Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVP3 - wspomnienia

Jesteś u siebie! Kanał wspólny 16 ośrodków regionalnych, z pasmami lokalnymi.
Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

TVP3 - wspomnienia

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 26 mar 2005, 16:31

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Od dzisiaj mogą Państwo oglądać programy TVP3 w nowej, wiosennej oprawie. Tym razem będzie to duża zmiana, bowiem przygotowana grafika ma charakter bardzo nowoczesny i ponadczasowy. Kolorem, który zdominuje naszą antenę jest zieleń, ale tak naprawdę, przygotujcie się Państwo na barwną ucztę. Posiłki najlepiej spożywa się przy dobrej muzyce, ale i na to jesteśmy przygotowani.
Wszystkie jingle i przerywniki ozdobione zostały interesującym, łatwo wpadającym w ucho motywem muzycznym, tak aby identyfikacja stacji była szczególnie wyrazista. Natomiast motywem przewodnim naszej grafiki są kolorowe elipsy, które wykonują swoisty telewizyjny taniec. Najbardziej intrygujące jest to, w jak ciekawych kombinacjach pojawiają się na ekranie i jak zabawnie mogą się przekształcać.
Ostatnio zmieniony (czw) 16 kwie 2009, 21:16 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: TVP3

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: michal » (sob) 26 mar 2005, 23:55

Widzia?em ją chyba w piątek. Nie podoba mi się. Oprawa Trójki zawsze zaje?d?a?a tandetą i teraz też tak jest. A nasze Aktualności jakie były z początków informacyjnego charakteru TVP3, takie są nadal.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 27 mar 2005, 9:37

A mi się podoba ta oprawa. Natomiast TVP3 raz miała lepsze, raz gorsze. Co do Aktualności w TVP3 Katowice - nie d?ugo coś się tam zmieni. Szefem dzia?u informacyjnego w Katowicach zosta? Marek Czy?, który zapowiedział zmiany w programie.

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: Ania » (ndz) 27 mar 2005, 14:48

?eczywiscie dawne oprawy trąci?y tandeta z resztą dalej widać ze to telewizja II kategorii :?
Co do Aktualności to nie jestem a? taką optymistką ale mało mnie to obchodzi bo ich nie oglądam :D
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (wt) 29 mar 2005, 19:22

I już w TV Katowice się zmienia. Dziś Aktualności zostały nadane ze studia "na pi?trze", z którego emitowany by? program do marca 2002 roku, a póŸniej tylko poranne wydanie.

Prowadząca Agnieszka Świdzi?ska w po?owie Aktualności poinformowa?a o zmianach, że obecnie przez kilka tygodni będą się tu spotyka?, ponieważ poprzednie studio jest w remoncie. B?dzie nowa dekoracja, oprawa graficzna, muzyczna i rozbudowana prognoza pogody. Ca?oś? była ilustrowana zdj?ciami rozebranego ze wszelkich dekoracji i sprz?tów studia - wielkiej pustej hali. Wydanie to można ściągną? dziś i jutro do 18:30 ze strony www.kat.tvp.pl
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 29 mar 2005, 19:58

Czyli Marek Czy? wkroczy? do akcji. Ciekawe co tam zrobią. Fakty z TVP3 Wroc?aw mają bardzo nowoczesne i elegnackie studio. Moze więc i Katowice się postarają?

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: tobi » (śr) 30 mar 2005, 18:56

I ja nie popieram nowej oprawy. I tak rzadko oglądałem ten kanał bo tandeta i prostota jedzie w nim z ka?dej strony. Ale ceni?em ten przerywnik co pojawia? się podczas prze?ączania anten na lokalną. Mo?na było zobaczy? najwa?niejsze elementy miast w Polsce z któymi są one uto?samiane a teraz???To pasuje bardziej do kanału kultura a nie regionalnego. I muzyka wtedy pmi podpasowa?ą i utozsamiałem z nią ten kanał.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 30 mar 2005, 21:10

Tak Tobi - tandetne są Regiony kultury, klasyka kina, programy dla, i o mniejszościach narodowych, programy o ksią?kach, publicystyka też pewnie jest tandetna...

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: tobi » (śr) 30 mar 2005, 21:35

Tak faustusie. Tandetna jest obecna oprawa graficzna która nijak ma się do tego że kanał ten oferuje programy lokalne i zrezygnowa? z wizytówek miast, ośrodków regionalnych na rzecz rozmazanych esów floresów pasujących do kanału o modzie czy sztuce.
A wspomnainae przez Ciebie programy dobrze że są ale ich oprawa jest tandetne i o wiele bardziej przemawia do mnie i zach?ca oprawa np. WYDANIE DRUGIE POPRAWIONE ni? Ksią?ki na Dziś albo Ksią?ki Trójki.

