Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

TVP WROCŁAW

Jesteś u siebie! Kanał wspólny 16 ośrodków regionalnych, z pasmami lokalnymi.
Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#16

Post autor: michal » (czw) 26 sie 2010, 8:51

TVP Wrocław twardo stoi przy dotychczasowym układzie. Wydanie główne będzie nadal i tylko o 17:30 ! Wydaje mi się, że długo tak ten układ nie przetrwa.

Program na 6 września 2010

17:00 Praca, biznes, innowacje
17:30 Fakty - wydanie główne ! ! !
17:55 Pogoda
18:00 Akta W - dokument
18:15 Praca, biznes, innowacje
18:45 Eko-Wrocław
19:00 Podróż za jeden uśmiech - serial, Polska 1971

21:45 Fakty - wydanie wieczorne
22:10 Pogoda
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#17

Post autor: michal » (śr) 01 wrz 2010, 15:21

TVP Wrocław podobnie jak TVP Katowice zweryfikowała wcześniej zatwierdzoną ramówkę, gdzie były tylko jedno wydanie Faktów i to jako jedyne wśród ośrodków utrzymane o starej zalecanej porze - 17:30. Podejrzewałem, że się to zmieni, ale nie spodziewałem się, że aż tak szybko. Teraz wydanie główne będzie jak w pozostałych ośrodkach o 18:30, będzie też dodatkowe wydanie o 17:00. Z ramówki wyleciał stary serial i dokument.

Oto zmieniony program na 6 września:

17:00 Fakty
17:25 Pogoda
17:30 Praca, biznes, innowacje
17:45 Magazyn konsumencki
18:00 Magazyn żużlowy
18:15 Czysty zysk - dokument
18:30 Fakty - wydanie główne
18:50 Pogoda
18:55 Rozmowa Faktów - publicystyka
19:10 Telewizyjny klub seniora
19:40 Praca, biznes, innowacje
19:55 Czarno na białym - dokument

21:45 Fakty wieczorne
22:10 Pogoda
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Samanta01
Chipsy przyszły
Posty: 35
Rejestracja: (śr) 09 lip 2008, 20:23
Lokalizacja: Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#18

Post autor: Samanta01 » (sob) 16 lip 2011, 13:50

Tak zmieniały się czołówki Faktów TVP Wrocław:
Obrazek
Samanta01

Le Journal
Popisał/a już trochę
Posty: 510
Rejestracja: (śr) 03 lut 2010, 15:07
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#19

Post autor: Le Journal » (pn) 15 sie 2011, 11:42

12.08.2011 główne wydanie "Faktów" było emitowane z Kłodzka. Muszę przyznać, że wyszło ono bardzo fajnie. Ładny jest również widok na miasto za prowadzącą.
Link do wydania wyjazdowego "Faktów": http://www.tvp.pl/wroclaw/informacyjne/ ... ka/5079912
P.S. Gdyby tylko więcej ośrodków zdecydowało się na tego typu wydania, to byłoby świetnie. :)

Awatar użytkownika
janekpogwad
Administrator
Posty: 2363
Rejestracja: (pt) 28 gru 2007, 20:29
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: TVP WROCŁAW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#20

Post autor: janekpogwad » (ndz) 03 maja 2015, 20:15

Od dziś Fakty TVP Wrocław zyskały zupełnie nową scenografię, oprawę graficzną i muzyczną. Nie ma już greenboksa. Całość prezentuje się naprawdę bardzo, ale to bardzo przyzwoicie. Na tle innych ośrodków wypada też całkiem nieźle, ale to już ujmę za rok w odpowiednim temacie.

Troszkę przydługawy jest koniec czołówki, ale muzyka fajnie wpada w ucho i jest naprawdę dynamiczna. Zmiana ewidentnie na korzyść po dość miernej oprawie Leszka Możdżera (mierny był remix, oryginał jeszcze był znośny).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

fred1987
Popisał/a już trochę
Posty: 548
Rejestracja: (pn) 25 cze 2012, 22:41

Re: TVP WROCŁAW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#21

Post autor: fred1987 » (ndz) 31 sty 2016, 7:55

Dzisiaj jestem we Wrocławiu i wraz z tym przedstawiam moją ocenę TVP 3 Wrocław.

