Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wiadomości - sprawy bieżące

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1591

Post autor: norbi » (sob) 16 sie 2008, 11:37

trudno mi cokolwiek na ten temat powiedzieć, gdyż od kilku miesięcy nie oglądam FAKTÓW, bo poprostu tam gdzie mieszkam nie ma tvn - u. Ale dobrze, że Jadzia się pojawiła, bo wczoraj o niej nawet myślałem o niej, że z pewnością będzie dobrze poinformowana z racji swoich znajomości na placu powstanców co dzieje się z doniedawną korespondentką TVP W Londynie - Katarzyną Nowicką oraz pogodynkiem Waldemarem Doleckim. JADZIU jeśli wiesz, to podziel się z nami tą wiedzą.

Któś
Chipsy przyszły
Posty: 12
Rejestracja: (czw) 10 lip 2008, 21:12

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1592

Post autor: Któś » (sob) 16 sie 2008, 11:49

norbi pisze:pogodynkiem Waldemarem Doleckim.
Waldemar Dolecki to już trochę czasu jest w Polsat News. ;)

jadzia
Przeciętniak
Posty: 160
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 21:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1593

Post autor: jadzia » (sob) 16 sie 2008, 12:39

norbi pisze:trudno mi cokolwiek na ten temat powiedzieć, gdyż od kilku miesięcy nie oglądam FAKTÓW, bo poprostu tam gdzie mieszkam nie ma tvn - u. Ale dobrze, że Jadzia się pojawiła, bo wczoraj o niej nawet myślałem o niej, że z pewnością będzie dobrze poinformowana z racji swoich znajomości na placu powstanców co dzieje się z doniedawną korespondentką TVP W Londynie - Katarzyną Nowicką oraz pogodynkiem Waldemarem Doleckim. JADZIU jeśli wiesz, to podziel się z nami tą wiedzą.

Nie bardzo wiem :) tylko z plotek :) ponoć chcą Nowicką, Adamczyka i Rzepczak wymienić na kogoś innego. ale podpytam trochę :)

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1594

Post autor: norbi » (ndz) 17 sie 2008, 13:47

Z góry dziękuję Jadziu, ale gdyby potwierdziły się te plotki w stosunku do Adamczyka, to byłby to katastrofalny błąd ze strony TVP, Adamczyk, to jeden z najlepszych reporterów i korespondentów w historii Wiadomości, więc bardzo mnie to dziwi. Hmmm a Nowicka? myślę, że doskonale sprawdzała się w serwisie zagranicznym, jak i w roli reportera, którym była przez pewien czas, a co do jej obecności w Londynie zbytnio się nie wypowiadam, bo była tam krótko, ale jkichś wielkich owoców jej pracy, to tam nie zauważyłem. więc podpytaj trochę, może czegoś się dowiemy :)

jadzia
Przeciętniak
Posty: 160
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 21:23

Fakty VS. Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1595

Post autor: jadzia » (ndz) 17 sie 2008, 23:38

wejdzie na forum "Faktów" na tvn24.pl i obaczcie jakie cięgi zbierają... szczególnie za olimpiadę. ludzie porównują Sianeckiego do Kusia.

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1596

Post autor: norbi » (pn) 18 sie 2008, 10:44

wejdziemy Jadziu, ale teraz muszę wam się pochwalić, że mam chyba zdolności telepatyczne, bo od kilku dni wspominam już o długo niewidzianej Katarzynie Nowickiej - a tu masz, wczoraj właśnie zrobiła reportaż do głównego wydania (oby tak dalej pani Kasiu). pozatym wspominałem też o Galimskim w kontekście Czyszkowskiego, i ten pierwszy o dziwo też się wczoraj pojawił...(na szczęście tym razem nie katował nas widokiem swojej twarzy) Teraz nie zdziwiłbym się, gdyby pogodę zapowiedział nam W. Dolecki :smile:

Któś
Chipsy przyszły
Posty: 12
Rejestracja: (czw) 10 lip 2008, 21:12

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1597

Post autor: Któś » (pn) 18 sie 2008, 10:52

norbi pisze:Teraz nie zdziwiłbym się, gdyby pogodę zapowiedział nam W. Dolecki
Czytałeś mój post, który naskrobałem wyżej??? :>

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1598

Post autor: michal » (wt) 19 sie 2008, 9:04

14 sierpnia w głównym wydaniu Wiadomości Piotr (a może lepiej Peter) Kraśko powiedział, że do Gruzji przyjechały już konwoje z międzynarodową pomocą humanitarną "między innymi amerykański". Była to zapowiedź do materiału Piotra Góreckiego, w którym jednym z głównych zagadnień był przywóz pomocy z Polski naszym rządowym samolotem.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1599

Post autor: norbi » (wt) 19 sie 2008, 16:02

tak, czytałem, i wiem, że jest w polsat news, w każdym razie niepowetowaną stratą dla tvp jest tam jego obecność

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1600

Post autor: michal » (wt) 19 sie 2008, 21:28

norbi pisze:od kilku dni wspominam już o długo niewidzianej Katarzynie Nowickiej - a tu masz, wczoraj właśnie zrobiła reportaż do głównego wydania (oby tak dalej pani Kasiu).
Nie wiem jak dzisiaj (te wydanie zobacze dopiero jutro), ale następnego dnia również się pojawiła. Chyba była lub jest w ciąży. Jest wyraźnie przytyta i cycata. Zaraz zrobię fotki ;)

I już są.

