Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Zamach terrorystyczny w Londynie - relacje TVP.

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#46

Post autor: Przemek » (czw) 21 lip 2005, 15:36

Czy?by dalszy ciąg dramatu w Londynie??

O 15 rozpocz??y się normalnie i sko?czy?y normalnie \\' z Kasią werner. O Lodnynie wspomniano na początku tylko obrazki z Londynu. Po \\' na TVP1 pasek z newsami.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#47

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 21 lip 2005, 16:36

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Capsy wykona? ArO - serdecznie dzi?kuj?.

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#48

Post autor: Marcin » (czw) 21 lip 2005, 16:41

Reakcja TVP3 jest ?enująca (patrz to co napisa? wy?ej kwiatek ^). Ja rozumiem, że na szcz?ście nikt nie zginą?, ale to nie jest powód, ?eby tak informowa? o tym widzów. O 15:37 w?ączam na Kurier i pieprzą o polityce. No gratuluj?. Jak teraz Faustus usprawiedliwisz TVP? Ja nie ka?? im gada? o tym cały czas, ale niech też nie przeginają w drugą stron?!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#49

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 21 lip 2005, 16:51

A po co mam ich usprawiedliwia?? Widocznie powiedzieli o tym w ciągu pi?ciu pierwszych minut programu. Skąd wiesz o czym mówili wcześniej? H?? Wyobra? sobie, że nie trzeba epatowa? krwią i zdj?ciami cierpienia. Nie trzeba równie? przeciąga? programu na się?, jeśli nic więcej nie da się powiedzień. Tym bardziej jeśli jest to program 10 minutowy. Trzeba natomiast przekazywa? wszystkie informacje. Czemu np Fakty nie poinformowa?y w sobot? o odnalezieniu się dwóch osób z Polskie w Londynie? Rozumiem nie było krwi i ?ez, nie było relacji sąsiadów z ulicy i zap?akanej rodziny. Kilkadziesiąt minut temu w?ączy?em na TVN24 - J?drzejowska nie mówi?a, a krzycza?a jak w jakimś transie. Rozumiem, że jest podniecona, ale moim zdaniem przesadza. Zaproponowa?bym jej troch? spokoju.

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#50

Post autor: Marcin » (czw) 21 lip 2005, 16:54

J?drzejowska przesadza - jak zwykle, ale tylko dlaego, że jest beznadziejna. Wiadomo jednak znacznie więcej, ni? powiedzieli w Wiadomościach. Naprawd? reakcja beznadziejna. W Faktach nie powiedzieli o odnalezieniu się 2 osób i tego nie pochwalam. :]

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#51

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 21 lip 2005, 17:29

Widzowie TVP o bombach mogli dowiedzień się z
1) \\` o 15.00 - potem pasek informacyjny
2) Kuriera o 15.30 i 16.30 - od 15.00 pasek - często zmieniany
3) Panoramy o 16.00
4) Teleexpressu o 17.00
5) Prosto w oczy o 17.20

Czy? trzeba więcej? A może powinni po?ączy? anteny na cały tydzień? H?? Polsat da? tylko jedno wydanie Wydarze? - informacja na początku, powtórzona pod koniec programu przez Kutyn?. Natomiast TVN - cóz oto co dawa? TVN...
15.30 - Gorzka zemsta
16.25 powórka Najs?abszego ogniwa
17.15 - serial dla kretynów - W11

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#52

Post autor: Marcin » (czw) 21 lip 2005, 17:42

W newsie skrytykowa?em brak specjalnych Faktów. OK - wydania te były, ale są one standardem, więc powiedzień musieli. Chodzi o to, że informacji tych było mało - za mało. :?

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#53

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 21 lip 2005, 17:56

Marcin pisze:Niestety w Polsce nie pojawi?o się ani jedno specjalne wydanie Faktów, Wiadomości, Kuriera, Panoramy, czy Wydarze?. Informacji z Londynu w popo?udniowych wydaniach dzienników było jak na lekarstswo.
za www.tvn.tivi.p

Mam rozumie?, że tak jak \\` Panorama czy Wydarzenia były też popołudniowe Fakty?
Widocznie nie mieli o czym informowa? - gadające g?owy odstraszają widzów, a TVN24 przez większoś? programu i tak powtrza?a t? samą informacj? - wszak innych nie było. W dodatku nie oni odkryją kto sta? za zamachem, a Scotland Yard.

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#54

Post autor: Marcin » (czw) 21 lip 2005, 18:14

Skoro Faktów popo?udniowych w wakacje nie ma, a wy?ej napisane, że specjalnych wyda? nie było, to chyba rozumie się samo przez się, że Faktów popo?udniowych nie było. W popo?dniowych dziennikach - tych któe oczywiście były!

gosc

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#55

Post autor: gosc » (czw) 21 lip 2005, 18:36

Mi się J?drzejowska dzisiaj podoba?a. I nie zgadzam się z tym, że krzycza?a. Owszem była podniecona tym co się dzieje ale nie be?kota?a i mówi?a jak najbardziej z sensem!
J?drzejowska jest 100 razy lepsza od co nie których dziennikarzy TVP!!!!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#56

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 21 lip 2005, 18:57

A czy ja napisa?em, że jest od kogoś gorsza? Ta pani jest mi zupe?nie oboj?tna (w odróżnieniu do wielu fanó TVN - vide inne forum) - po prostu stwierdzam, że krzycza?a i powinna popracowa? nad emisją g?osu.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#57

Post autor: michal » (czw) 21 lip 2005, 20:55

Nie wiem o co ca?e zamiesznie. Nic się przecie? nie ma ?adnej tragedii, więc po co wydania specjalne. Takie wydania nadają powag? sytuacji, uświadamiają, że wydarzy?a się jakaś wa?na lub z?a rzecz, a w rzeczywistości z tego co piszecie wybuch?y dwie ma?e bombki i jedna osoba ranna. Obejrza?em Wiadomości o 15:00, póŸniej przeczyta?em pasek Kuriera i jeszcze na koniec Wydarzenia 15:45, po czym poszed?em na rower, bo okazało się, że nic się nie dzieje. A tu, a w?ąściwie na forum TVN taka chaja.