Czytaj uwa?niej drugim razem o czym pisze.... 8)

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#10

Post autor: doktorfaustus1 » (śr) 30 mar 2005, 22:39

Ksią?ki na dzis? Ksią?ki Trójki? Wybacz Tobi, ale TVP3 nie emituje takich programów. Jedynym programem o ksią?kach w Trójce są "Ksiązki z górnej pó?ki" nadawane w trzech mutacjach - wywiadu z autorem, ksiązki dla malucha oraz 3 minutowej prezentacji. Czołówka programu nawet ?adna (utrzymana w cielej ?ó?to-brązowej kolorystyce); rozmowy prowadzone są w najwi?szych ksi?garniach Warszawy i Krakowa. Natomiast Szczuka pod ?adnym wzgl?dem nie jest oryginalna (no może jedynie sceneria) - jej program w niczym, ale to w niczym nie rózni się od starych "Dobrych ksią?ek". Zresztą có? innego można wymyśli? w programie o ksią?kach?

tobi
Niezły jeden
Posty: 1151
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 16:13
Lokalizacja: Wawa/ kiedyś Olsztyn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#11

Post autor: tobi » (śr) 30 mar 2005, 23:32

doktorfaustus1 pisze: Czołówka programu nawet ?adna.
:D :D :D

doktorfaustus1 pisze: Natomiast Szczuka pod ?adnym wzgl?dem nie jest oryginalna (no może jedynie sceneria)
Warszawski Klub Le Madame który ostatnio Prezydent Kaczy?ski chciał zamkną?.

Ja porównywa??m oprawy graficzne i zmiany jakie wprowadzono w TVP3. Po raz trzeci staram się to zauważył i kolejna próba zmarnowana i nie dostrze?ona. Mia?em na wzgl?dzie to co prezentujesz na początku tego topica. Widocznie brakuje Tobie argumentów broniących nowej oprawy :lol:

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#12

Post autor: michal » (czw) 31 mar 2005, 0:30

doktorfaustus1 pisze:Ksią?ki na dzis? Ksią?ki Trójki? Wybacz Tobi, ale TVP3 nie emituje takich programów. Jedynym programem o ksią?kach w Trójce są "Ksiązki z górnej pó?ki" nadawane w trzech mutacjach - wywiadu z autorem, ksiązki dla malucha oraz 3 minutowej prezentacji.
Jest jeszcze jakiś program o ksią?kach w TVP3 albo zosta? niedawno zdj?ty. Nazywa? się zdaje się "Ksią?ka dla Ciebie" i prowadzi? go facet ko?o 30-tki.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#13

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 31 mar 2005, 12:13

Nie kojarz? "Ksią?i dla Cibie" chocia? Trójk? oglądam regularnie. Owszems wego czasu by? "Ksi?gozbiór" Toeplitza, ale pan Dworak daje zarobi? swoim kumplom.
Drogi Tobi zapewniam, ze nie brakuje mi argumentów. Czy program regionalny koniecznie musi nawiązywa? do architektury miast? Owszem, nie ma w tym nic złego. A może warto na pewien czas zerwa? z banalnością i wprowadzi? coś abstrakcyjnego?

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#14

Post autor: Przemek » (ndz) 24 kwie 2005, 13:08

Czy wy nie widzieliście co Marek Czy? zrobi? w Katowickiej Trójce, czy nie chce się wam pisa??? Teraz "Aktualności" mają po?adne studio, czołówke (cho? studio jest za ciemne). Codziennie ściągam z net-a Aktualności. Wczoraj prowadzi? je wlaśnie Marek Czy?. Fajne komentarze po materiałach i wejścia przed sródszpanem, ty?ówką i po czi?ówce. Widzia?em dopiero 3 prezenterów (Świdzi?ską, Grabowską i Czy?a) Najlepszy jest Czy?. V.G. i A.Ś. są równie dobre, jednak u Świdzi?skiej razi mnie że czasem zamiast wymówi? np. MAJ? mówi MAJOM[/b]

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#15

Post autor: doktorfaustus1 » (ndz) 24 kwie 2005, 16:32

Mam cpasy - nikt nie mówi?, więc nie dawa?em. Jutro wkleje.Dzisiaj nie b?d? miał czasu. Czekajcie cierpliwie.

ODPOWIEDZ