Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVP BYDGOSZCZ

Jesteś u siebie! Kanał wspólny 16 ośrodków regionalnych, z pasmami lokalnymi.
Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

TVP BYDGOSZCZ

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: Poland » (pt) 02 mar 2007, 6:53

Jak oceniacie serwis ośrodka TVP(3) z Bydgoszczy po zmianach ? Według mnie oprawa jest super w przeciwieństwie do studia w którym jest bałagan.Oprawa będzie czerwona to było do przewidzenia bo to teraz taki trend ale w sumie jest fajnie :)
Ostatnio zmieniony (czw) 01 sty 1970, 1:00 przez Poland, łącznie zmieniany 3 razy.
Poland - Aktywnie najlepszy

dragontor
Chipsy przyszły
Posty: 7
Rejestracja: (czw) 25 sty 2007, 19:32
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: dragontor » (sob) 22 wrz 2007, 20:45

No studio jak na TVP3 Bydgoszcz to mistrzostwo. Ładna oprawa, ładna muzyczka, całkiem fajne studio, ale w niebieskim kolorze :) I fajnie, bo nie lubie czerwonego :)

Kisiel, a co cie obchodzi serwis z ośrodka daleeeeko od twojej Trzciany?
www.nasz.torun.org.pl - najwięcej informacji o Toruniu
www.nasztorun.yoyo.pl/radioenter - Radio eNTer

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Poland » (sob) 22 wrz 2007, 21:39

No obchodzi ale Kronika to pikuś w porównaniu z Zbliżeniami.
Poland - Aktywnie najlepszy

Awatar użytkownika
TinkiWinki
Przyjaciel
Posty: 1584
Rejestracja: (ndz) 17 cze 2007, 23:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: TinkiWinki » (czw) 27 wrz 2007, 19:03

ʎuuɥoɾ s,ǝɹǝɥ
Jestem osobom żartobliwom ... a co do kobiet i mężczyzn ... ja lubię po prostu ludzi. A to że żartuję to po prostu dlatego żebyśmy wszyscy smutni nie chodzili ...

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Kasztelan » (ndz) 15 sie 2010, 16:24

4 dni temu ponownie włączono telegazetę, której nie było jakiś czas.
d. YT:bartusgo

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Kasztelan » (wt) 24 sie 2010, 8:55

Coś mi się wydaje, że godz. 18:30 to jakiś odgórny prikaz emitowania głównego wydania.
To prawda. Od kilku dni śmigała reklamówka z babcią z psem na ławce i roztańczoną młodzieżą i hasłem ,,Czasy się zmieniają''. Po wczorajszych wieczornych ,,Zbliżeniach'' w spocie Michał Adamski zapraszał na 18.30. Całość do obejrzenia tu Polecam ze względu na prawdopodobnie wszystkie (poza tą z lat 2002-2007) czołówki ;).
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: michal » (czw) 26 sie 2010, 15:02

Są już szczegóły z TVP Bydgoszcz. Główne wydanie "Zbliżeń" tak jak pisał YT:bartusgo będzie o 18:30, ale będzie jeszcze o 17:00 szybki flesz.

Program na 6 września 2010

17:00 Zbliżenia - flesz
17:05 Everyday English
17:20 Drukarnia kultury - kultura
17:30 W zbliżeniu - dokument
17:40 Polityka dla ludzi - publicystyka
18:30 Zbliżenia
19:15 Eko-opcja
19:30 Kulisy - dla dzieci, Polska
19:45 Drukarnia kultury - kultura

21:45 Zbliżenia, przegląd prasy, sport

EDIT 03.09
[img]http://s.v3.tvp.pl/files/portal/gfx/logo/regionalne/bydgoszcz.png[/img] pisze:Czasy się zmieniają: Wkrótce "Zbliżenia" o 18.30!

22.08.2010

Od 6 września TVP Bydgoszcz proponuje widzom nowy układ programów. Najważniejszą zmianą jest nowa pora emisji głównego wydania programu informacyjnego „Zbliżenia”.

„Czasy się zmieniają” - to prawda! Wraz z końcem wakacji wielkie zmiany na antenie telewizji regionalnej: już od poniedziałku 6 września spotykać się będziemy z Państwem w „Zbliżeniach" godzinę później niż dotychczas - o 18.30.

"Zbliżenia" codziennie o nowej porze i w nowej formule. Oprócz najnowszych wiadomości i gorących tematów z regionu - zaproszeni goście, interwencje i komentarze.

Zamiast o 17.30, zapraszamy Państwa na 18.30. Pozostałe godziny emisji to: 16.00 w paśmie TVP 2 oraz 17.00 i 21.45 na antenie regionalnej.

W niedziele o 7.45 specjalne wydanie "Zbliżeń" dla widzów niesłyszących.

Od poniedziałku do piątku pasmo regionalne w TVP INFO od godz. 17 do 20.

