Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

KURIER

Jesteś u siebie! Kanał wspólny 16 ośrodków regionalnych, z pasmami lokalnymi.
Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

#61

Post autor: Ania » (wt) 26 wrz 2006, 23:57

Największa afrea IV RP - większa niż Olren itp ... miała przed chwilą miejsce.
Wszystkie portale huczą ludzie na forach, tvn 24 nadaje...

A w TVP 3 ponoć telewizji informacyjnej - LAMPARTY :]

:bravo: :bravo: totalna zenua i brak profesjonalizmu...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

#62

Post autor: michal » (śr) 27 wrz 2006, 0:07

Bez przesady. To był jednak program TVN. TVN 24 się na pewno przygotował wcześniej i wiedział jaka afera zostanie wywołana. A portal też bardzo łatwo i szybko się redaguje. Na komentarze innych mediów trzeba będzie poczekać. Gazety też nie wiem czy zdążą. Wydania warszawskie na pewno będą aktualne o tę sprawę, ale reszta wątpię.

Oczywiście bardzo potrzebuję aktualnych komentarzy i korzystam z fonii TVN24, ale w pełni rozumiem te lamparty na TVP3. ;)

EDIT

Za 30 minut ma być konferencja prasowa PO. Ciekawe czy będzie w TVP3. W TVN24 będzie. W TVP3 do tego już będzie trzeba ściągać kamerzystów, prezentera. No albo sama poleci, albo wcale. No ciekawe :)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

#63

Post autor: michal » (śr) 27 wrz 2006, 0:43

O 0:15 pojawił sie czerwony pasek w TVP3 z podstawową informacją

Obrazek

O 0:30 zamieniono ją na pasek z napisem, że o 0:45 konferencję w Sejmie organizuje Platforma, i będzie relacja w specjalnym wydaniu "Kuriera".

Obecnie jest nadawany pasek z pierwotną informacją, zapowiedzią Kuriera i konferencji, a w środku jako druga jest informacja, że PO i PSL chcą powołania komisji śldeczej do tej sprawy.

W TVN24 słyszę, że jest kolejny serwis informacyjny. Prowadzi Joanna Kryńska Od ok. 0:30. Oczywiście na jeden temat.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

#64

Post autor: michal » (śr) 27 wrz 2006, 1:01

Obrazek

Zapowiedzi Kuriera przed samą konferencją.

No i jest Kurier, prowadzi Sławomir Siezieniewski.

Pasek jest aktualizowany na bieżąco, zawiera już ok. 10 informacji i pojawiają sie nowe.


EDIT o 1:18

Po konferencji rozmowa Dominiki Dłogosz z Renatą Beger w Sejmie. Teraz Sławomir Siezieniewski rozmawia telefonicznie z Wojciechem Mojzesowiczem.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Ania
Przyjaciel
Posty: 5544
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 14:53
Lokalizacja: Roswell :)
Kontakt:

#65

Post autor: Ania » (śr) 27 wrz 2006, 1:22

Michale ja nie mówie żeby od razu te lamparty wyłączać ;) bo wiadomo że TVN miał więcej czasu... ale chociaż pasek by się przydal a ten sie pojawił dość późno...
^@^
Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

#66

Post autor: michal » (śr) 27 wrz 2006, 2:15

Właśnie teraz, o 2:03 zakończył się Kurier - wydanie specjalne. Wydawcą był Paweł Mrożek. Po kolei.

Po telefonicznej rozmowie z Mojzesowiczem Siezieniewski ponownie połączył się z Sejmem i Dominiką Długosz, której gościem był Jan Rokita. Następnie telefoniczna rozmowa z socjologiem politycznym Jarosławem Flisem. Później była konferencja prasowa na żywo liderów lewicy (Szmajdziński i Ostrowska z SLD oraz Borowski z SdPL). Konferencja trwała dość długo i Siezieniewski ją przerwał (bo zaczynało wiać nudą i się powtarzali w odpowiedziach na pytania dziennikarzy), aby telefonicznie porozmawiać z Adamem Lipińskim - w TVN 24 konferencja leciała do końca jeszcze jakieś 7-8 minut. Z Lipińskim gadał jakieś 10 minut, po czym rozmawiał telefonicznie z Markiem Sawickim. Na zakończenie jeszcze raz powtórka co na konferencji mówił Tusk i pożegnanie z zaproszeniem na Kuriery poranne. Emitowany jest teraz przerwany film, pasek w kolorze czerwonym pozostał.

Oczywiście porobiłem kilkadziesiąt swoich brzydkich kapsów. Być może jutro część wstawię, chyba że ktoś będzie miał lepsze ;)
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

#67

Post autor: michal » (śr) 27 wrz 2006, 11:50

O 10:55 oglądałem Panoramę. Kulczycki w studiu, w sejmie Bohatkiewicz. Wałkowano tylko aktualną awanturę.

