Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Odnowione Wiadomości

Sztandarowy serwis telewizyjnej Jedynki. Główne wydanie codziennie o 19:30.
Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

Odnowione Wiadomości

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: TinkiWinki » (wt) 27 maja 2008, 19:45

Na razie tyle :)



ObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek



Ładna ta grafika :D
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 27 maja 2008, 19:46

Dziękuję w imieniu ludu pracy :)

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Poland » (wt) 27 maja 2008, 20:01

Ja też dziękuje. Na dodatek lekko się zmieniła czołówka Wiadomości :)
Poland - Aktywnie najlepszy

Dam
Chipsy przyszły
Posty: 51
Rejestracja: (ndz) 16 wrz 2007, 17:42

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Dam » (wt) 27 maja 2008, 20:03

Jednak Kraśko to sprawdzony reporter (szybko i rzetelnie zdać relację z jakiegoś wydarzenia) a nie prezenter. Zdecydowanie za szybko mówi. A co do grafiki to co to jest pod zegarem po lewej stronie?? odwrócona flaga Polski ?

kamil
Coś z niego/niej będzie
Posty: 308
Rejestracja: (wt) 10 kwie 2007, 14:24

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: kamil » (wt) 27 maja 2008, 20:06

Nie podobało mi się. Miała być nowa formuła, była tak bardzo reklamowana... Nie sądziłem, że będzie to oznaczać jedynie prowadzenie ''na stojaka''. Kraśko - jak przewidywaliśmy - bardzo spięty, zdenerwowany i nienaturalny. Nie umie nawet zadawać reporterom pytań, o charakterystycznym akcencie, którego w polskim dzienniku nie da się słuchać - nie wspominając. :/ Nie podobała mi się zapowiedź przed telewizorem plazmowym - tak pokazywał na nim wzrost cen ropy, jakby to była prognoza pogody. A i grafika gorsza. Fajnie oglądało to się raz, jako ciekawostkę, ale nie codziennie. Tradycyjna formuła może i się opatrzyła, ale - jak na razie - jest najlepsza i niezastąpiona.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: michal » (wt) 27 maja 2008, 20:09

Dno pod każdym względem. Wieko się powoli zamyka. A w poniedziałek przybiją gwóźdź do trumny.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

POpieram
Przeciętniak
Posty: 156
Rejestracja: (wt) 02 sty 2007, 17:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: POpieram » (wt) 27 maja 2008, 20:13

Amerykański akcent Piotra Kraśki jest świetny - mnie się bardzo podoba, nie widzę w tym nic złego.

Rzeczywiście, podczas zapowiadania materiałów nic nie wynika z tej stojącej pozycji prezentera. Z pewnością bardziej "żywiołowo" będzie w dniach, kiedy coś ważnego się wydarzy, kiedy będzie dużo łączeń itd. To chodzenie po studiu, szybkie loty kamerowe - wyglądają fantastycznie, (chyba) typowo amerykańsko. Nawet Marcin Szczepański przed Belwederem, wyglądał jakby był w Waszyngtonie. :D No i Warszawa na początku - nie mogło przecież zabraknąć wieżowców, czyli tego, czego w Ameryce jest najwięcej.

Piotr Kraśko to świetna odobowość telewizyjna. W końcu w "Wiadomościach" będzie osoba, która śmiało będzie mogła konkurować z Durczokiem. Trzymam kciuki za Kraśkę i życzę mu wielu sukcesów.

Przyznam, że pierwszy raz od ponad trzech lat obejrzałem całe wydanie "Wiadomości". I chyba zacznę oglądać codziennie.

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Dawid_sc51 » (wt) 27 maja 2008, 20:24

Kompletna klapa, dno. Kraśko mówi jak by miał wade wymowy, i zamiast będzie mówił bedzie. To co im się udało to grafika w czasie łączeń i belki, bardziej czytelne od popszednich to co im sie nie udało to Kraśko i łażenie po studiu. A co do Durczoka, to on nie jest od niego lepszy. Wszyscy prezenterzy w porównaniu do Kraśki to profesjonaliści, nawet Wysocka w pierwszym wydaniu była lepsza. Kraśko zrobił cyrk a nie program informacyjny , mówi szybciej od Klarenbacha i mówi też jak by mu miało czasu zabraknąć a WIADOMOŚCI miały by trwać 5 minut. Nadzieje pokładam w Lisowej, która mam nadzieję nie będzie robiła manewrów po studiu. Formuła Wiadomości, która była do wczoraj była bardzo dobra i tyle.

