Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

KURIER

Jesteś u siebie! Kanał wspólny 16 ośrodków regionalnych, z pasmami lokalnymi.
hajl_giertisch

KURIER

#1

Post autor: hajl_giertisch » (pt) 12 sie 2005, 15:46

jezeli jest już gdzies wiekszy temat o Kuriere, to prosze mój post tam przesunac, ale szukalem i nie znalazłem, no wiec przed chwila w Kurierze jakis nowy Pan, a własciwie jeszzce całkiem młody Pan, twarz nieznana mi, a właczyłem tak pozno, że nie wiem kto to, no to oprócz Holeckiej, Motyl, Osińskiej, Boruszczaka, Siezieniewskiego i Głoackiego mamy kolejnego prowadzacego, z reszta ten program o ile dobrze pamietam w miedzy czasie prowadzili jeszcze Lidia Chojnacka, Beata Mes, Agnieszka Swidzińska, Magdalena Michalak, Grzegorz Sawicki

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

Re: KURIER

#2

Post autor: michal » (pt) 12 sie 2005, 15:57

Michalak nie prowadziła Kuriera. Pozostali wymienieni prowadzili i brakuje Ci jeszcze Doroty Rojek. A ten nowy pan mnie bardzo interesuje kto to jest, bo to na pewno nie jest osoba z nikąd. :)

EDIT
Piotr Ryba - prowadził kiedyś Oblicza mediów oraz Biznes Perspektywy. Ciekawe gdzie on się przez ten czas uchował. Z ośrodka regionalnego chyba nie pochodzi...

Obrazek
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

#3

Post autor: ArO » (pt) 12 sie 2005, 23:53

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zrobiłem 3 capy temu panu :)

hajl_giertisch

#4

Post autor: hajl_giertisch » (sob) 13 sie 2005, 3:26

ale muszę Wam powiedzieć, że jak na pierwszy raz w Kurierze całkiem, całkiem, coś z niego będzie, chyba, że ja za dużo naoglądałem się tego debiutanta co się uczy w TVN24 o 23

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

#5

Post autor: doktorfaustus1 » (sob) 13 sie 2005, 14:04

Siedziałem wczoraj w pracy od 15 do 22.00. O 22.30 wróciłem i włączyłem na Kurier. Moje zdziwienie było ogromne. Zresztą ostatnio zastanawiałem się co się dzieje z Piotrem Rybą. Jeśli dobrze pamiętam swoją przygodę z TV rozpoczął od TVP3 Wrocław. No a potem były Obilcza mediów. W między czasie pracował też jako rzecznik, którejś z tanich linii lotniczych i pamiętam, że było wielkie zamieszanie i ktoś domagał się aby Ryba wybrał - albo TVP albo praca rzecznika.
Natomiast sam Kurier i TVP3 można łatwo poprawić - np wystarczy znowu wsadzić Agnieszkę Świdzińską z Katowic i Dorotę Rojek z Krakowa. Obie panie miały już swój debiut na ogólnoposliek antenie, ale nie wiedzieć czemu ograniczył się tylko do okresu urlopowego. Sądzę, że bez kłopotu zorganizowali by własną dkipę do bardzo dobrego kanału informacyjnego.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

#6

Post autor: michal » (czw) 13 paź 2005, 22:32

Żochowska, czyli dawna Motyl, jest świeżo po małżeństwie, a nie po rozwodzie jak się zastanawialiśmy wcześniej. Podczas Dnia Kotana byłą jedną z gwiazd telewizji udzielających sie przy tej imprezie i wymieniano ją w materiałach prasowych jako Motyl-Żochowska. Ten jej mąż pracuje razem z nią w TVP3. Wczoraj widziałem Echa dnia i na koniec w napisach ostatnie nazwisko przed TVP3 Regionalna (C) 2005 było Żochowski. Nie pamiętam już jaka to funkcja jest wyświetlana na końcu. Producent?
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

#7

Post autor: doktorfaustus1 » (pt) 04 lis 2005, 21:00

Natomiast dzisiaj w Kurierze kolejny debiut. tym razem pochodzący z Krakowa p.o. szefa TVP3 Janusz Sejmej wstawił do Kuriera Zbigniewa Łuczyńskiego z TVP3... Kraków.
Obrazek
W rzeczywistości wygląda lepiej niż na tym zdjęciu