17 sierpnia
Obrazek

18 sierpnia
Obrazek

EDIT

Zacząłem się wkręcać ponownie w oglądanie Wiadomości. Aż tu dziś niemiła niespodzianka :/ STOP.
Ostatnio zmieniony (wt) 19 sie 2008, 23:21 przez michal, łącznie zmieniany 1 raz.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1601

Post autor: michal » (śr) 20 sie 2008, 11:03

Jarosław Kuś, którego jadzia tutaj tak uwielbia prezentuje się bardzo niekorzystnie na wizji. Wygląda na wymiętolonego. W Pekinie kiedy nadaje do głównych Wiadomości jest już 1:30, a potem od rana nastepnego dnia przez cały dzień trwają zawodu. Z pewnością ma jakichś współpracowników, ale watpię, żeby odpypiał, skoro olimpiada to wielkie wydarzenia, które może już mu się przytrafić. Z drugiej strony przecież sport to także piwko itp. zwłaszcza jak są sukcesy. Czasami odnoszę wrażenie, że mimo tego, że jest w pracy to sobie nie odmówił.

Co do programu to w poniedziałek złoty medal zdobył Blanik. Z Kusiem Wyszyńska połączyła się po materiale. Rozmawiała z nim o tym jakie są jeszcze szanse medalowe Polaków i Kuś wskazywał na nasze drużyny. W okienku siatkarze, a podpis w ogóle nie nawiązywał do tematu rozmowy i zdjęć.

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1602

Post autor: norbi » (śr) 20 sie 2008, 12:36

oj ja bym MICHALE tak nie przesadzał z tym wyglądem Kusia. nie jest kobietą, więc wcale mu sie nie dziwię, że nie spędza godzin w charakteryzatorni przed wejsciem na żywo. myślę że z jego aparycją wcale nie jest zle - spójrz sobie lepij na krzysztofa galimskiego - to dopiero zenada dla TVP i jej widzów. A co do Nowickiej to faktycznie jest jakoś podejrzanie otyła :] w materiale mieliśmy przyjemnośc oglądania jej bardzo korpulentnych nóg na co z pewnościa zwrócił uwage michał lecz to przemilczał :D a tak poza tym tematem to wczoraj oglądałem fakty prowadzone przez durczoka i tylko utwierdziłem się w przekonaniu ze załoga obecnych wiadomości daleko odstaje od tej w faktach - jak sie widzi kolende zaleską, płuskę, czy prosieckiego to od razu widać że to starzy wyjadacze znający się na temacie, szkoda, że TVP, pozbyła się takich tuz...a teraz ledwo zipie na pani bogunieckiej, malinowskiej czy krawczyku...

norbi
Coś z niego/niej będzie
Posty: 365
Rejestracja: (czw) 22 maja 2008, 19:02

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1603

Post autor: norbi » (śr) 20 sie 2008, 15:05

To skandal ! Dzisiejsze główne wydanie WIADOMOŚCI, będzie nadane o 19.55, a nie jak ma to zawsze miejsce o 19.30. Okazuje się, że dla prezesa TVP, ważniejszy jest towarzyski mecz polskiej reprezentacji z Ukrainą, aniżeli główny program informacyjny, który na domiar złego swoje opoznienie będzie miał w dzień podpisania umowy z Amerykanami o budowie w Polsce elementów amerykanskiej tarczy antyrakietowej. ...w polskiej telewizji od dawna nie działo się dobrze, ale teraz to co wyprawia urbański i ta banda debili, przerasta już wszystko

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1604

Post autor: michal » (śr) 20 sie 2008, 15:10

19:30 to faktycznie święta godzina, ale piszesz tak jakby nigdy nie było takich przesunięć w historii ;) Zresztą dzisiaj i tak jest Hanka. Nawet o północy mogą ją puścić :P
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

jadzia
Przeciętniak
Posty: 160
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 21:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1605

Post autor: jadzia » (czw) 21 sie 2008, 8:25

michal pisze:Jarosław Kuś, którego jadzia tutaj tak uwielbia prezentuje się bardzo niekorzystnie na wizji. Wygląda na wymiętolonego. W Pekinie kiedy nadaje do głównych Wiadomości jest już 1:30, a potem od rana nastepnego dnia przez cały dzień trwają zawodu. Z pewnością ma jakichś współpracowników, ale watpię, żeby odpypiał, skoro olimpiada to wielkie wydarzenia, które może już mu się przytrafić. Z drugiej strony przecież sport to także piwko itp. zwłaszcza jak są sukcesy. Czasami odnoszę wrażenie, że mimo tego, że jest w pracy to sobie nie odmówił.

Obrazek
Gdybyś spał 5 godzin na dobę to też byś kiepsko wyglądał :) Live jest późno w nocy czasu pekińskiego, a zawody zaczynają się rano. I NIE MA TAM WSPÓŁPRACOWNIKÓW. jest sam- to wiem na pewno. A Kuś wygląda raczej normalnie, bez fajerwerków, jak Bohatkiwicz czy Krawczyk. Wolę normalnego Kusia niż przestylizowaną Wyszyńską :) poza tym ważne, że nie gada głupot jak dziennikarz konkurencyjnej stacji :) z resztą on tez nie jest wyspany :) A z tym okienkiem "Złoty Blanik" to faktycznie wtopa :)

ODPOWIEDZ