Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Wiadomości - sprawy bieżące

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1231

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 29 lis 2007, 9:14

Łukasz Słapek nie pracuje już w Wiadomościach. Polecam lekturę dzisiejszej Gazety Wyborczej oraz Dziennika. W cywilizowanym kraju Kotecka i Mateja dostałyby zakaz wykonywania zawodu,a prezes Urbański musiałby podać się do dymisji. W cywilizowanym. Zresztą do tego trzeba mieć też honor, a takie pojęcie nie jest chyba znane wyżej wymienionym...
PRZEGLĄD PRASY. Dziennikarz TVP Łukasz Słapek, który we wtorek stracił pracę w "Wiadomościach", twierdzi, że kierownictwo wymagało od niego, by w kampanii wyborczej przygotowywał informacje kompromitujące PO - czytamy w "Dzienniku". Miała go do tego namawiać wiceszefowa Agencji Informacji TVP Patrycja Kotecka. Według Słapka, obiecała dostarczyć wszystkie dokumenty potrzebne do zrobienia materiału i dobrze za to zapłacić. "Były momenty, kiedy dochodziło do sytuacji bliskich korupcji" - mówi zwolniony dziennikarz.
vide :arrow: http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 17152.html

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1232

Post autor: Ania » (pt) 14 gru 2007, 15:17

Dorota Warakomska na żywo

Serdecznie zapraszamy na Internetowe Spotkanie Na Żywo z Dorotą Warakomską, które rozpocznie się dzisiaj o godzinie 14.30.

Zobacz Dorotę Warakomską na żywo

Dorota Warakomska - dziennikarka, autorka programów telewizyjnych i artykułów prasowych, podróżniczka. Obsługiwała najważniejsze wydarzenia polityczne i gospodarcze w Polsce i na świecie, przez 4 lata była korespondentem w USA, prowadziła najważniejsze programy informacyjne: Wiadomości i Panoramę.



Ostatnio pisze o swoich wyprawach w miesięczniku turystycznym „Podróże”. O swoich pasjach - podróżach i fotografowaniu, jak i o pracy reportera opowie podczas dzisiejszego spotkania.
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1233

Post autor: michal » (sob) 22 gru 2007, 16:01

Wczoraj jadąc do domu widziałem na ścianie plakat (billboard) z Wiktorem Baterem i hasłem reklamowym "Wszędzie tam gdzie rodzi się informacja".

Kojarzę, że mieliśmy na forum temat od tego typu niusów, ale nie mogę oczywiście go znaleźć :zly: Jakie inne osoby znalazły się tych na plakatach? Wysocka? Kulczycki?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

dawidTVP
Chipsy przyszły
Posty: 43
Rejestracja: (ndz) 09 gru 2007, 21:00

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1234

Post autor: dawidTVP » (sob) 22 gru 2007, 16:10

Niedaleko mnie jest Na takim plakacie Urszula Rzepczak obok mapa świata i Koloseum. i haslo "Wszędzie tam gdzie rodzi się informacja".

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1235

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 23 gru 2007, 10:46

Na plakatach są chyba tylko reporterzy - innych osób nie widziałem. Trafiłem na Batera, Rzepczak, Kraśko; podobno miała być Wajda i Szczepański.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1236

Post autor: Przemek » (ndz) 23 gru 2007, 10:51

kisiel205 pisze: Suchacka - BARDZO TAK (wymienić za Świąca !!)
Ta Pani jest koszmarna- zła prezencja, ubiór, dykcja. 'Wiadomościowy' Gugała. :x Za to Świąc wprost przeciwnie.