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: TinkiWinki » (wt) 27 maja 2008, 20:52

Eee tam, nie ma co narzekać. Nie jest źle. Jest inaczej :D Ta latająca kamera spodoba się ludowi :D I ten telewizorek na rurze troszku dziwnie się prezentuje.
Reszta capsów
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Filmik z początku Wiadomości
http://wiadomosci.27052008.patrz.pl
ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: zielarz155 » (wt) 27 maja 2008, 21:16

kisiel205 pisze:Na dodatek lekko się zmieniła czołówka Wiadomości :)
Ja nie zauważyłem żadnych zmian w czołówce. Zmienili tylko grafikę do forszpanu, zegar w lewym dolnym rogu no i wreszcie te belki z podpisami. Ta grafika do forszpanu przypomina mi tą z okresu 1995-1997 :D

jadzia
Przeciętniak
Posty: 160
Rejestracja: (wt) 27 maja 2008, 21:23

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: jadzia » (wt) 27 maja 2008, 21:28

ładna grafika, dynamicznie,szybko. a Kraśko wyglądał zajefajnie :) twarz mu promieniała :) był zestresowany, ale kto z nas by nie był? On jest charakterystyczny, mówi charakterystycznie, ale to chyba dobrze? Poza tym niezłe były materiały dzisiaj. I nie nudne.
Moim zdaniem ściągniecie go ze stanów uratuje ten program. No i zobaczymy co zrobi Hania :) 2 czerwca ponoć.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 27 maja 2008, 22:01

Czekam na debiut Hanki i dyżur w pracy do 17, ale to dopiero w przyszłym tyogdniu :D
Nie będę oceniał programu, którego nie widziałem. Mam tylko nadzieję, że razem z pojawieniem się Piotrka i Hanki skończy się udział ludzi PiSu w tworzeniu Wiadomości.

zielarz155
Popisał/a już trochę
Posty: 565
Rejestracja: (ndz) 04 maja 2008, 13:20
Lokalizacja: Z takiego zadupia, że nawet nie będę pisał ;P
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: zielarz155 » (wt) 27 maja 2008, 22:41

doktorfaustus1 pisze:Mam tylko nadzieję, że razem z pojawieniem się Piotrka i Hanki skończy się udział ludzi PiSu w tworzeniu Wiadomości.
A niby jaki wpływ ma PiS w Wiadomościach? Przecież teraz rządzi PO.

Dawid_sc51
Popisał/a już trochę
Posty: 501
Rejestracja: (pn) 12 lis 2007, 17:46
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Dawid_sc51 » (wt) 27 maja 2008, 23:40

Co z tego, że rząd jest z Po i krajem rządzi PO, jak TVP rządzą ludzie PiS-u przykład. Prezes TVP - Andrzej Urbański.

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: tobi » (śr) 28 maja 2008, 0:24

grafika gorsza, slabo sie laduja im napisy i na gorszej jakosc tv moze byc ona niewyrazna. Krasko kiepski, wymowa i w ogole udaje takie go profesjoanliste na sile. Mnie jego zaciaganie i akcentowanie bardzo drazni.
Uwazam, ze ryzykownym jest dawac czlowieka z tak wyraziscie specyficzna wymowa.

No i przedwe wszystkim, od samego początku lot kamerowy obok podestu z tą 'ścianką na podeście wokół biurka' jest IDENTYCZNE jak z programu o porze emisji o 19 na literę F a kończącego się na TY. I tego mi chyba nikt nie zaprzeczy?

Czyli brak rewolucji, oprawa niewiele odświeżona, a to co jest jest na gorsze. Nic więcej nie powala. Całego programu nie mogłem obejrzeć więc oceniam pierwsze 6 minut. Więcej ocenię po jutrzejszym wydaniu. Ale liczę na poprawę tego programu, bo w końcu mógłby być on bardziej obiektywny politycznie, a ludzie robiący rzeczywiście najlepsi. Są szanse, jeśli za Lisową stoi Lis - wszak on stworzył program o 19.

ODPOWIEDZ