Forum archiwalne. Bieżąca dyskusja o mediach dostępna na forum.media2.pl, archiwalne materiały wideo na tv.janpogocki.pl

Znaleziono 4 wyniki

autor: marcusso
(sob) 14 kwie 2007, 15:38
Forum: Programy informacyjne
Temat: Nowi szefowie programów informacyjnych
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 4711

Na narzekanie na nich jeszcze będzie czas

Będzie jeszcze czas by na nich narzekać. A na razie cieszmy się, że to ludzie kompetentni, z doświadczeniem zawodowym. Zwłaszcza jak wspomnimy H. Gronkiewicz-Waltz na prezesa NBP (zero, kompletne zero doświadczenia przed prezesurą!) czy mgr A. Kwaśniewskiego;)
autor: marcusso
(sob) 14 kwie 2007, 15:27
Forum: Wiadomości
Temat: TVPiS vs Kwiatkowszczyzna
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 4745

TVPiS vs Kwiatkowszczyzna

Pamiętacie pewnie epokę "kwiatkowszczyzny"? Myślę że warto przypominać sobie te czasy, aby miećporównanie z TVPiP. Może spworzymy na forum 'ścianę płaczu' z wywieszonymi lamentami i zastrzeżeniami, a jeśli się da to i z porównaniem.
autor: marcusso
(sob) 14 kwie 2007, 15:19
Forum: Wiadomości
Temat: Kogo chcielibyście zobaczyć w roli prowadzącego?
Odpowiedzi: 52
Odsłony: 19081

Sławek Siezieniewski fajnie prowadzi Kurier. W Wiadomościach na pewno też by się sprawdził. jakoś miło ogląda mi się wydania Kuriera które on prowadzi.
autor: marcusso
(sob) 14 kwie 2007, 15:12
Forum: Wiadomości
Temat: Wiadomości nie takie straszne
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 4436

Wiadomości nie takie straszne

Może to i dziwne, ale w 'Epoce Wildsteinowskiej" nie miałem wrażenia aby Wiadomości były pro-PiSowskie, a czasem nawet że są przedstawiane w sposów nieprzychylny partii rządzącej. Mam nieśmiałą nadzieję, że jak najmniej się sie zmieni, choć sądząc po owocach (personalnych) na stanowisku prezesa... W...