek pt. AWARIE WYSIĘGNIKÓW I KAMER W STUDIU WIADOMOŚCI TVP, tak będzie chyba najlepiej dla ludzkości...

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1622

Post autor: kamil » (śr) 27 sie 2008, 11:28

Na początku sierpnia czytałem, że Dorota Wysocka jest w ciąży. Prawda to?

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1623

Post autor: michal » (śr) 27 sie 2008, 12:09

kamil pisze:Na początku sierpnia czytałem, że Dorota Wysocka jest w ciąży. Prawda to?
Myślę, że tak, bo widać, że przybrała na wadze w sposób typowo ciążowy ;) Poza tym ciągle zakrywa brzuch podkładką.

Co do zdjęć - to zawsze było tak, że wstawialiśmy tu usterki techniczne, błędy graficzne, ciekawostki, niusy oraz merytoryczne braki czy przekłamania w materiałach. Było też miejsce na platfusowe żale, lewicową propagandę oraz inne polityczne frustracje. Wszystko w jednym ;) I nikt się nigdy nie czepiał.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1624

Post autor: zielarz155 » (śr) 27 sie 2008, 23:30

Pewnie zauważyliście, że od jakiegoś czasu konwencję wyborczą demokratów w USA relacjonuje Piotr Kraśko. Miejmy nadzieję, że zostanie w Ameryce do zakończenia tamtejszych wyborów prezydenckich, to nie będzie prowadził Wiadomości :x

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1625

Post autor: michal » (czw) 28 sie 2008, 0:02

Z pewnym opóźnieniem obejrzałem wydanie główne z 15 sieprnia, które prowadził Kulczycki. Bardzo udane wydanie. Zdobyliśmy wtedy pierwsze medale na olimpiadzie i były relacje ze Święta Wojska Polskiego. Na koniec jeszcze raz bez komentarza pokazali defiladę, która odbyła się z tej okazji ulicami Warszawy. Bardzo fajny patriotyczny moment. Super, że taką defiladę po latach zorganizowano. Można się było poczuć naprawdę dumnym z bycia Polakiem.

A na koniec wydania bardzo zgrabnie i sprawnie przekazane informacje o kaprysach pogodowych (poczatek trąb i grad jak ziemniaki, infomacja z ostatniej chwili o karambolu na autostradzie A4 spowodowanym przez trąbę).
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1626

Post autor: norbi » (czw) 28 sie 2008, 10:18

więc trzeba było obejrzeć jeszcze FAKTY z 15 sierpnia, to dopiero zobaczyłbyś porządnie zrobiony program informacyjny.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1627

Post autor: michal » (czw) 28 sie 2008, 12:51

Dziękuję. Nie interesują mnie tematy typu króliki na cmentarzu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1628

Post autor: janekpogwad » (czw) 28 sie 2008, 15:23

Właśnie! Mnie też nie interesują jakieś tam FAKTY. Gdybym chciał, to bym napisał co tu o nich myślę, gdyby nie ŚP Marcin Pawłowski :( A ten Durczok zgłupiał totalnie. Nie dość, że dostał drugie życie od JP2 (a Pawłowski nie był u Papieża i co się z nim stało...), to jeszcze teraz na niego bluzga i pracuje w Tusk Vison Network.

KACZORY GÓRĄ!!! :x

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1629

Post autor: zielarz155 » (czw) 28 sie 2008, 16:14

Jakie tam Kaczory?? Ja od jakiegoś czasu porównuję Wiadomości, Fakty i Wydarzenia i nie dostrzegam między nimi żadnych różnic w rzetelności przekazywanych informacji.

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1630

Post autor: zielarz155 » (czw) 28 sie 2008, 19:38

Dziś główne wydanie Wiadomości puścili bez forszpanu. Od razu zaczęli od wiadomości o różnicach zdań prezydenta i premiera. Nie było też lotu kamerowego, tylko od razu najazd na Lisową. Chyba faktycznie zepsuł im się dźwig.

norbi, nie bulwersuj się, że znowu piszę o usterkach technicznych. Głównie mi chodziło o brak forszpanu, a z tym dźwigiem to tak przy okazji. Zresztą, jak pisze Michał - do tego służy ten wątek - do dyskusji ogólnej na temat Wiadomości.

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1631

Post autor: norbi » (śr) 03 wrz 2008, 13:55

obiektywnie rzecz biorąc, Wiadomości trzeba tylko pochwalić za to, że trzeci tydzień pod rząd prowadzi je Hanna Lis. Tematy są dosyć ciekawe, dużo jest problematyki społecznej i to mi się podoba, no a poza tym - sama prowadząca jest najbardziej doświadczona z tego grona.

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1632

Post autor: zielarz155 » (śr) 03 wrz 2008, 15:16

norbi pisze:Wiadomości trzeba tylko pochwalić za to, że trzeci tydzień pod rząd prowadzi je Hanna Lis.
Bo Kraśko relacjonuje wybory w USA :x Miejmy nadzieję, że tam pozostanie na dłużej :x Jak sobie pomyślę, co on zrobił z Wiadomościami 27 maja 2008... :evil: Czy Wiadomości kiedykolwiek wrócą do prowadzenia na siedząco? :mur:

mike
Chipsy przyszły
Posty: 68
Rejestracja: (pt) 13 cze 2008, 22:50
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1633

Post autor: mike » (czw) 04 wrz 2008, 11:33

Mnie te pseudo zmiany jakos nie ruszaja. Dopóki nie podkreca reporterów to tylko kosmetyka. Materialy sa nudne i zachowawcze

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1634

Post autor: michal » (pn) 08 wrz 2008, 19:59

Bardzo dobrze się dzieje. Po weekendzie spędzonym z Małgorzatą Wyszyńską (od piątku), także z nią rozpoczynamy tydzień. Reklama programu autorskiego pewnego męża nie znalazła miejsca w zawartości programu informacyjnego - była dopiero po tyłówce.

W samym programie poświęconym znowu głównie Gruzji z racji zatrzymania polskiej ekipy była jedna nieciekawa wpadka. Wyszyńska po wypowiedziach Urbańskiego i Tuska kiedy już była na wizji z Piotrem Góreckim (w celu przeprowadzenia rozmowy) wykrzykiwała "Koniec!? Tak!?"
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1635

Post autor: Kasztelan » (śr) 10 wrz 2008, 20:33

Dziś nie obyło się bez drobnych wpadek.W trakcie materiału o pedofilach przed wypowiedzią ministra sprawiedliwosci na pół sekundy pojawił sie zegar, a muzyka z forszpanu poleciała za wcześnie, gdy kończono materiał słowami ''.... ......,Wiadomości'' leciała już muzyka.Przed czołówką był Rybnik.Przy okazji dodam,że od tygodnia można zobaczyć śląskie miastezka
d. YT:bartusgo

ODPOWIEDZ