W TVP3 na bieżąco w tym czasie Kurier - prowadzi Sławomir Siezieniewski. Konferencja jedna za drugą (PiS, potem SLD), w międzyczasie rozmowa z politologami, socjologami. Nie ma Pogody, przerw na reklamy, niczego innego. W Sejmie jest Iwona Sulik i rozmawia z Wierzejskim, przed Kancelarią Premiera stoi Adrian Klarenbach. Czerwony pasek cały czas, był tam napisany "Wadldemar" ale nie zdążyłem złapać. Za chwilę Wiadomości.

W TVN 24 chyba całą noc były serwisy na żywo. O 3:31 Kryńska zaczynała nowy serwis na bieżąco (poprzedzony Sportem i Pogodą). Wcześniej od 0:00 serwis był zdaje mi się jednym ciągiem.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

#68

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 07 paź 2006, 9:44

Kolejne zmiany w Kurierze TVP3 - nowy, mniejszy i bardziej elegancki pasek z informacjami oraz nowa prezenterka. Niestety nie udało mi się usłyszeć jej nazwiska. Pewnei testują ludzi przed startem kanału TVP3 Info.
Dzisiaj gorący dzeiń - kilka manifestacji w Warszawie. Podobno TV Trwam będzie transmitowac wiec poparcia dla rządu. LPR przejdzie nawet pod gmachem TVP na Powstańców.

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

#69

Post autor: Przemek » (sob) 07 paź 2006, 10:39

To Diana Rudnik z TV4. Dziś live'a miał... Jan Szul :D

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Poland
Niezły jeden
Posty: 1569
Rejestracja: (śr) 10 maja 2006, 18:15
Płeć: Mężczyzna
Ośrodek: TVP3 Kraków
Lokalizacja: Trzciana (powiat bocheński)
Kontakt:

#70

Post autor: Poland » (sob) 07 paź 2006, 10:48

Czy podobna belka nie jest wykorzystywana w KCH jako belka "Wiadomości"
W ogóle czemu nie mogą tego wprowadzić za 4 miesiące ?
Poland - Aktywnie najlepszy

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

#71

Post autor: Martin » (sob) 07 paź 2006, 11:39

Usunęli Wydarzenia TV4, więc gdzieś pracę znaleźć musiała. :) Ciekawe czy przyjdą jej koledzy: Kaczmarski i Jędrasiewicz. :) W ogóle to obecnie większość prezenterów, prócz Holeckiej i Siezieniewskiego bym wyrzucił. :]

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

#72

Post autor: michal » (sob) 07 paź 2006, 12:03

Beznadziejny jest ten pasek. Jest za wąski i litery są za małe. Nie to, że nie widzę, ale po prostu wolę duże. W niczym to nie przeszkadzało.

A jeśli chodzi o prezenterkę to jest również beznadziejna. Wygląda na przestraszoną (w sumie się nie dziwię przy debiucie, ale chodzi o wyglada zewnętrzny, któy raczej nie zmieni), niezbyt interesująco wygląda z takimi włosami spiętymi do tyłu i... kwili, szczebioce? - już sam nie wiem jak to nazwać. Nie dość, że bez dynamiki, bez zęba :), to na dodatek drażni.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
Przemek
Przyjaciel
Posty: 2266
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 15:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

#73

Post autor: Przemek » (sob) 07 paź 2006, 12:21

Ja proponuję wyrzucić tylko Boruszczaka, który mi działa wyjątkowo na nerwy, Szeremete oraz okropną Sitnik-Kornecką...

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

#74

Post autor: Martin » (sob) 07 paź 2006, 12:39

Jeszcze Głowackiego bym wyrzucił. Bo Osińska i Żochowska (Motyl) to mogą nawet być.

Ps. Rudnik to trochę brunetka Smoktunowicz :x w moim mniemaniu, ale gdzie ty widzisz brak zęba? :>

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

#75

Post autor: michal » (sob) 07 paź 2006, 12:49

Martin pisze: Ps. Rudnik to trochę brunetka Smoktunowicz :x w moim mniemaniu, ale gdzie ty widzisz brak zęba? :>
Chodziło mi tu o przenośne znaczenie - wydanie z nią nie ma charakteru jest bez dynamiki, chociaż są łączenia jedno za drugim (Erol, Drabciak i Szul).

Jeżeli chodzi o wywalanie prezenterów to ja Głowackiego już bym dawno wyrzucił, w 2002 roku. Szeremetę również ponieważ za każdym razem przypomina mi księdza z liceum. Ale ogólnie go nie lubię i nie podoba mi sie to amrszczenie brwi w każdym dyżurze. Osińską lubię, ale również bym jej podziękował, coś w niej jest takiego emeryckiego. Kornecka też do wylotu (choć ostatnio jej na szczęście nie widzę). Boruszczak, Motyl, Holecka i Siezieniewski ą OK, niech zostają. Jednak mam wątpliwości czy mogliby być twarzami TVP Info. Mocno kojarzą się trochę z firmowaniem czegoś niezbyt profesjonalnego w swej formie.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Zablokowany