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1237

Post autor: Poland » (ndz) 23 gru 2007, 18:55

Ale przynajmniej nadrabia urodą !! Ja jestem jej fanem.
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1238

Post autor: Przemek » (ndz) 23 gru 2007, 19:04

Urodę to ma Marta Trzebiatowska (aktorka) czy Beata Chmielowska. Ta Pani nie ma nic. Ubiera się jak moja babcia. Dno :/

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1239

Post autor: Przemek » (wt) 01 sty 2008, 10:20

Jak informuje Internet w Gwiazdy Tańczą na Lodzie 2 wystąpi Jarosław Kulczycki :/ Żal... Jeszcze niech Pochanke zacznie tańczyć na parkiecie, a Hanka śpiewa w Polsacie :/

Dam
Chipsy przyszły
Posty: 51
Rejestracja: (ndz) 16 wrz 2007, 17:42

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1240

Post autor: Dam » (czw) 10 sty 2008, 20:26

No brava dla dyrekcji Wiadomości - nie będzie Piotra Świąca

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1241

Post autor: michal » (wt) 29 sty 2008, 8:24

Maciej Dolega prezentował dziś pogodę w "Kawie czy Herbacie".
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

carton92
Chipsy przyszły
Posty: 19
Rejestracja: (czw) 17 sty 2008, 23:48

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1242

Post autor: carton92 » (ndz) 10 lut 2008, 20:36

http://pl.youtube.com/watch?v=QFGIllc_R ... re=related

A tutaj znalazłem Piotra świaca, jak jeszcze pracował w oprawie TVP1

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1243

Post autor: Ania » (pn) 11 lut 2008, 14:26

o_O ...
Piotr Kraśko poprowadzi "Wiadomości"?
(Dziennik.pl, Alka/11 lutego 2008 12:30)

Piotr Kraśko będzie negocjował w sprawie prowadzenia głównego wydania "Wiadomości" w telewizyjnej Jedynce.

Piotr Kraśko/ fot. Tomek Piekarski/ mwmedia


Kraśko przyjedzie do Polski jeszcze w tym miesiącu, by rozmawiać w tej sprawie z prezesem TVP Andrzejem Urbańskim. Jeśli dojdą do porozumienia, Kraśko pojawi się na wizji jako prezenter "Wiadomości" w kwietniu. Tymczasem dziennikarz jest korespondentem TVP w USA od połowy 2005 roku. Jego kontrakt zakończy się w połowie 2008 roku.

- Po odejściu Doroty Gawryluk żaden z prowadzących serwis nie stał się naturalnym liderem i twarzą "Wiadomości". Tymczasem konkurencyjne "Fakty" w TVN mają bardzo mocny tandem prowadzących - Justynę Pochanke i Kamila Durczoka - a polsatowskie "Wydarzenia" - Jarosława Gugałę. Władze TVP chcą to zmienić - komentuje "Dziennik". Kraśko miałby jednak również jeździć po świecie jako reporter.

- Słyszałem o tym pomyśle - komentuje Jarosław Grzelak, dyrektor Agencji Informacji, odpowiedzialnej za "Wiadomości".

Jedynkowy serwis informacyjny traci ostatnio na oglądalności i wiarygodności. Odeszło z niego wielu dziennikarzy - Jacek Karnowski, Tomasz Lipko i Marcin Leśkiewicz - ze względu na wyraźnie ukierunkowane sympatie polityczne swoich szefów.
Genialnie po prostu... coraz lepiej...
^@^
Obrazek

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1244

Post autor: Dawid_sc51 » (pn) 11 lut 2008, 20:14

To może niedługo sam o.dyrektor poprowadzi Wiadomości w ramach współpracy TVP z TV Trwam.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1245

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 11 lut 2008, 20:37

Widzowie dzisiejszego głównego wydania Wiadomości nie usłyszeli o zarzutach radia RMF, nie usłyszeli również powalającej z nóg odpowiedzi Jarosława K. Gratulujemy doboru tematów. Nazwisko wydawcy pokazywane jest na końcu programu - kto nie widział niech sprawdzi. Dodam tylko, że ten pan nie pracuje długo w redakcji.

ODPOWIEDZ