Ciekawe programy, mało reklam lecz najgorszego mają lektora, który zapowiada programy. Z ciekawych programów, które warto obejrzeć to m.in. "Wrocław się" (program kulturalny), "Kowalski i Schmidt" (program Polsko-Niemiecki, nawet Steffen Moller był gościem) i "Fakty".

Telegazeta jest obszerna - dużo informacji się tam znajduje m.in. Ramówka Radia Wrocław.
PRECZ Z KOD-EM!

fred1987
Popisał/a już trochę
Posty: 548
Rejestracja: (pn) 25 cze 2012, 22:41

Re: TVP WROCŁAW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#22

Post autor: fred1987 » (pn) 22 lut 2016, 15:39

W wielu forach internetowych poświęconych telewizji jest chwalona Aleksandra Rosiak. Dodam, że Aleksandra Rosiak to nie tylko TVP Info i ''Wiadomości'' TVP1 ale i również TVP3 Wrocław. Na antenie TVP3 Wrocław prowadzi 2 programy - pierwszy to ''Kowalski & Schmidt'' pokazujący stosunki Polsko-Niemieckie - program jest realizowany wspólnie z rbb Fernsehen (szkoda, że w ''Paśmie Wspólnym'' nie jest pokazywany ten program), a drugi to ''Nie Przegap'' w którym przedstawia wydarzenia kulturalne Wrocławia.

Także z ramówki TVP3 Wrocław ciekawymi programami są m.in. ''Motosfera'' (program motoryzacyjny), ''Czas na pracę, praca na czasie'' przedstawiający rynek pracy (program można zobaczyć w ''Paśmie Wspólnym'' w poniedziałki o 16:30) i oczywiście ''Fakty'' - studio i oprawa graficzna jest znakomita.

Także ostatnio obejrzałem program ''Elitarne Spotkania Kabaretowe'' w którym jest przypominana historia Kabaretu Elita.

Po tym jak byłem we Wrocławiu, to wielokrotnie oglądam poprzez TVP Stream TVP3 Wrocław.
PRECZ Z KOD-EM!

fred1987
Popisał/a już trochę
Posty: 548
Rejestracja: (pn) 25 cze 2012, 22:41

Re: TVP WROCŁAW

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#23

Post autor: fred1987 » (czw) 21 kwie 2016, 18:12

Krzysztof Żurek wrócił do czytania zapowiedzi programowych w TVP3 Wrocław od tego tygodnia (zapowiedzi programowe w TVP3 Wrocław Żurek obecnie czyta a'la Łukasz Nowicki w TVP1, dawniej takiego ''rozrywkowego'' stylu zapowiedzi programowych w Telewizji Wrocław nie miał), także wrócił do czytania reklam (m.in. ''Agrecol'' przed serialem ''Bodo'' w TVP1 czy ''Targi Mody w Hali Stulecia'').

Natomiast muszę powiedzieć, że nudzi mnie już ciągłe puszczanie koncertów ''Przeglądu Piosenki Aktorskiej'', mogliby coś innego puścić. Także mnie denerwują ciągle emitowane, pięciominutowe zapychacze programowe w TVP3 Wrocław, którymi są m.in. ''Nie Przegap'' - pięciominutowy program kulturalny z zapowiedziami programowymi TVP3 Wrocław (w tym tygodniu program prowadziła Aleksandra Rosiak z TVP Info), ''Polska z Miodkiem'' - program w którym prof. Jan Miodek opowiada o nazwach miast Polski, ''Kamera Faktów'' - coś a'la ''Bez komentarza'' czy ''Zrób Sobie Gębę'' w którym jakiś Pan pokazuje, jak przebrać się za celebrytę.

Co ciekawe, ''Prognozę pogody'' w TVP3 Wrocław prowadzi Justyna Janus-Konarska, która z prof. Janem Miodkiem współprowadzi ''Słownik polsko@polski'' w TVP1, TVP Polonia i TVP3 Wrocław.
PRECZ Z KOD-EM!

ODPOWIEDZ