Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Beata Gwoździewicz

Forum jednego z najstarszych programów informacyjnych w Polsce.
viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

Beata Gwoździewicz

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#1

Post autor: viper » (sob) 05 lis 2005, 22:12

Od dwóch tygodni nie ma Beaty na wizji. Dlaczego tak rzadko pojawia się w Teleexpressie? Co się z nią stało? Czyżby spodziewała się dziecka?

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#2

Post autor: ArO » (ndz) 06 lis 2005, 1:58

Ona dojeżdza z Trójmiasta i pewnie dlatego nie ma jej tak często w Teleexpressie. Poza tym pracuje przecież w TVP3 Gdańsk i w Radiu Gdańsk, a odpoczywać też kiedyś musi i mieć czas dla siebie zwłaszcza, że jest młodą mężatką. ;)

Beata ostatni dyżur miała 18 października (patrz caps) i był to jej 4 z rzędu.

Obrazek

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#3

Post autor: michal » (pn) 07 lis 2005, 16:20

Dziś miała dyżur ta bezbarwna prezenterka.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#4

Post autor: ArO » (pn) 07 lis 2005, 16:36

Obrazek

Właśnie miałem pisac viperowi o tym, że dziś była. Dla Ciebie bezbarwna, ale z tego, co widze na blogu to ludziom bardzo się podoba. Często po dyżurach sa jakies komentarze chwalące ją. Najczęściej wpisywanym hasłem w wyszukiwarkach przed wejściem na mojego bloga i forum jest słowo "Teleexpress", a zaraz potem "Gwoździewicz". Pobiła Chmielowską która w tyle zostawiała zawsze Niecko, Wyszyńską i Orłosia.

Awatar użytkownika
michal
Administrator
Posty: 9097
Rejestracja: (sob) 26 lut 2005, 16:18
Płeć: Mężczyzna

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#5

Post autor: michal » (pn) 07 lis 2005, 17:02

Coś w tym jest. U mnie na grafik Wiadomości najwięcej jest wejść na Dorotę Wysocką, którą również niezbyt darzę sympatią. Kaśka Trzaskalska ma podobny wynik.
STANOWCZE "NIE" LISIEJ PROPAGANDZIE!

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#6

Post autor: viper » (czw) 17 lis 2005, 17:24

Jak można nie lubić Beaty Gwoździewicz? Świetnie wygląda, ma ładny głos, poza tym - mimo młodego wieku - ma doświadczenie. Była kiedyś prezenterką TV Polonia, pojawiała się w nieistniejącej już audycji pt. "Przegląd prasy polonijnej". Nie kojarzycie tego programu? Beata prowadziła go wraz z Leszkiem Ratajczakiem. Nadawany był chyba pod koniec lat 90. ze studia wirtualnego, a tło za prezenterami było raz zmieniane (na początku było bardzo niebieskie, a potem zmieniono je na lekko szare).

Znalazłem zdjęcie z programu "Dzień dobry, tu Gdańsk", nadawanego w TVP 3 Gdańsk oczywiście :lol: To była rozmowa z ludźmi, którzy robią zdjęcia lotnicze - fotografują samoloty w powietrzu i na ziemi. Beata prowadziła program wraz z Piotrem Świącem (on był przez pewien czas spikerem Jedynki):

Obrazek
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

Awatar użytkownika
ArO
Przyjaciel
Posty: 827
Rejestracja: (wt) 01 mar 2005, 0:57
Kontakt:

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#7

Post autor: ArO » (pt) 02 cze 2006, 2:39

Wczoraj czyli 1 czerwca minął rok odkąd Beata Gwoździewicz pojawiła się w "Teleexpressie". Wczorajszy porogram prowadziła także Ona. :)

Obrazek

Teleexpress 01.06.2005

Obrazek

Teleexpress 01.06.2006

Martin
Niezły jeden
Posty: 1127
Rejestracja: (ndz) 26 mar 2006, 22:42
Lokalizacja: Częstochowa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#8

Post autor: Martin » (pt) 02 cze 2006, 15:26

Może by ktoś przesunął ten temat do odpowiedniego działu? :>

viper
Master user
Posty: 2209
Rejestracja: (śr) 16 lis 2005, 15:33
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

#9

Post autor: viper » (śr) 07 cze 2006, 21:54

Pamiętam, jak Beata łączyła się z Michałem Adamczykiem w dniu pielgrzymki Benedykta XVI do Polski. Pomyliła jego imię i powiedziała: "Witam cię, Adamie" :)

Co do przesunięcia tematu: dobry pomysł, zwłaszcza że przeniesiono wątek o prezenterach Panoramy. Więc ja proponuję oprócz tematu o Beacie G. przesunąć też Orłosia, Ekierta i Gembarowskiego.
Telewizja publiczna jaka jest, każdy widzi...

ODPOWIEDZ