Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Mariusz Max Kolonko nowym pracownikiem TVN??

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: tobi » (śr) 30 mar 2005, 20:41

doktorfaustus1 pisze:W?aśnie - prima aprilis.
Czyli doktorze FAKTY mówią same za siebie. ?adne prima aprillis :roll: Co z tą akredytacja Kolanko.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 30 mar 2005, 21:08

Widz?, że ?ukasz ma już k?opoty ze zrozumieniem czytanego tekstu, a Wydarzenia produkowane sa przez Pieczy?skiego...
Niepewny jest los dziennikarza TVP Mariusza Kolonko. Przypomnijmy, że 31 marca ko?czy mu się kontrakt z TVP, który nie zostanie przed?u?ony. Tymczasem podpisaniem umowy Kolonko nie jest zainteresowana ?adna inna telewizja.

- Doceniam profesjonalizm i osiągni?cia Pana Mariusza jednak nie prowadzimy z nim rozmów w sprawie pracy dla naszej stacji. Nie mamy takich planów - powiedział Adam Pieczy?ski, wiceprezes TVN24 ds. programowych.

Równie? Polsat nie chce Kolonki.

- Jedyne co mo?emy potwierdzi? to, że Mariusz Max-Kolonko dzwoni? do nas. Obecnie naszym korespondentem w USA jest Jaros?aw Anders, jesteśmy z niego bardzo zadowoleni i nie zamierzamy rezygnowa? ze wspó?pracy z nim - powiedział nam Hubert Kubacki, Sekretarz Redakcji "Wydarzenia".
?ró?o wirtualnemeida.pl

Mam wiec ma?e pytanko - w którym miejscu Pieczy?ski mówi o telefonie od Kolonko?

Polecam równie? storn? oraz wyniki pewnej sondy.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... 20710.html

Lukasz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Lukasz » (czw) 31 mar 2005, 0:59

A co to Faustuszku znowu wymyśli?eś? że tylko WirtualneMedia mają patent na przekazywanie wypowiedzi Pieczy?skiego? Ja WM nie czytam (napisa?em Ci w PW dlaczego). T? wypowied? widzia?em gdzie indziej. Ju? prawie 1:00 i nie chce mi się szuka?, ale jutro wklej? linka. Coraz bardziej absurdalne rzeczy wymyślasz... Od miesi?cy nie byłem na WM. Ale wiem, Ty lubisz takie skompromitowane media...

Proponuje się już tu nie k?óci?, bo niektórzy naszych k?ótni nie lubią. A nie chcia?bym Wam odstraszy? tych, którzy dawniej pisali na tvn.tivi.pl, a teraz (ze wzgl?du na mnie pewnie) się przenieśli tutaj...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 31 mar 2005, 12:09

Nie interesuje mnie dzia?alnoś? plagiatorska szefa wm.pl - teraz linki do jego portalu są nawet na stornach Gazety Wyborczej.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: Ania » (czw) 31 mar 2005, 20:00

hehe jak to nie ??? wszyscy lubimy te wasze k?ótnie ciekawiej jest :D
^@^
Obrazek

Lukasz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: Lukasz » (czw) 31 mar 2005, 23:22

Niektórzy lubią, niektórzy nie.skasowane przez administracje Jeśli idzie o k?ótnie to wol? tutaj zmierzy? się z Faustuchem ni? "tam". Bo przynajmniej tutaj to on jest moderatorem, a ja tylko szarym, g?upim u?ytkownikiem, który nie musi liczy? się z tym co można, a czego nie.

Wracając do tematu Kolonki, to jeszcze nie znalazłem, ale daje Ci Faustuchu s?owo honoru, że była taka wypowied?. Może jeszcze ją znajd?, bo wciąż szukam. I tam też było powiedziane, że Max zajmie się tym, co robi? do tej pory poza pracą w TVP, czyli wspó?pracą z ameryka?ską telewizją.
__________
Edit -Ania ?ukaszu odsy?am ci? do dzia?u Info... tam jest krótka notka na temat takich z?ośliwych uwag... nie skasuje posta bo dalej napisa?eś o Kolonko ale prosz? na drugi raz nie obra?a? innych forumowiczów...

Edit ?ukasz, dobrze Aniu. O Kolonce napisa?em specjalnie, bo znam te myki i wiem, że byście skasowali gdyby nie to. :D

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 01 kwie 2005, 14:44

Mariusz Max Kolonko jeszcze korespondentem TVP w USA
Na wniosek dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Andrzeja Cudaka jeszcze o miesiąc została przed?u?ona umowa z Mariuszem Maxem Kolonko – korespondentem TVP w Stanach Zjednoczonych. Dotychczasowa, już o rok przed?u?ona umowa wygas?a 31 marca 2005 roku.

Obecnie trwa ocena kwalifikacyjna osób, które zg?osi?y się do wewnętrznego konkursu na stanowisko korespondenta politycznego w Waszyngtonie i Londynie.