:arrow: Film - Czasy się zmieniają, od 6.09 w TVP Bydgoszcz
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Kasztelan » (pn) 06 wrz 2010, 16:10

Jetsteśmy już po pierwszych ,,Zbliżeniach'' 6 września. Na razie jedynymi zmianami są modyfikacja oprawy muzycznej z fanfarą w tle i ozdobnik z informacjami o pogodzie w lewym górnym rogu. Oczywiście będę chciał luknąć na główne wydanie, ale raczej początku nie zobaczę z racji tego, że powraca jedynie słuszny PM :x Samo wydanie o 18.30 jest zapowiadane jako dłuższe, z komentarzami i rozmową dnia.
d. YT:bartusgo

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: Kasztelan » (wt) 07 wrz 2010, 16:28

Częściowo się zawiodłem po nowych ,,Z''. Porę emisji można jeszcze przeboleć, ale po co wepchnęli arcynudną ,,Rozmowę dnia'', przedłużając program do prawie 40 minut nie wiem. Definitywnie zrezygnowano ze stołu i przerzucono się na model prowadzenia a'la Peter K. z gadaniem na stojąco i spacerkiem do studia ,,Rozmowy dnia'' <facepalm>. Na tle prowadzącego nie ma białej ściany z rysunkami miast regionu, a jest widok na Bydgoszcz z projektora tylnoprojekcyjnego, którego używano dotychczas w wydaniu wieczornym i w ,,okienku''.
d. YT:bartusgo

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: Kasztelan » (czw) 09 wrz 2010, 20:39

Rewolucja wrześniowa dobiegła końca szybciej niz się zaczęła. Wczoraj zaniechano spacerków do studia ,,Rozmowy dnia'' a najprawdopodobniej dziś zniknęły 40-minutowe ,,Zbiżenia''. Dzisiejszy układ wyglądał tak:

18:30 - Zbliżenia
przed 19 - Pogoda, wcześniej reklamy
19 - reklamy, Rozmowa dnia
d. YT:bartusgo

Wlocek369
Chipsy przyszły
Posty: 82
Rejestracja: (wt) 16 lis 2010, 11:38
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Bydgoszcz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: Wlocek369 » (wt) 16 lis 2010, 11:53

YT:bartusgo pisze:4 dni temu ponownie włączono telegazetę, której nie było jakiś czas.
do czasu kiedy ja to piszę ta sytuacja pojawiła się jeszcze kilkukrotnie. Nie wiem czy wszyscy pamiętaj że (chyba) ok 3-4 miesięcy przed uruchomieniem telegazety TVP Bydgoszcz dostępna była Telegazeta w wersji dla Warszawy wcześniej nie było nic.

Nie jestem też pewien czy kiedykolwiek podczas "połączenia" się TVP Bydgoszcz z programami TVP1 TVP2 TVP Polonia, TVP Bydgoszcz miała oprucz planszy miała jakiś uniwersalny sygnał wywoławczy (bo programy miały własne)

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: Kasztelan » (wt) 16 lis 2010, 15:34

Wlocek369 pisze:do czasu kiedy ja to piszę ta sytuacja pojawiła się jeszcze kilkukrotnie. Nie wiem czy wszyscy pamiętaj że (chyba) ok 3-4 miesięcy przed uruchomieniem telegazety TVP Bydgoszcz dostępna była Telegazeta w wersji dla Warszawy wcześniej nie było nic.
Tak, było coś takiego i to nawet dłużej niz 3-4 miesiące. Ja to widziałem jeszcze za czasów ,,Trójki''
Nie jestem też pewien czy kiedykolwiek podczas "połączenia" się TVP Bydgoszcz z programami TVP1 TVP2 TVP Polonia, TVP Bydgoszcz miała oprucz planszy miała jakiś uniwersalny sygnał wywoławczy (bo programy miały własne)
Niezbyt dobrze to pamiętam (za młody jestem) ale przy łączeniu o 18 na 70% był ident animowany i jakaś melodia, która przypominała ówczesny sygnał ,,Zbliżeń''. Na początku programów które nie były emitowane w okienku tj. Piratów, teleturnieji, programów ze Świtońskim itp. plansza była nieruchoma.

Mam tu na myśli okres późnych lat 90 ;)

I na koniec dla odświeżenia pamięci Obrazek
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: michal » (czw) 18 lis 2010, 11:24

W programie telewizyjnym jest podane, że w najbliższą niedzielę o 9:00 w TVP Bydgoszcz będzie transmisja mszy świętej. Na reszcie oddziałów leci TVP Info. Od dawna ta niesubordynacja?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Kasztelan
Nie ma spustu
Posty: 868
Rejestracja: (śr) 13 sie 2008, 10:51
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Kasztelan » (czw) 18 lis 2010, 14:44

michal pisze:W programie telewizyjnym jest podane, że w najbliższą niedzielę o 9:00 w TVP Bydgoszcz będzie transmisja mszy świętej. Na reszcie oddziałów leci TVP Info. Od dawna ta niesubordynacja?
Chyba już od lat 90 jest tak, że w niedzielę o 9 jest msza święta.
d. YT:bartusgo

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: michal » (pt) 19 lis 2010, 11:15

A co to jest za msza? Z bydgoskiej katedry czy różnie?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

ODPOWIEDZ