Strona 1 z 5

Odnowione Wiadomości

: (wt) 27 maja 2008, 19:45
autor: TinkiWinki
Na razie tyle :)ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekŁadna ta grafika :D

: (wt) 27 maja 2008, 19:46
autor: doktorfaustus1
Dziękuję w imieniu ludu pracy :)

: (wt) 27 maja 2008, 20:01
autor: Poland
Ja też dziękuje. Na dodatek lekko się zmieniła czołówka Wiadomości :)

: (wt) 27 maja 2008, 20:03
autor: Dam
Jednak Kraśko to sprawdzony reporter (szybko i rzetelnie zdać relację z jakiegoś wydarzenia) a nie prezenter. Zdecydowanie za szybko mówi. A co do grafiki to co to jest pod zegarem po lewej stronie?? odwrócona flaga Polski ?

: (wt) 27 maja 2008, 20:06
autor: kamil
Nie podobało mi się. Miała być nowa formuła, była tak bardzo reklamowana... Nie sądziłem, że będzie to oznaczać jedynie prowadzenie ''na stojaka''. Kraśko - jak przewidywaliśmy - bardzo spięty, zdenerwowany i nienaturalny. Nie umie nawet zadawać reporterom pytań, o charakterystycznym akcencie, którego w polskim dzienniku nie da się słuchać - nie wspominając. :/ Nie podobała mi się zapowiedź przed telewizorem plazmowym - tak pokazywał na nim wzrost cen ropy, jakby to była prognoza pogody. A i grafika gorsza. Fajnie oglądało to się raz, jako ciekawostkę, ale nie codziennie. Tradycyjna formuła może i się opatrzyła, ale - jak na razie - jest najlepsza i niezastąpiona.

: (wt) 27 maja 2008, 20:09
autor: michal
Dno pod każdym względem. Wieko się powoli zamyka. A w poniedziałek przybiją gwóźdź do trumny.

: (wt) 27 maja 2008, 20:13
autor: POpieram
Amerykański akcent Piotra Kraśki jest świetny - mnie się bardzo podoba, nie widzę w tym nic złego.

Rzeczywiście, podczas zapowiadania materiałów nic nie wynika z tej stojącej pozycji prezentera. Z pewnością bardziej "żywiołowo" będzie w dniach, kiedy coś ważnego się wydarzy, kiedy będzie dużo łączeń itd. To chodzenie po studiu, szybkie loty kamerowe - wyglądają fantastycznie, (chyba) typowo amerykańsko. Nawet Marcin Szczepański przed Belwederem, wyglądał jakby był w Waszyngtonie. :D No i Warszawa na początku - nie mogło przecież zabraknąć wieżowców, czyli tego, czego w Ameryce jest najwięcej.

Piotr Kraśko to świetna odobowość telewizyjna. W końcu w "Wiadomościach" będzie osoba, która śmiało będzie mogła konkurować z Durczokiem. Trzymam kciuki za Kraśkę i życzę mu wielu sukcesów.

Przyznam, że pierwszy raz od ponad trzech lat obejrzałem całe wydanie "Wiadomości". I chyba zacznę oglądać codziennie.

: (wt) 27 maja 2008, 20:24
autor: Dawid_sc51
Kompletna klapa, dno. Kraśko mówi jak by miał wade wymowy, i zamiast będzie mówił bedzie. To co im się udało to grafika w czasie łączeń i belki, bardziej czytelne od popszednich to co im sie nie udało to Kraśko i łażenie po studiu. A co do Durczoka, to on nie jest od niego lepszy. Wszyscy prezenterzy w porównaniu do Kraśki to profesjonaliści, nawet Wysocka w pierwszym wydaniu była lepsza. Kraśko zrobił cyrk a nie program informacyjny , mówi szybciej od Klarenbacha i mówi też jak by mu miało czasu zabraknąć a WIADOMOŚCI miały by trwać 5 minut. Nadzieje pokładam w Lisowej, która mam nadzieję nie będzie robiła manewrów po studiu. Formuła Wiadomości, która była do wczoraj była bardzo dobra i tyle.

: (wt) 27 maja 2008, 20:52
autor: TinkiWinki
Eee tam, nie ma co narzekać. Nie jest źle. Jest inaczej :D Ta latająca kamera spodoba się ludowi :D I ten telewizorek na rurze troszku dziwnie się prezentuje.
Reszta capsów
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Filmik z początku Wiadomości
http://wiadomosci.27052008.patrz.pl

: (wt) 27 maja 2008, 21:16
autor: zielarz155
kisiel205 pisze:Na dodatek lekko się zmieniła czołówka Wiadomości :)
Ja nie zauważyłem żadnych zmian w czołówce. Zmienili tylko grafikę do forszpanu, zegar w lewym dolnym rogu no i wreszcie te belki z podpisami. Ta grafika do forszpanu przypomina mi tą z okresu 1995-1997 :D

: (wt) 27 maja 2008, 21:28
autor: jadzia
ładna grafika, dynamicznie,szybko. a Kraśko wyglądał zajefajnie :) twarz mu promieniała :) był zestresowany, ale kto z nas by nie był? On jest charakterystyczny, mówi charakterystycznie, ale to chyba dobrze? Poza tym niezłe były materiały dzisiaj. I nie nudne.
Moim zdaniem ściągniecie go ze stanów uratuje ten program. No i zobaczymy co zrobi Hania :) 2 czerwca ponoć.

: (wt) 27 maja 2008, 22:01
autor: doktorfaustus1
Czekam na debiut Hanki i dyżur w pracy do 17, ale to dopiero w przyszłym tyogdniu :D
Nie będę oceniał programu, którego nie widziałem. Mam tylko nadzieję, że razem z pojawieniem się Piotrka i Hanki skończy się udział ludzi PiSu w tworzeniu Wiadomości.

: (wt) 27 maja 2008, 22:41
autor: zielarz155
doktorfaustus1 pisze:Mam tylko nadzieję, że razem z pojawieniem się Piotrka i Hanki skończy się udział ludzi PiSu w tworzeniu Wiadomości.
A niby jaki wpływ ma PiS w Wiadomościach? Przecież teraz rządzi PO.

: (wt) 27 maja 2008, 23:40
autor: Dawid_sc51
Co z tego, że rząd jest z Po i krajem rządzi PO, jak TVP rządzą ludzie PiS-u przykład. Prezes TVP - Andrzej Urbański.

: (śr) 28 maja 2008, 0:24
autor: tobi
grafika gorsza, slabo sie laduja im napisy i na gorszej jakosc tv moze byc ona niewyrazna. Krasko kiepski, wymowa i w ogole udaje takie go profesjoanliste na sile. Mnie jego zaciaganie i akcentowanie bardzo drazni.
Uwazam, ze ryzykownym jest dawac czlowieka z tak wyraziscie specyficzna wymowa.

No i przedwe wszystkim, od samego początku lot kamerowy obok podestu z tą 'ścianką na podeście wokół biurka' jest IDENTYCZNE jak z programu o porze emisji o 19 na literę F a kończącego się na TY. I tego mi chyba nikt nie zaprzeczy?

Czyli brak rewolucji, oprawa niewiele odświeżona, a to co jest jest na gorsze. Nic więcej nie powala. Całego programu nie mogłem obejrzeć więc oceniam pierwsze 6 minut. Więcej ocenię po jutrzejszym wydaniu. Ale liczę na poprawę tego programu, bo w końcu mógłby być on bardziej obiektywny politycznie, a ludzie robiący rzeczywiście najlepsi. Są szanse, jeśli za Lisową stoi Lis - wszak on stworzył program o 19.