Jednocześnie TVP S.A. podtrzymuje z?o?oną Mariuszowi Maxowi Kolonce propozycj? dalszej wspó?pracy i przygotowywania ciekawych korespondencji ze Stanów Zjednoczonych
http://tvp.pl/3569,20050401192302.strona

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: michal » (czw) 02 cze 2005, 17:18

TVP go definitywnie po?egna?o, TVN zdecydowanie odmówi? i nadal stawia na niezbyt ciekawą i wyrazistą S?awi?ską, a Polsat, mimo że wspomina?, i? mają już Andersa, podobno się waha czy Maxa nie zatrudni?. Fajnie by było. Wydarzenia by?yby dla mnie jeszcze ciekawsze, bo Anders to jednak tylko komentator na tle Bia?ego Domu.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#24

Post autor: Ania » (czw) 16 cze 2005, 19:40

A Max w Polszmacie :D

www.media.bo.pl
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
krisso
Chipsy przyszły
Posty: 79
Rejestracja: (pt) 05 sie 2005, 13:37
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

re

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#25

Post autor: krisso » (czw) 11 sie 2005, 11:58

Jak nieoficjalnie dowiedział się dziennik Super Express, do informacyjnego teamu telewizji Polsat: Tomasza Lisa oraz Hanny Smoktunowicz ma dołączyć była gwiazda Telewizji Polskej - Mariusz Max Kolonko.

Jak informuje dziennik były korespondent Telewizji Polskiej w Stanach Zjednoczonych ma wesprzeć Polsatowskie Wydarzenia oraz poprawić program publicystyczny, który podobno ma być największym hitem stacji.

ÂŹródło: www.tvp.webstrefa.net
Lis, Smoktunowicz, a teraz Kolonko - to ludzie którzy zaczynali w TVP. Teraz już jako znani odchodzą
KONSTYTUCJA RP z 2 Kwietnia 1997 Art. 54, punkt 1:
"Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji"

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: re

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#26

Post autor: michal » (czw) 11 sie 2005, 13:50

krisso pisze: Jak informuje dziennik były korespondent Telewizji Polskiej w Stanach Zjednoczonych ma wesprzeć Polsatowskie Wydarzenia oraz poprawić program publicystyczny, który podobno ma być największym hitem stacji.
Bardzo mnie cieszy ta informacja. Jednak ciekawe jak będzie te informacje wspierać. Jako korespondent w USA, jako lotny korespondent, jako reporter w Polsce czy może jako prowadzący? Może zrobią Wydarzenia English na Polsacie 2? :)

A co to znaczy poprawić program publicystyczny? że w "Co z tą Polską?" będzie coś robił? A może chodziło o poprawę oferty w zakresie programów publicystycznych i że będzie miał coś nowego? Ale wtedy, to w USA lub gdzie indziej to raczej korespondentem nie będzie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Gość

Re: re

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#27

Post autor: Gość » (czw) 11 sie 2005, 13:54

michal pisze: Bardzo mnie cieszy ta informacja. Jednak ciekawe jak będzie te informacje wspierać. Jako korespondent w USA, jako lotny korespondent, jako reporter w Polsce czy może jako prowadzący? Może zrobią Wydarzenia English na Polsacie 2? :)

A co to znaczy poprawić program publicystyczny? że w "Co z tą Polską?" będzie coś robił? A może chodziło o poprawę oferty w zakresie programów publicystycznych i że będzie miał coś nowego? Ale wtedy, to w USA lub gdzie indziej to raczej korespondentem nie będzie.
Myśle, że najlepiej byłoby gdyby pozostał w USA

Awatar użytkownika
krisso
Chipsy przyszły
Posty: 79
Rejestracja: (pt) 05 sie 2005, 13:37
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

Re: re

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#28

Post autor: krisso » (czw) 11 sie 2005, 13:57

Anonymous pisze:Myśle, że najlepiej byłoby gdyby pozostał w USA
Mogłby zostać prezenterem. Byłoby śmieszniej. Kolonko w garniturze :twisted:
KONSTYTUCJA RP z 2 Kwietnia 1997 Art. 54, punkt 1:
"Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji"

hajl_giertisch

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#29

Post autor: hajl_giertisch » (czw) 11 sie 2005, 14:40

wszelki szacunek medialny jaki miał u mnie Kolnko to już streacił, miało to miejsce po festiwalu w soposocie, który prowadzil wspolnie z Monika Luft, stary playboy myślący, że jest naprawde kims wielkim

Awatar użytkownika
krisso
Chipsy przyszły
Posty: 79
Rejestracja: (pt) 05 sie 2005, 13:37
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#30

Post autor: krisso » (czw) 11 sie 2005, 14:53

hajl_giertisch pisze:wszelki szacunek medialny jaki miał u mnie Kolnko to już streacił, miało to miejsce po festiwalu w soposocie, który prowadzil wspolnie z Monika Luft, stary playboy myślący, że jest naprawde kims wielkim
co on takiego wyprawiał ????
KONSTYTUCJA RP z 2 Kwietnia 1997 Art. 54, punkt 1:
"Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji"

ODPOWIEDZ