Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Tygodnik - program publicystyczny

Jesteś u siebie! Kanał wspólny 16 ośrodków regionalnych, z pasmami lokalnymi.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 16 wrz 2006, 11:45

Dzisiaj o 14.45 jest powtórka "Tygodnika" - nowego programu, który zastąpił "Tygodnik Trójki". Zmieniła się również prowadząca - teraz jest nia Maria Przełomiec, która wcześniej współpracowała z BBC. Podobno zmieniła się już czołówka prgoramu. (Podobno - sam tego nie mogłem sprawdzić, bo już kolejną sobote siedzę w pracy :D)

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (sob) 16 wrz 2006, 13:43

Widziałem ten program dziś o 10:45, ale bez czołówki. Nawet ciekawie, studio to samo co "Ech dnia", które również ostatnio bardzo często oglądam. Prowadząca prowadzi bardzo dobrze, prezentuje też sama swoje poglądy, jest dosyć stanowcza, pewna siebie, ale czasem towarzystwo cieżko było jej opanować. Nie wiem czy oglądasz na jedynce "Kinematograf" - ma podobny styl do tamtej prowadzącej. Bardzo lubię taki typ prowadzenia. A jeśli chodzi o gości "Tygodnika" to panie też zaprosiła całkiem konkretne (młodą i starszą), z którymi się zgadzałem w 90 lub 100%. Oprócz tego był Karnowski, Ostrowski i jeszcze jakiś nawet znany, którego nazwisko mi teraz umknęło.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: Grzesioo » (sob) 16 wrz 2006, 20:00

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ta młodsza całkoem sympatyczna :D Tylko dlaczego przy nazwiskach nie był podany tygodnik który reprezentowali? Czyżby jakiś zakaz reklamy w TVP komercyjnych czaspoism?
Karnowski to Newsweek, Ostrowski - Polityka, a reszta?


P.S. Może modzi niech wydzielą ten temat do Programów?

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 16 wrz 2006, 21:12

Walenciak - Przegląd, a Michalik jeszcze kilka tygodni temu była w Ozonie. Gdzie teraz pisze? Trudno powiedziec - może Gazeta Polska, bo to zwolenniczka braci Gąsiorków.

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: Martin » (sob) 16 wrz 2006, 21:15

Jeżeli to taka starsza Pani, to Gazeta Polska. To zapamiętałem. ;-)

Robin
Przeciętniak
Posty: 151
Rejestracja: (ndz) 17 lip 2005, 22:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: Robin » (sob) 16 wrz 2006, 23:43

Michalik to ta młoda, więc skoro ta starsza była z Gazety Polskiej, to Michalik powinna byc zatem z....... Wprost :x . Taką otrzymałem informację z TVP, że zapraszani będą reprezentanci 5 tygodników: Przeglądu, Polityki, Wprost, Newsweeka i Gazety Polskiej. Może tym razem było inaczej.... :x

Grzesioo
Przyjaciel
Posty: 2999
Rejestracja: (śr) 19 paź 2005, 13:50

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: Grzesioo » (ndz) 17 wrz 2006, 7:48

Michalik jest jednak z GP :D
http://www.videofact.com/eliza.htm
A Grzybowska z Wprost :D

ODPOWIEDZ