Ok, jak mieliście ochot? to igrzyska mieliście na TVN 24. Wyda? specjalnych nie trzeba było robi? nigdzie. Z tego za?o?enia wyszed? także TVN. A na forum TVN TIVI to juz tak wszyscy się plują na TVP, że słów brak. Po co gada? jedno i to samo skoro nic się w?aściwie nie wydarzy?o. Na trzech antenach w planowych serwisach co pół godziny informacja na pierwszym miejscu była w tym przypadku wystaczająca. Ludzie przyszli z pracy i chcą obejrzeć sobie ulubione pozycje programowe, a nie ogląda? obrazki z Londynu z komentarzem, że nic się nie sta?o, ale musimy robi? show, zmienia? ramówk? i przerywac program, bo inaczej dzieci będą niezadowolone i będą się plu? na forach.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#58

Post autor: ArO » (czw) 21 lip 2005, 22:27

Micha? zgadzam sie z Tobą. Chcia?bym zauwazy?, ze pasek na TVP3 pojawi? sie już jakis czas przed Wiadomościami o 15 i stąd sie dowiedziałem o bombach. Zaraz potem pojawi? sie pasek na TVP1. Nie bardzo rozumiem po co ta cała afera z przerywaniem programów.


Czyta?em forum TVN.tivi i musze przyznac, ze coraz bardziej mi zal tych ludzi zapatrzonych ślepo w TVN. Ich rozmowy na forum wyglądają tak:


Post 1:

Wiecie ten TVN to jest taki fajny

Post 2:

No co Ty przeciez TVN jest najlepszy nie fajny

Post 3:

Ludzie, co Wy gadacie przecie? TVN jest super git, wypasiony

Post 4:

Koleś bzdury gadasz bo TVN jest super hiper wypasiony i koniec. Rozumiesz :?:

Post 5:

Ludzie wy sie mylicie. TVN jest boski super hiper wypasiony na maksa

Post 6:

Normalnie czyta? tego nie mogę :!: TVN jest przeciez super hiper wypasiony na maksa az szczena odpada.


Myśl?, że ten krótki zarcik w pe?ni oddaje sytuacj? panującą na tamtym forum.

Marcin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#59

Post autor: Marcin » (pt) 22 lip 2005, 9:43

michal pisze:Nie wiem o co ca?e zamiesznie. Nic się przecie? nie ma ?adnej tragedii, więc po co wydania specjalne. Takie wydania nadają powag? sytuacji, uświadamiają, że wydarzy?a się jakaś wa?na lub z?a rzecz, a w rzeczywistości z tego co piszecie wybuch?y dwie ma?e bombki i jedna osoba ranna. Obejrza?em Wiadomości o 15:00, póŸniej przeczyta?em pasek Kuriera i jeszcze na koniec Wydarzenia 15:45, po czym poszed?em na rower, bo okazało się, że nic się nie dzieje. A tu, a w?ąściwie na forum TVN taka chaja.

Ok, jak mieliście ochot? to igrzyska mieliście na TVN 24. Wyda? specjalnych nie trzeba było robi? nigdzie. Z tego za?o?enia wyszed? także TVN. A na forum TVN TIVI to juz tak wszyscy się plują na TVP, że słów brak. Po co gada? jedno i to samo skoro nic się w?aściwie nie wydarzy?o. Na trzech antenach w planowych serwisach co pół godziny informacja na pierwszym miejscu była w tym przypadku wystaczająca. Ludzie przyszli z pracy i chcą obejrzeć sobie ulubione pozycje programowe, a nie ogląda? obrazki z Londynu z komentarzem, że nic się nie sta?o, ale musimy robi? show, zmienia? ramówk? i przerywac program, bo inaczej dzieci będą niezadowolone i będą się plu? na forach.
Ale specjalne wydania to wcale nie muszą by? wydania dodatkowe. Wydanie dodatkowe, a specjalne to różnica. Oczywiście, że z?ąmanie ramówki w tym przypadku by?oby paranoją! Specjalne wydanie - chodzi mi o to, że większos? czasu np. w popo?udniowych Wiadomościach powinni poświ?ci? stolicy Wielkiej Brytanii. Wtedy sprawa była świe?a i ludzie chcieli wiedzień co się dzieje - jakiś komentarz antyterrorystów czy to np. celowo było tak s?abo. Informacji było po prostu zbyt mało. A o dodatkowych wydaniach nikt nie pisa?. Owszem - mieli Prosto w oczy (w tym amym czasie co Studio24), ale wtedy wszycy już raczej och?ąn?li. Wi?c w Kurierze o 15:30 i 16:30 oraz w Wiadomościach o 15:00 powinni większoś? czasu poświ?ci? na Londyn ze wzgl?du na świe?oś? sprawy - np, jakieś łączenie live z korespondentem BBC co się aktualnie dzieje.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#60

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 22 lip 2005, 10:09

Nie wiem czy w \\` ?ączyli się z Tadeuszem Jagodzi?skim z BBC (nie y?o mnie w domu), ale takie po?aczenie było o 15.30 i 16.00.

ODPOWIEDZ