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

#8

Post autor: michal » (sob) 05 lis 2005, 0:10

Strasznie wygląda. Widziałem go kiedyś w Kronice. Nieciekawy facet, nie lubię takich.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
krisso
Chipsy przyszły
Posty: 79
Rejestracja: (pt) 05 sie 2005, 13:37
Lokalizacja: Starogard Gdański
Kontakt:

#9

Post autor: krisso » (pn) 28 lis 2005, 15:26

Obrazek
fot. TVP
ciekawy obrazek reżyserki Kuriera
Ostatnio zmieniony (pt) 13 lip 2007, 10:34 przez krisso, łącznie zmieniany 1 raz.
KONSTYTUCJA RP z 2 Kwietnia 1997 Art. 54, punkt 1:
"Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji"

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

#10

Post autor: doktorfaustus1 » (pn) 28 lis 2005, 18:03

To fotka wykonana podczas wybrów do Parlamentu Europejskiego. Widać między innymi specjalną czołówkę Kuriera oraz wejście na żywo Piotra Kraśko. Ponieważ TVP1 nadawała mecz mistrzostw Europy w piłce nożnej, cały wieczór podzielono na trzy częsci - jedna była w Panoramie, druga w Kurierze i trzecia w TVP1.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

#11

Post autor: michal » (wt) 29 lis 2005, 0:12

Z Kuriera Sportowego do Sportu Telegramu przeszła kilka dni temu Sywia Dekiert, a na jej miejsce jest nowy prowadzący. Nazywa sie Sławomir Kwiatkowski. We wczorajszym wydaniu Grzegorz Chodkowski zapowiedział go na dziś, ale więcej nie powiedział nic więcej , więc pewnie już prowadził swój pierwszy program.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

#12

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 29 lis 2005, 9:09

Sławomir Kwiatkowski - młody facet o wyglądzie radiowca. Już kilka razy udało mi się na niego trafić. Wprawdzie nie pasjonuję się tak bardzo sportem, ale mam dziwne wrażenie (być może mylne), że słyszałem go już w roli jakiegoś komentatora. A przed S. Dekiert szansa na prawdziwa karierę - praca w Dwójce da jej zapewne większe szanse i możliwości.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

#13

Post autor: michal » (ndz) 04 gru 2005, 1:16

No chyba wczoraj widziałem pana Kwiatkowskiego. Nie wiem dlaczego, ale powtarzali wczoraj po filmie Kurier Sportowy (było to ok 1:40), lecz w programie tej powtórki nie było.

Wygląda strasznie, można się przestraszyć, nie mogłem się skupić na przekazie i bałem się go oglądać. Piszę poważnie. Kojarzył mi się z Marcinem Pawłowskim z lipca 2004. Wielka marynarka na nim wisi niczym płachta, w dodatku jest rozpięta i dziwnie rozłazi się mu na boki, jest przeraźliwie chudy i ma krzywe barki (jeden jest niżej od drugiego).
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

#14

Post autor: doktorfaustus1 » (czw) 22 gru 2005, 15:44

Łuczyński znowu w Kurierze. Myślałem juz, że wzorem Ryby oraz Jesiołkiewicz pojawił się tylko na chwilę... Więcej razy pojawiały się panie Mes, Rojek i Świdzińska - wszystkie bardzo dobre i profesionalne.

Awatar użytkownika
doktorfaustus1
Przyjaciel
Posty: 3145
Rejestracja: (ndz) 27 lut 2005, 9:37

#15

Post autor: doktorfaustus1 » (wt) 24 sty 2006, 20:36

I kolejna nowa strona TVP - tym razem Kuriera.

www.kurier.tvp.pl

Nawet fajnie to wygląda. Pojawiły się galerie. Szkoda, że archiwum kończy się na styczniu - mógłbym wsadzić na nową stronę o Danucie Holeckiej wydania Kuriera z kwietnia 2005r.

Fajne fotki dali:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Niekóre z tych kadrów powinny być stoisowane w samym programie :D
Ostatnio zmieniony (czw) 01 sty 1970, 1:00 przez doktorfaustus1, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany