Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Pomysł na kolejną czołówkę i studio \\' Wiadomości

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#31

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 21 cze 2005, 21:21

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pierwsze wydanie z Wysocką.
Obrazek


PS mam nadzieje, ze to wystarczy. teraz doś? - wiecej nie mam. Nie chc? też aby komuś p?k? monitor z powodu D. Wysockiej

PPS kategoryczny powrót do projektów.

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#32

Post autor: viper » (pt) 24 cze 2005, 22:40

Ja proponuj?, aby w Wiadomościach TVP belka pojawia?a się przy ka?dej osobie wyst?pującej w materiale filmowym - jak w Faktach TVN i serwisach TVN 24. Nie wiem, dlaczego pomija się takie osoby jak prezydent czy premier, nie umieszczając wizytówek z ich nazwiskami. A może telewizji publicznej nie wolno tego robi??

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#33

Post autor: scherbi » (sob) 25 cze 2005, 8:50

Ochhh. Na forum tvn.tivi.pl byl tez jeden maniak ktory caly czas napominal o tych belkach nie istniejacych przy personach z Wiejskiej. Ja tez jestem za tym by kazda osobe, nawet Benedykta XVI podpisywac. Nie kazdy bowiem musi znac te osoby. Nie kazdy interesuje sie polityka, nie kazdy zna papieza. Tu niestety TVN daje przyklad TVP, bo to samo sie dzieje we wszystkich czterech kanalach TVP.

Mam nadzieje ze to sie niedlugo zmieni.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#34

Post autor: Przemek » (sob) 25 cze 2005, 10:28

A to moje skromne pomys?y zmian w "W". Jak wam sie nie podoboją to mówcie! Oceniejacie i krytukujcie!

1. Zmina Pierwsza :arrow: Belka z informacjami podczas trwania wiadomości. Przy zjazdach kamery informacja co dalej w wiadomosciach.

Obrazek

2. Zmiana Druga :arrow: Nowe belki
i nie moge zaladowac na imageshnack bo cos sie popierniczylo. wiecej pomyslow za niedlugo:-)
[/list]

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#35

Post autor: scherbi » (sob) 25 cze 2005, 10:58

Ten napis Wiadomosci nad logo TVP1 to lekki plagiat tego co bylo w informacjach. Owszem mozna zrobic belke z zapowiedzia '' Co jeszcze...'' Ale najpierw niech powroca do motywu kamery jezdzacej po stole. A belki jakie mamy obecnie sa okropne. Moze po tym jak rozdziela ''Prosto w oczy'' od ''Wiadomosci'', zmienia belki. Mam jeszcze pytanie - ten niebieski kolor scian w studio to efekt naklejenia p?acht koloru niebieskiego na szary, czy jest to raczej gra swiatel o gory???? Nie moge juz patrzec na tak zmarnowane studio. Wszystko jest takie jednorodne. Chce powrotu do 14. X. 2005!!!

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#36

Post autor: scherbi » (sob) 25 cze 2005, 11:02

A poza tym jestem za tym by w Wiadomosciach ruchy kamer ograniczaly sie maxymalnie do odleglosci na wysokosci pierwszego ekranu na bok od prezentera. Reszta studia powinna byc utozsamiana tylko z Prosto w oczy badz sportem czy pogoda. I apelowalbym o powrot do eleganckiego wystroju niebiesko - szarego.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#37

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 25 cze 2005, 11:18

Rzeczywiście szkoda tego szarego koloru. Ewentualnie powinnien powróci? bia?y na tej belece mi?dzy ściankami scenografii a "freskami" pod sufitem. Jednak przede wszystkim powinni zmieni? kadry - tj powrót do "p?ynącej" po stole kamery.
Kwiatek ciekawa zapowied? zmian - z Holecką, ale może warto doda? newsa o konkursie wrzutach pomidorami w Wysocką :twisted:

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#38

Post autor: michal » (sob) 25 cze 2005, 22:43

Przemek pisze: 1. Zmina Pierwsza :arrow: Belka z informacjami podczas trwania wiadomości. Przy zjazdach kamery informacja co dalej w wiadomosciach.
Takie coś już testowano w starym studiu, ale się nie przyj??o.

Obrazek

Osobiście nie lubi? takich zapowiedzi, tak samo denerwowa?o mnie wprowadzenie tego w Faktach. Ale już w Wydarzeniach przydaje się bardzo, bo jest to informacja czy warto zosta? przy Hance czy prze?ączy? na Fakty.

Nie wszystko musi by? w Wiadomościach tak jak w Faktach i odnosz?, że proponujecie zmiany dla samego zmieniania. Gdyby taka belka była postulowano by jej zlikwidowanie, a że nie ma, to ją chcecie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#39

Post autor: Ania » (sob) 25 cze 2005, 23:49

Te belki szczególnie 2 dolne które zrobi?es Przemku sa rewelacyjne :D
Co zaś do czołówki to wara od niej zarówno muzyka jak i czołówka są obecnie najlepsze ... Te z Faktów ktoś trafnie do komórki porówna? :D:D
O Wydarzeniach nie wspominając

Btw ma ktoś moze muzyczke z Waramości w wersji Mid ???
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#40

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 29 cze 2005, 20:49

Nie wiem czy zauwa?y?iście, ale w poniedzia?kowym głównym wydaniu stó? prezenterski zosta? w jednym miejscu "przebudowany". Oto capsy:"

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

Dzisiaj już wszystko wróci?o do poprzedniego stanu.
Obrazek

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#41

Post autor: scherbi » (śr) 29 cze 2005, 23:07

Ach - co za spostrzegawczosc. Ja nigdy bym na to uwagi nie zwrocil. Pochwalam, pochwalam...

viper

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#42

Post autor: viper » (pt) 01 lip 2005, 0:22


Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#43

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 01 lip 2005, 9:22

Mamy już od kilku miesi?cy ów plik. Przed 14 X na tej stronie były plik z melodią poprzedniej czołówki. :P

scherbi

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#44

Post autor: scherbi » (pt) 01 lip 2005, 9:53

Piekna muzyka. Zaraz sobie sciagne. Mam plik z ta sama muzyka ale bez ostatnich kilku taktow z tym energicznym zakonczeniem. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#45

Post autor: michal » (pt) 01 lip 2005, 12:47

doktorfaustus1 pisze:Przed 14 X na tej stronie były plik z melodią poprzedniej czołówki. :P
To była melodia do forszpanu. Ja ten plik przerobi?em na .wav i wstawi?em jako sygna? rozpocz?cia pracy Windowsa :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